Apsimetęs sergančia studente aferistas iš vyro išviliojo tūkstančius eurų

Kinijoje aferistas dvejus metus bendravo su vyru apsimesdamas sergančia studente. Taip jis iš patiklaus vyro išviliojo 100 tūkst. juanių (maždaug 12 700 eurų).

Apie tai praneša „South China Morning Post“.

65-erių kinas Xia su sukčiumi susipažino socialiniame tinkle. Aferistas, vardu Fengas, prisistatė dvidešimtmete studente ir papasakojo, kad rimtai serga, neturi pinigų gydymui apmokėti.  Xia tęsė bendravimą su apgaviku, ir netrukus tarp jų užsimezgė romantiški santykiai.

Vyras dvejus metus susirašinėjo su aferistu socialiniame tinkle „WeChat“ ir per tą laiką pradėjo juo visiškai pasitikėti. Fengas kreipdavosi į Xia „vyreli“ ir reguliariai prašydavo iš jo materialinės paramos.

Nukentėjusysis sukčiui užsakydavo maisto, taip pat pervesdavo pinigų naujam telefonui, gydymui ir mokslui. Iš viso aferisto reikmėms naivuolis išleido 100 tūkst. juanių (12 700 eurų).

Apie tai, kad užkibo ant sukčiaus kabliuko, kinas suprato tik tada, kai apie jo santykius su „studente“ sužinojo giminaitis. Pastarasis patarė apgautajam kreiptis į policiją.

Xia taip ir padarė. Netrukus Fengas buvo suimtas. Jį apkaltino sukčiavimu ir nuteisė trejiems metams laisvės atėmimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Oho

Oho portretas
Tai ko nepanoro studentės pamatyt per tiek laiko? Keista.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių