Ką darysite su savo tatuiruote senatvėje?

Grįžti į straipsnį

Patyręs.

Patyręs. portretas
O juk ta - tatujaravotė - tai Liucipieriaus žeklas, su kuriuo pro Dangaus vartus neįleis.

Jurgis

Jurgis portretas
Senos tatuiruotos kekšės ir šernas už gilių maišą nep....ų.

tatuiruotas

tatuiruotas portretas
tai tiesiog laukinis ir tiek. Atgal į džiungles. Šiauriečiai savęs nebiaurino tik šiltų kraštų laukiniai save taip puošė. Biauru žiūrėti 21 amžiuje į tokį meną

Anonimas

Anonimas portretas
Sako : susikišk į šiką ir bus gerai.

Aldutė

Aldutė portretas
Kad mūsų lietuviai atsilieka nuo pasaulio tobulybių,tai čia jau visi žino..Skanus maistas,žmonių apranga,buto interjeras ir tuo pačiu tatiruotės -lietuvim dar tolimas ir nesuprantamas dalykas.APMAUDU !

Rimantas.V

Rimantas.V portretas
O ką su transvesticijomis ir pan.?

l

l portretas
tatuiruojasi tik tos kurios sedejo kaliuzej, tai jom nesvarbu niekas tokiom degradem.

stebiuosi

stebiuosi portretas
kad kvailioja jaunimas- natūralu, bet raukšlėta senė - tai jau diagnozė.

Jadvyga.

Jadvyga. portretas
Man ir ne gražu,ir nesveika!.Visas kunas nupeštas ne samonei.zmones ne turi seiko!! Panašei i kaleimo gyventojus.o metai ateis, ir keip beisu!!

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Yra vienas žodis -ŠLYKŠTYNĖ ..

Anonimas

Anonimas portretas
Ka darysim, ka darysim??? Du pirstus i subine ir pasismauksim, o skura parduosim ant abaziuru.

lygiai tas pats su ziedukais 'imontuotais' nosyje

lygiai tas pats su ziedukais 'imontuotais' nosyje portretas
cia kaip buliu rusiavimas - kas po sueities, kas be...

Daktaras

Daktaras portretas
Tik laukiniai,aborgenai, indenai darosi tatu…., kai smegeneles neissivyste darosi ir siu dienu zmogos!,

Anonimas

Anonimas portretas
Tatuiruotą seną karvę ir šernai ne.....s.

Spike

Spike portretas
Jie žino, kad senatvės nesulauks. Mirs 50 tie +, tai dar nebus panašūs į mumijas> Jei vienas kuris praslys - niekada negalės nešiot t-shirt

Netatuiruotas.

Netatuiruotas. portretas
Jaunystej reikia smegenu turet ir nereikes nieko daryt senatvej.

ką ką

ką ką portretas
na nešios seni pirdžiai ir pirdės suvytusias rožes, susiraukšlėjusias širdis, liūtus, katinus, ar traktorius, ant subinėlių, senų kojelių, ar liesų raukšlėtų rankelių :)

parmazonas

parmazonas portretas
Padorioje vyriausybėje tokių tatuiruotų beždžionių kaip bukalaurė ministrė tikrai nebūtų nors ten ji drg landsbergį ar pilsudskį būtų išsibadžiusi.

matome v y t i n t ą būtybę, kurie

matome v y t i n t ą būtybę, kurie portretas
dėl proto stokos, iš savęs daro i š k a m š ą

Paskaitykit

Paskaitykit portretas
komentra tatoo ir viskas taps aisku su siu zmogeliu mentalitetu.Net sakinio suregzti negali.Tatuiruoti, panasu, yra proto distrofikai.Tai zmones be savivertes.Tatuirotes jiems nepades, o tik dar zemiau nuleis socialiniame laiptelyje.

Tatuiruote

Tatuiruote portretas
yra satanizmo simbolis.Issitatuiraves tu nusilenki setonui.Tai nieko, pragaro katile issvilins tas tatuiruotes.

Girgis

Girgis portretas
Tatu - žemos savivertės ir psichologinių problemų turinčių žmonių požymis.

>>>vyras \\\\\.../////

>>>vyras \\\\\...///// portretas
>teisus,tai sutartinis prostitučių ženklas,imkit mane ir krušk...t.

Inga

Inga portretas
Didesnė tikimybė susirgti odos vėžiu. Tai įrodė JAV mokslininkai. Pašalinimas tatuiruotės rizikos nepašalina. Taigi ... pirmyn avinai.

Kaip kam pasiseks

Kaip kam pasiseks portretas
Kaip tatuiruotojų būna ir savamokslių, neturinčių būtinųjų medicinos žinių, taip ir jų tiekėjai, aprūpinantys jos medžiagomis ir įrankiais, ne visi būna sąžiningi. Pas tokį patekus, gali ir labai nekaip baigtis. Gerai, jei gydytojams, niekaip nerandantiems negalavimo priežasties, šauna į galvą patikrinti, ar ne tatuiruotės tai darbas.

tatoo

tatoo portretas
gyvensiu ir dziaugsiuos senatve :D ot durnas klausimas o komentatoriai tai kazkaip jum su saviverte ziu negerai

Braniukas

Braniukas portretas
Turiu panele kuri pasidare tatuiruote ant nugaros is daug zodziu. Po to karto as ja visada statau ant keturiu rakim ir skaitau, skaitau.... Net ta kalba pramokau nes uzrasas ne lietuviskas.

tai va

tai va portretas
Kur nors Europoje ar Amerikoje, isskyrus Lietuva, jus matete tatuiruota prezidenta, ministra, teiseja ar prokurora? Tai nesuderinama su uzimamomis pareigomis ir to nepamatysite, nes tatuiruotes karjera suzlugde ne vienam. Net banku tarnautojams, bendraujantiems su klientais, uzdrausta jas darytis, isimtis aisku Lietuva. Cia bananu valstybe ir aborigenu krastas, ir kuo daugiau tatuiruociu, tuo tu labiau aborigenas.

vyras

vyras portretas
Man tatuiruota mergina tai tipiska prostitute ir as to jausmo niekaip negaliu atsikratyti. Kuo daugiau tatuiruociu, tuo zemesnis socialinis statusas. P.S Ant Bentley niekas lipduku neklijuoja.

anekdotas

anekdotas portretas
Atejo panele pas tatoo meistra ir sako, siuo metu myliu du vaikinus ir noriu kad vieno veida istatuiruotum ant vienos kruties, o kito ant kitos. Meistras baiges darba atsiduso ir sako, noreciau paziureti kaip ju veidai istys po 30 metu.

bičas

bičas portretas
Apgailėtinų sovieto-fetišistinių atliekų pilna komentarų skiltis

> GRAZU ,,APSIKTI" SAVO ODA.

> GRAZU ,,APSIKTI" SAVO ODA. portretas
Tarybiniais laikais tatuiruotes darydavo ne tik kalėjimuose sėdintiems, dar tatuiruodavo gydomus nuo alkoholizmo. Daugiau niekas nesitatuiruodavo, todėl pamačius tatuiruotę siskas aišku - arba vagis, iškrypėlis, arba alchašnia.

Senis

Senis portretas
Teko dirbti Nyderlanduose. Tai pastebėjau, kuo bukesnis kolega, tuo daugiau tatuiruočių. O šiaip, jei kavinėje atneša tatuiruotomis rankomis maistą, dingsta apetitas. Pradedu galvoti apie ŽIV ir hepatitą C.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Notaro padejejos tatoo labai graži. Noriu kad ja visa parodytu

Blyn

Blyn portretas
labai baisu marginti adatomis savo kūną paveikslėliais, jeigu taip reikia veiklos - yra spalvinimo knygelių, o jeigu norisi adatų - susileiskite vitamino c!

GRAZU ,,APSIKTI" SAVO ODA.

GRAZU ,,APSIKTI" SAVO ODA. portretas
Einu per miesta ir matau, daug issitaturavusiu jaunu (ir ne tik) zmoniu. Ir pagalvojau, gal jie visi kalejime sedejo....! Senais CCCP laikais tik zonoje darydavo tatuiruote, o normalus zmones ne.

Cha

Cha portretas
ypač gerai atrodys pilvai ir subinės..;D:D

laukines tautos

laukines tautos portretas
visada ,,grazindavosi" tai kur mes einame?. Afrikos ar piet. amer. laukiniai i lupas dedasi kazkokius medinius inplantus , o musu grazuoles darosi antines lupas ar shinpanziu stiliaus

Jadzė linksmoji

Jadzė linksmoji portretas
Prieš trejetą savaičių buvau durnyne, daktarų daug nemčiau, bet durnių komandos visų glušpetrių kūnai buvo tatuiruoti. kad net pagalvojau: "O kam praustis? Juk vistiek spalvos nepakeis".

Anusuaskas

Anusuaskas portretas
Labai smagu kai aplink bobulko anusėlį taituruotė, varai Rakims ir grožiesi...

Patyręs

Patyręs portretas
Labai paprastai. Kapinių vagys atkas, kailį nuners ir pridirbs suvenyrų ir išparduos, sakydami :"Tai iš Ilzos Koch kolekcijos!"

Antanas.

Antanas. portretas
Prieš trejetą savaičių vežė mane greitukė į Santariškes. Vairuotojo nemačiau, net medikų komandos rankos abejų buvo tatuiruotos. Vyriškio niek gausiai, kad net pagalvojau: "O kam jam jas praustis? Juk vistiek spalvos nepakeis".

onute

onute portretas
taigi dabar beveik visas jaunjmas tatuiruotas;tai ka jau visi idijotai.kelios nuomones senu paziuru zmoniu tai dar ne faktas

>>>Jokūbas \\\\\.../////

>>>Jokūbas \\\\\...///// portretas
>by..į "pasigrąžinai"?,dar durnos smegenys liko,paskubėk.

Jokūbas

Jokūbas portretas
Rimtai klausimas toks? Paprasta - busiu senas, su tatuiruotem. Vakaruose gyvenant net nepastebėsi, dažnas vaizdas. Lietuviška kultūra mėgsta apriboti kitus, apkalbėti, skleisti pletkus - ty kaip čia, dėl ko, nenormalu - ne tavo reikalas; žiūrėk geriau kas per žmogus. Prie suoliuko nesiruošiu sedeti, o siaip palinkėciau visiems savo gyvenimu daugiau užsiimti be durnu klausimu kitiems.

Ot

Ot portretas
Šiaip tai kiekvienas turi teisę kvailiot kaip jam patinka, kol kitiems ant galvos nelipa. Nemėgstu tatuiruočių, bet visą tatuiruotą Džeksona Galaksį laikau vienu nuostabiausių pasaulio žmonių; tatuiruotės jam netrukdo gelbėti gyvūnus. Nors šiaip, kai pamatau tatuiruotą (dar baisiau - išsioperavusį liežuvį, kad dvišakas būt, ar kitaip fizionomiją susipjausčiusį) žmogėną, vis prisimenu savo vaikystės protelį. Kai buvau maždaug ketverių, man kažkodėl baisiai prireikė trečios šnervės, ant nosies galo, maniau, kad būt labai gražu, nieks kits tokios nosies neturėtų, visi pavydėtų! Kartą tėvams nematant susiradau kuo didesnį cveką (nebeprisimenu, surūdijusį ar ne) ir pabandžiau tą trečią šnervę ant nosies galo prasiurbint. Nepavyko. Dabar džiaugiuos, kad nepavyko!

atsilikusi

atsilikusi portretas
Aš neįleisčiau išsitatuiravusio į virtuvę,nevalgyčiau jo gaminto maisto O dabar kažin ar rasi švarų šęfa-virėją!

tatuškė

tatuškė portretas
Sovietmečiu tatuiruotes darydavosi mariakai ir zekai. Pagal jas galėjai identifikuoti, kas jis toks. Dabar nesuprasi, kuris sėdėjo, plaukiojo, kas prie meno ar šiaip su galva blogai. Po kelių šimtmečių archeologai atkas kūnus ir pagalvos, kad čia kitos veislės žmonės arba ufonautai. Taip atsiranda sąmokslo teorijos :):)

Iš \\\\\.../////

Iš \\\\\...///// portretas
tos kvaišės kailio liustrą pasiūs,taip naciai karo metu praktikavo.

nuomone

nuomone portretas
16 metų ant krūtinės ištaturavo boružę, o sulaukė 40metų, boružė tapo kalmaru. :)

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekviename žmoguje slypi dvi pusės, skiriasi tik jų proporcijos: 1) kiekviename evoliucija paliko pagrindinį biologinį instinktą – bandos jausmą ir kovos už būvį įpročius. 2) tačiau kiekvienas asmuo turi išėjimą į aukštesnį - dvasinį lygį: Dievą, moralę, sąžinę ir grožį. Jei žmogų valdo biologiniai instinktai, turime gobšumą, neapykantą kitiems, veidmainystę, pavydą, puikybę, melą ir dvasinę menkystę. Nedaug nutolę nuo gyvulių pasaulio arba pirmykščio žmogaus muša moteris, savo kūnus puošia tatuiruotėmis, veriasi grandines į nosis, lūpas, bambas. Nusikaltėliai, kaip ir vilkai, buriasi į gaujas – sėkmingiau galima plėšti, žudyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Tatuiruota boba šlykstesnė net už rūkančią bobą....

nera slykstesnio vaizdelio

nera slykstesnio vaizdelio portretas
uz tatujruota motery......

ka dary ...ka daryt.... manau , reikia guldyt sene ant

ka dary ...ka daryt.... manau , reikia guldyt sene ant portretas
lentos , yjungt lygintuva su garais is islygint skura , ...taip sakant atnaujint nublukusia ...velniai tures grazia pramoga ,kada spirgins ant keptuves sita tatujruota drieza....

nekenčiu tokių

nekenčiu tokių portretas
Čia tai tikras durnių laivas

onute

onute portretas
Man ta boba trenkta šlapiu maišu

to yja

to yja portretas
Turi užslepta žinute pasaulyje -tai odos vėžys

Taigi

Taigi portretas
čia tokia ligos forma - žaloti savo kūną, kai nesusitvarko su sielos žaizdomis. Vieni pjaustosi, kiti tatuiruojasi...

Tadas

Tadas portretas
Kas taturuojasi . Tiem nusispjauti ant kitu nuomoniu ir komentaru manau.

man bjauru

man bjauru portretas
labai gražiai atrodys ta močiutė pas gydytoją ir net morge

Saulėns

Saulėns portretas
Kai mano duktė užsimanė pasidaryti tatuiruotę, aš jai uždaviau vieną klausimą. Tau, sakau nusibodo tapetai tavo kambaryje. Ne problema, nuplėšim, užklijuosim kitus ir taip galima keisti pagal norą kiek tik nori. Bet tatuiruotė ant kūno liks amžinai. Kas bus kai suprasi, kad ji nusibodo, ar pasidarei ne tai ko norėjai? Jokia korekcija nepadės, vaikščiosi susisukus į rūbus jausdama gėda. Ir dukrai prašapo noras darytis tatu. Mano nuomone, asmenys pasidarę tatu ant visos rankos ar kūno atrodo šlykščiai. Kartas nuo karto darbe vasarą tokių paklausia-kada pasikeisi megztuką? Čia tavo megztukas dvokia?

yja

yja portretas
man tatuiruotes ant mano ar artimuju kunu nera priimtina, bet kiekvienas daro tai kas jam tinka ir patinka. Galiu pasigrozeti jei tatuiruote grazi ir prasminga, bet jei kazkoks neaisku kas lyg keverzone(taip pasizenklinus viena zvaigzdute, o gal ir ne ji viena) tai ne, tai tik teplione ir nieko daugiau. na gal ji ir turi kazkokia uzslepta zinute pasauliui, bet...

Ela

Ela portretas
Maža , daili tetuiruotė nieko blogo- gražu .Bet kai išpiešia visą ranką ar kūną - ne...lyg ir pasišlykštėjimą sukelia.

Patyręs.

Patyręs. portretas
Labai paprastai. Kapinių vagys atkas, kailį nuners ir pridirbs suvenyrų ir išparduos, sakydami :"Tai iš Ilzos Koch kolekcijos!"

Jo

Jo portretas
Komentatoriai turbut patys labai nori tattoo,bet bijo darytis,kažkaip visiskai nusikalbat komentuodami

Skeptikas \\\\\.../////

Skeptikas \\\\\...///// portretas
Tiems prisitaruravisies niekis,nes jie nepilnapročiai jiems tas pats,tik aplinkinius vimdo savo "grožybėm".

MMM

MMM portretas
Baisu ziureti i sudarkyta kuna.

Cha

Cha portretas
Didžiausi pinigai daromi iš žmonių kvailumo. Yoač kvailos yra jaunos moterys. Prisitatuiruoja subines, o kai ateina į protą, kaukia iš skausmo, kai lazeriu čirskina tas tatuiruotes...

Guntars Zalupkins

Guntars Zalupkins portretas
Tikrai baisu tos tatuiruotės, ypač spalvotos tos šlykštu

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tik visiškas debilas gadina savo odą, būna panašus į kažkokį laukinį zulusą ir dar moka už tai pinigus. Tokių, deja, daugėja. Jokiu menu čia net nekvepia.

Jonas

Jonas portretas
Tatuiruotė parodo žmogaus silpnumą, bejėgiškumo , dėmesio stokos jausmą.Man baisūs tatuiruoti žmonės .

Galerijos

 • Šventinė apranga: kaip šauti ir neprašauti
  Šventinė apranga: kaip šauti ir neprašauti

  Ne vienam iš mūsų paskutinį senųjų metų mėnesį suskausta galvą – kuo apsirengti? Juk artėja kalėdinis darbo vakarėlis, iškilminga vakarienė su giminaičiais ar teminis kaukių balius draugo sodyboje. Gal rinktis saugų, konserv...

 • Tvarios mados dizainerė O. Les: turime išmokti gyventi su gamta
  Tvarios mados dizainerė O. Les: turime išmokti gyventi su gamta

  Olesia Les – mados inžinerijos magistrė ir mados dizainerė. Daugiau nei vienuolika metų ji puoselėja tvarumo idėjas, skaito paskaitas šia tema ir savo gyvenimo būdu rodo pavyzdį visuomenei. ...

  3
 • Tatuiruotės dieta
  Tatuiruotės dieta

  Tikrai sutiksite, kad žodžių junginys „tatuiruotės dieta“ skamba keistai. Ką gi tai iš tikrųjų reiškia ir koks yra ryšys tarp tatuiruočių ir dietų? Atrodo, lyg mes visi būtume pramiegoję, o pasaulis perėjęs į nau...

  1
 • „Šepetėlių kovos“: nuo rojaus gundytojos iki mėnulio žmogaus
  „Šepetėlių kovos“: nuo rojaus gundytojos iki mėnulio žmogaus

  Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, šeštadienio popietę parodą „Moters kodas“ vainikavo grimo meistrų konkursas „Šepetėlių kovos“. Aštuntą kartą organizuotame renginyje dalyvavo trylika...

  4
 • Kava, verta žurnalo viršelio
  Kava, verta žurnalo viršelio

  Kava negali būti prastesnė nei idėja, o idėja nei kava – būtent taip gimė dar viena „RealBean“ kavos linija, verta žurnalo viršelio ir kiekvieno jūsų. ...

  5
 • Netektis: mirė žinoma pajūrio dizainerė L. Morkūnienė
  Netektis: mirė žinoma pajūrio dizainerė L. Morkūnienė

  Mirė žinoma pajūrio dizainerė Lina Morkūnienė. Skaudžia žinia socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino jos bičiulė Nora Lapinskienė. ...

  30
 • Barzda – vyriškumo simbolis. Kaip atrodyti stilingai?
  Barzda – vyriškumo simbolis. Kaip atrodyti stilingai?

  Barzdos tendencijos keičiasi, tačiau ji visada buvo laikoma vyro galios ir vyriškumo simboliu. Kokios barzdos ir ūsai madingi šiandien? Į ką  reikėtų atkreipti dėmesį barzdočiams ir norintiems auginti barzdą? ...

  33
 • Gamtos įkvėpta dizainerė: vertinu atsparius laikui drabužius
  Gamtos įkvėpta dizainerė: vertinu atsparius laikui drabužius

  Prestižiniame universitete „Central Saint Martins“ Londone mados mokslus krimtusi Gabrielė Mockevičiūtė jau pratinasi vadintis įvaizdžio kūrėja ir mados dizainere. Diplomas – rankose, baigiamoji kolekcija įvertinta puikiai, o pati a...

  7
 • Tvarūs J. Gervytės rankdarbiai – žmonėms su polėkiu
  Tvarūs J. Gervytės rankdarbiai – žmonėms su polėkiu

  Šiuo metu spalvingų papuošalų kūrėja Justina Gervytė iš naujo atranda Lietuvą. Anglijoje keturiolika metų praleidusi ir prieš pusmetį tėvynėn grįžusi mergina stebisi, kaip čia viskas pasikeitę: „Į gerąją pus...

  5
 • Karščiausia rudens tendencija, įkvėpta filmo „Matrica“
  Karščiausia rudens tendencija, įkvėpta filmo „Matrica“

  Jeigu šį rudenį nuspręstumėte investuoti tik į vieną pirkinį, šio sezono mados didenybės – odos – drabužis tiesiog privalėtų atsidurti jūsų spintoje. Tiesiai iš kino juostos „Matrica“ filmavimo aik&scar...

Daugiau straipsnių