Vyras savaitę kankino žmoną dėl mažo kraičio

Indijoje moteris pasiskundė, kad vyras ją visą savaitę kankino dėl mažo kraičio.

Apie tai praneša „Hindustan Times“.

Keralos valstijos gyventoja pasiskundė policijai, kad jos vyras Rahulas užpuolė ją. Noteris apkaltino vyrą tuo, kad jis bandė ją pasmaugti mobiliojo pakrovėjo laidu. Taip pat ji papasakojo, kad sutuoktinis jai kelis kartus kumščiu smogė į galvą, talžė diržu nugarą.

„Iš pradžių vyras man smogė į veidą, o vėliau mažiausiai tris kartus trenkė į galvą. Dar jis man trenkė į kaktą. Kai pamėginau ištrūkti iš kambario, vyras pagavo mane, parvertė į lovą ir rėžė diržu per nugarą. Man iš nosies ėmė bėgti kraujas, praradau sąmonę. Jis mėgino man ant kaklo užveržti mobilaus pakrovėjo laidą“, – žurnalistams pasakojo moteris.

Anot moters, vyras ją kankino visą savaitę po vestuvių dėl mažo kraičio. Rahulas norėjo, kad žmonos giminaičiai duotų jam automobilį ir daugiau pinigų. Moters teigimu, kai sutuoktinis pradėjo ją kankinti, vyro šeima jai nepadėjo.

„Aš garsiai verkiau kambaryje ir esu įsitikinusi, kad jie girdėjo mano šauksmą. Tačiau jie nesikišo“, – sakė nukentėjusioji.

Moters šeima tvirtina, kad vietos policija į jos skundą rimtai nežiūrėjo. „Nemanau, kad vietos policija rimtai tirs šį įvykį. Policijos pareigūnai su vyru buvo labai draugiški. Įtariu, kad jis pareigūnams sumokėjo. Nemanau, kad mes sulauksime teisingumo“, – žiniasklaidai sakė nukentėjusiosios motina.

Vienas iš policininkų anonimiškai pranešė, kad Rahului bus pateikti kaltinimai dėl žiauraus elgesio su žmona. Tačiau jis tikriausiai nebus apkaltintas pasikėsinimu nužudyti moterį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zurabas Smardalidze

Zurabas Smardalidze portretas
Sapnuoja boba ir tiek... Visur visada tik vyrai kalti....

Deli

Deli portretas
Ne už tokį kraitį jis kovojo, ške.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių