Aplinkos ministerija (AM) skelbia, kad per metus turėtų būti renovuojama 1 tūkst. daugiabučių namų, bet realybėje atnaujinti pavyksta vos dešimtis. Negana to, procesas gali visai įstrigti.
Nuo mėnesio pradžios norintys tranzitu kirsti Senamiestį turi sumokėti 2 eurus. Jei automobilis čia paliekamas ilgiau, mokestis įskaičiuojamas į parkavimo mokestį. Tačiau naujovė vis dar kelia klausimų.
Prieš 35 metus įvykęs Baltijos kelias paliko įspūdį tūkstančiams žmonių. Kaunietis Audrius Kopūstinskas ir dabar prisimena tuometį virpulį ir nežinomybę širdyje.
Mokslininkai įspėja, kad perteklinis šviesos naudojimas naktį turi neigiamų padarinių tiek žmonėms, tiek augalams. Kokia situacija Kaune? Ar verta naktimis išjungti reklamų ir vitrinų apšvietimą?
Liko visai nedaug iki naujų mokslo metų, kai į Kauną vėl plūstelės daugiau gyvybės ir eismas taps gerokai intensyvesnis. Kelininkai skuba atlikti darbus keliose judriose gatvėse.
Kaune įrengti du kempingai, bet kemperiais atvykę turistai atrado būdų, kaip pernakvoti nesumokant nė cento. Taip įrengta turizmo infrastruktūra naudojama neefektyviai ir prarandamos pajamos.
Kone prieš kiekvieną rugsėjo 1-ąją garsiai kalbama, kad nėra kam mokyti vaikų. Kaune taip pat yra laisvų pedagogų vietų, tačiau, pasak miesto atstovų, situacijos nereikėtų dramatizuoti.
Vilniuje nuspręsta, kad ne vietoje palikti elektriniai nuomojami paspirtukai bus nutempiami į saugojimo aikštelę, o paspirtukų valdytojams bus paskirta bauda, kurią jie galės perleisti vartotojams. Kaune kol kas nėra aiškių sprendimų dėl e. paspirtukų statymo tvarkos.
Kaune įsikūrę universitetai visą vasarą pluša, kad žinių ištroškę jaunuoliai galėtų mokytis ir gyventi atnaujintose erdvėse. „Kauno diena“ pasiteiravo, kokių pokyčių studentai sulauks rudenį.