V. Stakėnas: skrybėlė be papuošimo – kaip pirma naktis be nuotakos

  • Teksto dydis:

„Skrybėlė yra filosofija – visą laiką esi po savo stogu“, – sako dainininkas, dainų autorius, prodiuseris, Lietuvos kantri tėvu tituluojamas Virgis Stakėnas.

Jis svečiuosis trečiadienio vakarą, 19.30 val., per TV3 rodomos laidos „Gero vakaro šou“ studijoje.

Jis garsėja ne tik savo dainomis, bet ir meile kaubojiškai kultūrai bei įspūdinga skrybėlių kolekcija. Dalį jų ne tik pademonstruos laidos žiūrovams, bet ir papasakos daugybę įdomių dalykų apie jas. 

Įvairios skrybėlės, kaklaskarės ir kiti kaubojiški aksesuarai – neatsiejama Virgio Stakėno gyvenimo dalis. Laidoje apsilankęs žinomas Lietuvos kantri tėvas, dainininkas V. Stakėnas sako, kad didžiuojasi savo kolekcijoje turintis kelias dešimtis unikalių skrybėlių: „Aš turiu apie 50 skrybėlių. Kiekviena turi savo atsiradimo istoriją.“

Ir plačiau papasakojo apie vieną iš jų: „Aš ją įsigijau pačioje Stetsono gamykloje. Mane nuvežė duktė. Išeinant iš gamyklos parduotuvės ji pasižiūrėjo ir sako: „Tėti, su ja tu atrodysi kaip Klunis [aktorius George Clooney – red.past.]. Kuris gali atsispirti šitam norui?“, – juokavo atlikėjas.

„Skrybėlė yra filosofija – visą laiką esi po savo stogu“, – aiškino Virgis. Jos skiriasi savo forma, medžiagomis, dekoru. Pasirodo, skrybėlės turi net specialius papuošimus. „Skrybėlė be papuošimo – kaip pirma naktis be nuotakos“, – kalbėjo V. Stakėnas, demonstruodamas puošmenas.

Ne paslaptis, kad išskirtiniai aksesuarai ir kainuoja atitinkamai. Taigi, laidos vedėjas Justinas Jankevičius nepasikuklino ir pasiteiravo svečio, kiek visgi kainuoja skrybėlės.

„Kiekviena turi savo ženklus – X. Kuo daugiau X, tuo didesnė vertė. 10 X, tai ant galvos turi automobilį“, – aiškino kantri tėvas.

Žinoma, kad nusipirkus skrybėlę reikėtų išmanyti ir nešiojimo, etiketo, laikymo taisykles. Virgis pasakojo, kad skrybėles reikia itin atidžiai saugoti ir laikyti specialiose dėžutėse: „Skrybėlė turi būti saugoma labai atsargiai ir dedama tik į apačią karūna, kad niekur niekaip nesiremtų“, – kalbėjo V. Stakėnas. Skrybėlės turi ne tik specialias saugojimo, bet ir transportavimo dėžes, kuriose saugiai keliauja su Virgiu į koncertus.

Virgis turi sukaupęs įspūdingą ne tik skrybėlių ir jų papuošimų, bet ir kaklaskarių, specialių kaubojiškų kaklaraiščių kolekciją ir kitokių įdomių dalykų. NAUJAUSI KOMENTARAI

kvaila

kvaila  portretas
antraštė. Fuj

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia skrybele jeigu neprisikta - ismesk.

STAKĖNAI

STAKĖNAI portretas
O KUR TAVO PEISAI? JUK BE PEISŲ NE KEPURĖ....
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių