Pensininkas per parą aplankė 120 barų ir tapo pasaulio rekordininku

Australijoje pagyvenęs britas tapo pasaulio rekordininku. Jis per parą aplankė 120 Sidnėjaus barų ir juose išgėrė.

Apie tai pranešė Gineso rekordų knygos interneto svetainė.

69-erių metų Davidas Clarksonas iš Lankašyro grafystės papasakojo, kad nutarė pasiekti neįprastą rekordą, nes mėgsta lankytis baruose. Be to, jis pastebėjo, kad Sidnėjuje yra daugybė įdomių barų, kuriuos jis norėjo aplankyti.

Buvęs buhalteris savo eksperimentą pradėjo balandžio 11-osios vidudienį. Per parą jam pavyko aplankyti 120 užeigų ir kiekvienoje išgerti kokio nors gėrimo ne mažiau nei 125 mililitrus.

Britas tvirtina, kad per 24 valandas jis išgėrė apie 20 litrų skysčių.

D. Clarksonui siekti rekordo padėjo draugai. Jie kartu dalyvavo kaip liudytojai, taip pat jie palaikė vyrą. Tam, kad įrodytų, jog iš tiesų aplankė 120 barų, pensininkas sąsiuvinyje vedė apskaitą ir kiekvienos įstaigos darbuotojų prašė, kad jie sąsiuvinyje pasirašytų.

Be to, per pirmąsias ir paskutiniąsias keturias paros valandas su D. Clarksonu buvo ir Gineso rekordų knygos teisėjas Pete Fairbairnas. Jis pažymėjo, kad D. Clarksonas baruose ne tik išgerdavo, bet ir suspėdavo pabendrauti su jų lankytojais.

Pagaliau balandžio 12-ąją pensininkas aplankė paskutinį – 120-ąjį barą. Ten P. Fairbairnas išanalizavo D. Clarksono rezultatus ir suteikė jam rekordininko titulą.NAUJAUSI KOMENTARAI

matyt pensininkas

matyt pensininkas  portretas
nelaiko slapimo kad vis i tulikus brovesi, pakol parejo namo!

Jei viename

Jei viename portretas
bare,tai po penktos jau butu nuolaida gaves,po 50 jau jam sumoketu ir dar namo nemokamai pastu issiunte butu.

Chairula

Chairula portretas
O cia tai pensiniks!
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių