Nugaišo šuo vardu Kabosu, išgarsėjęs kaip interneto memas

Japonijoje nugaišo šuo vardu Kabosu, kurio skeptiška snukio išraiška linksmino žmones visame pasaulyje ir tapo interneto memu.

Šuns šeimininkė, vaikų darželio auklėtoja, ilgai nežinojo, kad jos augintinė išgarsėjo.

„Gegužės 24-osios rytą Kabosu iškeliavo į Vaivorykštės šalį“, – penktadienį instagramo įraše rašė mylimo japonų šiba inu veislės šuns savininkė Atsuko Sato. Pasak jos, Kabosu išėjo ramiai, nepatyrusi kančių.

„Ačiū visiems už tai, kad visus šiuos metus mylėjote Kabosu. Esu tikra, kad Kabosu buvo laimingiausias šuo pasaulyje“, – rašė ji.

Kabosu šeimininkė ją pasiėmė iš gyvūnų prieglaudos 2008 metais, rašo Japonijos laikraštis „Asahi Shimbun“. „Nuo to laiko, kai Kabosu apsigyveno pas mane, įvyko daug nuostabių dalykų“, – sakė ji laikraščiui.

Po dvejų metų ji paskelbė nuotrauką, kurioje Kabosu užfiksuota sukryžiavusi priekines letenas ir žvelgianti „skeptišku žvilgsniu“.

Ir tik praėjus dar keleriems metams ji iš draugo sužinojo, kad nuotrauka išpopuliarėjo visame pasaulyje kaip interneto memas.

Skaitmeninė valiuta „Dogecoin“ netgi panaudojo Kabosu atvaizdą savo logotipui.

„Šiandien Kabosu, mūsų bendruomenės bendra draugė ir įkvėpėja, ramiai užgeso ant savo žmogaus rankų. Poveikis, kurį šis vienas šuo padarė visam pasauliui, yra neišmatuojamas, – platformoje „X“ parašė „Dogecoin“. – Mums visiems pasisekė, kad [jos dvasia] prisilietė ir paveikė mūsų dvasią“.

Kabosu gyveno maždaug 18 metų, pranešė laikraštis „Asahi Shimbun“ – tai atitinka apie 90 žmogaus gyvenimo metų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
ciucikas padvėsė a-ja-jai

na

na portretas
Šuo nugaišo.Miršta tik žmonės ir bitės.

Japonijoj gedulas

Japonijoj gedulas portretas
Šuva nugaišo, tai gal jam ir paminklą statys, kaip tie durniai lietuviai ?
VISI KOMENTARAI 4

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių