„90's Disco Fest“ sudrebino „Žalgirio“ areną

Pirmą kartą Lietuvoje vykęs „90's Disco Fest“ renginys tiesiog „pasprogdino“ „Žalgirio“ areną. Koncerte linksminosi 10 tūkstančių lankytojų. Čia savo hitus atliko legendinė grupė „Haddaway“, kultiniai ir nepakartojami „SNAP!“, viena žymiausių 90-tųjų grupių „La Bouche“ ir geriausias to laikmečio didžėjus „DJ SASH!“.

Atlikėjai mielai bendravo su publika, o žiūrovų rankos kilo į viršų viso koncerto metu. Kiekvienas atlikėjų žodis buvo palydimas garsiausiais plojimais ir ovacijomis. Organizatoriai teigia, kad visi atlikėjai liko sužavėti Lietuvos publika ir dėkoja už didžiulę energiją, kurią jautė pasirodant scenoje.

Vakaro metu įspūdingai atrodė ir LED ekranas, kuris yra didžiausias Baltijos šalyse, o atlikėjai buvo filmuojami ir rodomi tiesioginiu laiku per didžiulius TV ekranus. Koncerto atmosferą kaitino specialieji efektai, lazerių šou, o garsas buvo girdimas ir už „Žalgirio“ arenos ribų.

Įdomu ir tai, kad koncerto metu buvo paskelbta, kad „90's Disco Fest“ taps kasmetiniu renginiu Lietuvoje ir net paskelbta nauja renginio data. Tad jau rudenį „Žalgirio“ arenoje vėl įvyks didžiausia diskoteka Baltijos šalyse su kitomis geriausiomis to meto grupėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

JG

JG portretas
Iš tikrųjų nebuvo WAU,deja, kažkodėl neužkabino, renginys buvo šiaip sau, bilietų kainos neadekvačios, neatitiko kokybės ir kainos santykio, likom truputį nusivylę

Šlaštas

Šlaštas portretas
Konkretus

Anonimas

Anonimas portretas
loxų susirinkimas , kokia apgailėtini , nuomojamose sodybose 10 kart geriau
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių