Jau šį savaitgalį Kaune – net dvi parodos išmaniems ir jaukiems namams

  • Teksto dydis:

Jau šį savaitgalį – balandžio 5–7 dienomis – visus svajojančius atsinaujinti ar statančius savo namus, norinčius pagyvinti namų interjerą, susikurti jaukias ir patogias lauko erdves ar ieškančius modernių ir stilingų interjero dekoro elementų, į Kauno „Žalgirio“ areną apsilankyti pakvies net dvi parodos –  atsinaujinęs „Namų pasaulis“ ir nauja interjero paroda INSIDE.

Naujiena Kaune – interjero paroda Jūsų namų jaukumui

Šis pavasaris Kaune visus interjero srities mylėtojus pasitiks džiugia naujiena – kartu su paroda „Namų pasaulis 2024“ pirmą kartą duris atvers ir nauja interjero paroda INSIDE 2024.

Parodoje INSIDE 2024 pirkėjų lauks patogūs ir kokybiški baldai, apšvietimo sprendimai, išskirtiniai kilimai, žvakės ir žvakidės, unikalūs namų kvapai, vienetiniai paveikslai ir kiti meno kūriniai. Pirkėjai šioje interjero parodoje galės įsigyti plataus spektro namų tekstilės gaminių – patalynės, užuolaidų, antklodžių, čiužinių ir kitų interjerą papildančių ir jaukumą kuriančių tekstilės produktų.

Organizatorių nuotr.

Parodoje INSIDE 2024 lankytojų lauks daugiau nei penkios dešimtys Lietuvoje ir užsienyje žinomų prekių ženklų – nuo didelių gamintojų iki kūrėjų ir menininkų. Lankytojai čia galės įsigyti išskirtinius baldus iš natūralios medienos, unikalius šviestuvus, natūralaus audinio namų tekstilės gaminius, vienetinius kilimus bei kitus interjero dekoro elementus.

Net dvi parodos dienas – penktadienį ir šeštadienį – į seminarus dizaineriams ir kiekvienam lankytojui kvies „Blank Page“ dizaino akademija. Balandžio 5-ąją „Blank page“ akademija kvies į seminarą interjero dizaino profesionalams ir kvies diskutuoti tema „Kas „kuria“ profesionalų interjero dizainerį?“.

Šeštadienį (balandžio 6-ąją), nemokamame ir atvirame seminare „Blank Page“ akademijos komanda pristatys svarbiausius principus, kuriant namų interjerą savo pranešime tema „Kokybiškas namų interjeras – ką turite žinoti“.

Interjero parodoje INSIDE 2024 netruks ir interjero mylėtojams bei profesionalams aktualių ir vertingų renginių – antrinio dizaino studijos „CooCoo“ organizuojamos tvarumo dirbtuvės – pamoka. Pamokos metu lankytojai turės progą pamatyti ir išmokti, kaip nusidėvėjęs ar pabodęs baldas gali būti prikeltas naujam gyvenimui.

Atsinaujinęs „Namų pasaulis 2024“ – nauja, tvaru, išmanu

Atsinaujinusioje parodoje „Namų pasaulis 2024“ lankytojų lauks naujausi ir moderniausi namų įrengimo sprendimai bei nemokamos ekspertų konsultacijos apie rinkos naujienų pritaikymą šiandieniniuose būstuose. Šių metų parodoje skiriamas išskirtinis dėmesys tvarioms idėjoms buičiai, padedančioms naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius, taupyti ir tausoti resursus. Parodoje „Namų pasaulis 2024“ dalyvausiančios įmonės pristatys ir išmaniausius savo produktus ir teikiamas paslaugas namams – technologinius sprendimus, ne tik palengvinančius buitį, bet ir padedančias spręsti rutinines problemas, taupančias laiką ir pinigus.

Organizatorių nuotr.

Pirmąją parodos dieną – balandžio 5-ąją – tradiciškai duris atvers Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama konferencija „Gervė 2024“. Tai – kasmetinė verslo konferencija, skirta investuotojams, statytojams, nekilnojamojo turto vystytojams, pramonės sektoriaus atstovams bei kitiems su statybų ir nekilnojamojo turto sektoriumi susijusiems verslams. Konferencijos metu bus aptariamos sektoriui aktualiausios temos: statybų reglamentavimo klausimai, pokyčiai nekilnojamojo turto rinkoje, aukštųjų technologijų taikymas statybų srityje. Šeštadienį – balandžio 6-ąją – lankytojai kviečiami į „JUDA nekilnojamasis turtas“ organizuojamą diskusiją itin aktualia tema „Ar geras laikas pirkti būstą ir kaip nepadaryti klaidos perkant?“

Visas tris parodos dienas VIP salėje ir renginių zonoje parodos lankytojų lauks beveik dvi dešimtys renginių – seminarų, pranešimų, diskusijų namų įrengimo, inovacijų buityje, naujų idėjų ir sprendimų temomis.

Atsinaujinusioje parodoje „Namų pasaulis 2024“ bus galima rasti daugiau nei šimtą Lietuvoje ir pasaulyje pripažintų prekės ženklų ir juos atstovaujančių specialistų, kurie suteiks visą reikalingą informaciją apie pristatomus produktus bei nemokamos asmeninės konsultacijos metu padės išsirinkti tinkamiausius sprendimus kiekvienam būstui.

Organizatorių nuotr.

Savaitgalis vienas – o parodos Jūsų namų patogumui ir jaukumui – laukia net dvi. Susipažinkite su namų srities naujienomis ir technologijomis, įsileiskite naujas interjero madas ir spalvas į savo kasdienybę – jau balandžio 5–7 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje, parodose „Namų pasaulis 2024“ ir INSIDE 2024. Daugiau informacijos apie parodas sužinoti ir bilietus įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai kad as galeciau apsipirkti siose parduotuvese

tai kad as galeciau apsipirkti siose parduotuvese portretas
turbut turesiu uz iejima i jas SUSIMOKETI.

Tai jo

Tai jo portretas
Statomi "apartamentai' 30m2 dydžio ir juose galime padaryt stebuklą:)

kaunietė

kaunietė portretas
Nepatinka parodos vieta...
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių