Išleistuvių šventė: dažnos įvaizdis primena ne žavią aštuoniolikmetę, o brandžią tetulę

Grįžti į straipsnį

Tiesa

Tiesa portretas
Ant išleistuvių podiumo prostitučių šau.

Violeta

Violeta portretas
Na, miela dizainere, šį kartelį pati sau stipriai prieštaraujate. Visų lengviausiayra žarstyti patarimus. O savo mergaitę aprengėte, atsiprašau, kaip gerokai padėvėtą eskorto darbuotoją.. Su tokia išvaizda jūsų mergaitė tikrai neatrodė abiturientė. Geriausiu atveju poros vaikučių mama, besiruošianti į vakaro šventę. Prašovėt pro šalį absoliučiai...

Ona

Ona portretas
Ne kiekvienai merginai prieinamos dizainerės, stilistės ar brangios makiažo priemones ir t.t.taigi nereikia išjuokti jaunų merginų ir vadinti jas tetulem.

Rita

Rita portretas
Jei tevai beprociai ,tai ko norim is vaiku , tustukes

>>Klaipėdietis

>>Klaipėdietis portretas
Vyrai be kelnių nevaikšto, yra kostiumai )

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Paskaičius straipsnį susidaro nuomonė ,kad išleistuvės vyksta tik moteriškos lytės atstovėm.

lnk turinys?

lnk turinys? portretas
Kam prenumeruoti laikraštį kai tv reportai perspausdinami?

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra per konservatyvaus stiliaus. Ir močiutės savo laiku buvo jaunos ir gražios. Galima pasidžiaugti kad ateina daug platesnis supratimas apie stilių ir tai pastebima daugelyje užsienio šalių, žmonėms nesvarbu ką pasakys koks iš už kampo išlindęs ale madų guru.

Na negal sakyt

Na negal sakyt portretas
kad nėra gerai besirengiančiu. Aš kita kart autobuse turiu pati save laikyt kad nepadoriai nespoksočiau i merginas kurios tep suderina viska tep sudėlioja kad tikrai stebina Tokias tiesiai i žurnalo viršeli kur apie stiliu rašo.Ne tai kad brangiais rūbais ar kažkuo ypatingu bet kaip ka gražiai sugalvoja Ir jaunos visai..

jojo

jojo portretas
kojos nuotraukoj tai pagyvenusiu ciociu-gal koks pensinykiu suejimas buvo

na

na portretas
man viskas jaunime patinka..nereik jų čia menkinti..buvo laikai rengiamės taip dabar atėjo kitas laikmetis...man jaunimas visas gražus...nes jis iš tikro gražus...kaip aš sakau jaunimui viskas tinka...prabėgs jaunystė labai greitai...džiaukitės jaunyste ji niekada negrįš...sėkmės abiturjentams ...visur ir visada, o ką čia rašo...labai jau peršama mintis, kad samdyti dizainerius, kurie nurengia ponias nei į tvorą nei į mėta, matom jų rengimus...visokiuose renginiuose, kai celiulitines kojas mūsų dizaineriai dar labiau parįškina...sėkmės jaunimui..esu jau pensininkė bet už jaunus žmones.

Miglė

Miglė portretas
Mieli stiliaus žinovai, gal leiskime jaunimui patiems nuspręsti, kaip jiems rengtis. Gal jaunimui daugelis iš mūsų irgi atrodo baisiai apsirengę. Juk pilnos gatvės vidutinio amžiaus žmonių, savo rinkęs nuo antsvorio demonstruoja ir atrodo gerokai vyresni negu yra.

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra prasto stiliaus šiai dienai, svarbu saikingai ir tvarkingai. Mokykla ne kabareto šou. Na yra ir tokio lygio supratimas. Madoje susimaišę praeitų dešimtmečių stiliai, taip ir turi būti pagal laisvą kodeksą. Arba uniformos jei norisi tvarkos.

Močiutė

Močiutė portretas
Ne tik išleistuvių įvaizdis, panos atrodo bent 5-7 metais vyresnės dėl aktyvaus lytinio gyvenimo, dėl rūkymo ir t.t.. atrodo, baigė ne vidurinę, o univero studijas...

grozio expertas

grozio expertas portretas
boze moj-kur pripumpuotos syskos ir lupytes virsutines ir apatines-ne fasonas kazkaip

TIESA YRA TOKIA

TIESA YRA TOKIA portretas
Kam tas špaklius aštuoniolikmetei. Gaila į jas žiūrėti. Suknelės nesuprasi apsirengusi ar nuoga. Merginos kas Jums nutiko.

Svarbiausia

Svarbiausia portretas
Kad neatrodytų kaip kekšės, dabar gi trendas rodyt, ko neturi

Vistik

Vistik portretas
gana retai galima pamatyti kad rūbai dėvimi pagal tam tikrą paskirtį. Vakariniai tai vakariniai, gatvės tai gatvės, klubui, valdiškai ceremonijai.. Net dizaineriai savo drabužių linijose dabar suverčia viską į krūvą ir net nepasivargina skirstyti į dėvėjimo rūšis. Kitą kartą atrodo juokingai - teatre sėdi kvepianti puošni dama su pritrenkiančia suknele ir tokiu pat kostiumuotu partneriu o šalia merga nuoga bamba suplyšusiais džinsais ir su boyfrendu apsimovusiu nutysusį baisų megztinį..;D) Nežino vargšai kur einant ką reikėtų apsirengt..o kad neįstengia nusipirkt padoresnio išeiginio rūbo (ar pasistengt susidėliot iš turimų padoriau) nelabai norėtūsi tikėt..

/////////

///////// portretas
baiginejau mokykla

Jo

Jo portretas
Iš kur ištraukta ta Jakučinskaitė? Kad pašnekės, kad mergaitėms išleistuvės- pirmas kartas pasipuošti ir vakarinį makiažą pasidaryt. Tos mergaitės dvyliktokės jau geresnės madų ir makiažo profės už savo mamas. Praėjo laikai, kai tik po abitūros sparnai prasiskleisdavo. Dabartinių jau nuo vyresnių klasių sugaudyt neina. Deja...

dabartiniai tetulių laikai

dabartiniai tetulių laikai portretas
Ištrauka iš straipsnio: ...'rinkausi, beje, su ilgomis rankovėmis, bet akcentą padariau į iškirptę. Kadangi visą laiką didžiavausi savo krūtine. Būtinai išsirinkite, kuo didžiuotis – ar kojomis, ar krūtine, ar liemeni'... Kai prieš daug metų baiginėjau mokyklą, labai patrauklios klasiokės buvo linkusios dėti akcentą į savo protinius gebėjimus, o ne gilios škirptės arba kojų iki kelnaičių demonstravimą.

gintares draugei

gintares draugei portretas
blogiau kaip einant is paskos negalima atskirt kur jis kur ji

Anonimas

Anonimas portretas
matomai per ilgai tas tetules mokykloi laiko.

Gintarės draugė

Gintarės draugė portretas
būna dar blogiau, kai per vestuves neina atskirti kur jaunoji ir kur jos motina

Saja

Saja portretas
Juodom suknelėm negražu...

jojo

jojo portretas
prisiklijavo nagenas su blakstienom,pasidare kokia durna tatoo ir jau grazuole bet tik sau

Na absurdas

Na absurdas portretas
Siais laikais rasinet straipsnius kaip jaunimui rengtis...

skirta "neveltui"

skirta "neveltui" portretas
Mano darbe yra dvi jaunos moterys(iki 30 metų). Jos dažnai apsirengia kaip į naktinį klubą, kaip į sporto klubą, kaip į pliažą. Viena iš Plungės, kita iš Mažeikių.

Neveltui

Neveltui portretas
Vakaruose sakoma,kad jei moteris diena rengiasi,lyg i naktine pamaina gatveje - ji is buvusios TSRS.

Ela

Ela portretas
Jaunimas žino kaip rengtis ir ko jiems reikia. Tie visi pamokslai ir patarimai - tai tik reklama . Manęs niekas nerengė ir mokslus baigiau, ir tada nebuvo reklamos nei tokių aprangų kai dabar . Nuogi ar nudriskę nėjom . ) Sėkmės jaunimui...

Keista

Keista portretas
vertinti zmones pagal rubus! Tada uzsieniuose visos driskes ar ka!? Paziurekite,kaip rengiasi i Vakarus nuo musu - nustebsite!

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Kam tėvai duoda pinigų,tą jaunas žmogus ir perka.Kitiems tėvai iš viso neleidžia pirkti tai,ką nori,o pats jaunuolis,retas kuris,turi savo asmenines pajamas.Iš viso juokingai atrodo,tas madų šou.Dar viena proga patyčioms,kad tavo taip,o tavo anaip.Mačiau ne vieną,kuris į išleituves ėjo su mokykline uniforma.Taip ir turėtų būti.Juk baigia mokyklą,o ne į Vienos pokilį eina.

o

o portretas
kiek tai užuolaidų pardavėjai reklama kainavo?

DIDELĖ ŠVENTĖ

DIDELĖ ŠVENTĖ portretas
JAUNIMAS ANKSČIAU BRĘSTA.NORISI PASIPUOŠTI,O GAL PO KIEK LAIKO PAČIOS JUOKSIS IŠ SAVO BUVUSIO STILIAUS. BET NĖRA TRAGEDIJOS.

komentaras

komentaras portretas
Žiaurūs komentarai, kas apie čiulpimus rašinėja, turbūt patys apie tai svajoja, toks jausmas, kad jaunimas tik degradavęs, yra puikių nuostabių, siekiančių tikslų ir merginų ir vaikinų, nereikia visų matuoti pagal tą patį kurpalį.

Mazafaki

Mazafaki portretas
Svarbiausia,kad prie vakarinės suknelės sportbačių neapsiautų.

AK

AK portretas
Taip, įgūdžių lengvai papuošti savo pagrindinį pranašumą - jauną skaistumą - gal dar stinga. Ir pernelyg sureikšminami rūbai vienam vakarėliui, kai pakanka kiek puošnesnės, vertingesnės suknelės ir patogių, šviežių laivelių - kaip tik gal ryškių, žaismingų prie svajingo rūbo. Nusiteikite žaismingumui, neužgulkite kosmetikos ir barchatų, nei jūs ciocės, nei ką.

Auga

Auga portretas
Pačiulpikių karta

nuomone

nuomone portretas
i ka jos visos bus panasios 50 metu?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Vargšė ubagė dizainerė. Tokia savireklamą panaši į viešą ubagavimą.

A

A portretas
"Aš rinkausi juodą suknelę, mano dukra juodą, bet jūs nesirinkit..."

Šiais laikais

Šiais laikais portretas
sutikti natūralaus grožio merginą su gražia ilga kasa, natūraliomis blakstienomis, lūpomis ir antakiais yra didelė didelė retenybė. Tokia mergina iš tolo švyti savo jaunatvšku grožiu tarp visų vienodai nupieštų antakių, prikliuotų blakstienų, pripūstų lūpų ir nudažytų jau nuo to dažymo belikusių ant kvailos galvelės vos kelių nušiurusių plaukelių.Tiesiog liūdna ir graudu, kad dar net nespėję subręsti ir jauni pagal metus žmonės jau tokie visiškai susenę, padėvėti ir netgi jau nelabai tinkami tolimesniam vartojimui.

Onė

Onė portretas
N jo atrodo pasenusios pirma laiko

Monika

Monika portretas
Atsilikusios nuo civilizacijos tuštutės. Su tuo savo "o žinokit, o taip, o anaip". Kas kaip nori, tas taip puošiasi ar nesipuošia savo šventei. Straipsnį rašęs bargu ar išvis abitūrą matė. "Pas mane buvo juoda suknelė...". Atėjusi buvo ar kaip čia? Visas tekstas vien stiliaus baisuma.

skiep

skiep portretas
dabar mergos ruko baisiau negu diedai .sako nenori prarast ciulpimo ...

Geriau

Geriau portretas
Taip negu. lgbt parade ....

Anonimas

Anonimas portretas
GEROVĖS. VALSTYBĖJE DUKROS RENGIASI PANEŠIOTAIS MAMOS DRABUŽIAIS...

kd ar lnk

kd ar lnk portretas
Kodel tiek daug straipsnių tqi perspausinimi tv reportazai?? Kam prenumeruoti??

Ko vyrai blogesni?

Ko vyrai blogesni? portretas
Kodel ke negali ateiti be kelniu ikise sau oralibius ledus

Galerijos

 • Šventinė apranga: kaip šauti ir neprašauti
  Šventinė apranga: kaip šauti ir neprašauti

  Ne vienam iš mūsų paskutinį senųjų metų mėnesį suskausta galvą – kuo apsirengti? Juk artėja kalėdinis darbo vakarėlis, iškilminga vakarienė su giminaičiais ar teminis kaukių balius draugo sodyboje. Gal rinktis saugų, konserv...

 • Tvarios mados dizainerė O. Les: turime išmokti gyventi su gamta
  Tvarios mados dizainerė O. Les: turime išmokti gyventi su gamta

  Olesia Les – mados inžinerijos magistrė ir mados dizainerė. Daugiau nei vienuolika metų ji puoselėja tvarumo idėjas, skaito paskaitas šia tema ir savo gyvenimo būdu rodo pavyzdį visuomenei. ...

  3
 • Tatuiruotės dieta
  Tatuiruotės dieta

  Tikrai sutiksite, kad žodžių junginys „tatuiruotės dieta“ skamba keistai. Ką gi tai iš tikrųjų reiškia ir koks yra ryšys tarp tatuiruočių ir dietų? Atrodo, lyg mes visi būtume pramiegoję, o pasaulis perėjęs į nau...

  1
 • „Šepetėlių kovos“: nuo rojaus gundytojos iki mėnulio žmogaus
  „Šepetėlių kovos“: nuo rojaus gundytojos iki mėnulio žmogaus

  Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, šeštadienio popietę parodą „Moters kodas“ vainikavo grimo meistrų konkursas „Šepetėlių kovos“. Aštuntą kartą organizuotame renginyje dalyvavo trylika...

  4
 • Kava, verta žurnalo viršelio
  Kava, verta žurnalo viršelio

  Kava negali būti prastesnė nei idėja, o idėja nei kava – būtent taip gimė dar viena „RealBean“ kavos linija, verta žurnalo viršelio ir kiekvieno jūsų. ...

  5
 • Netektis: mirė žinoma pajūrio dizainerė L. Morkūnienė
  Netektis: mirė žinoma pajūrio dizainerė L. Morkūnienė

  Mirė žinoma pajūrio dizainerė Lina Morkūnienė. Skaudžia žinia socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino jos bičiulė Nora Lapinskienė. ...

  30
 • Barzda – vyriškumo simbolis. Kaip atrodyti stilingai?
  Barzda – vyriškumo simbolis. Kaip atrodyti stilingai?

  Barzdos tendencijos keičiasi, tačiau ji visada buvo laikoma vyro galios ir vyriškumo simboliu. Kokios barzdos ir ūsai madingi šiandien? Į ką  reikėtų atkreipti dėmesį barzdočiams ir norintiems auginti barzdą? ...

  33
 • Gamtos įkvėpta dizainerė: vertinu atsparius laikui drabužius
  Gamtos įkvėpta dizainerė: vertinu atsparius laikui drabužius

  Prestižiniame universitete „Central Saint Martins“ Londone mados mokslus krimtusi Gabrielė Mockevičiūtė jau pratinasi vadintis įvaizdžio kūrėja ir mados dizainere. Diplomas – rankose, baigiamoji kolekcija įvertinta puikiai, o pati a...

  7
 • Tvarūs J. Gervytės rankdarbiai – žmonėms su polėkiu
  Tvarūs J. Gervytės rankdarbiai – žmonėms su polėkiu

  Šiuo metu spalvingų papuošalų kūrėja Justina Gervytė iš naujo atranda Lietuvą. Anglijoje keturiolika metų praleidusi ir prieš pusmetį tėvynėn grįžusi mergina stebisi, kaip čia viskas pasikeitę: „Į gerąją pus...

  5
 • Karščiausia rudens tendencija, įkvėpta filmo „Matrica“
  Karščiausia rudens tendencija, įkvėpta filmo „Matrica“

  Jeigu šį rudenį nuspręstumėte investuoti tik į vieną pirkinį, šio sezono mados didenybės – odos – drabužis tiesiog privalėtų atsidurti jūsų spintoje. Tiesiai iš kino juostos „Matrica“ filmavimo aik&scar...

Daugiau straipsnių