Kaune svečiuosis vargonų Jimi Hendrixas – Lachy Doley iš Australijos

  • Teksto dydis:

Lapkričio 30 d. „Oldman Kaunas“ scenoje pasirodys garsiausias pasaulyje bliuzo ir roko muzikos vargonininkas, australas Lachy Doley.

„National Live Music Awards“ nominantas, kaip metų gyvos muzikos instrumentalistas Lachy Doley,  pramintas Hammondo vargonų Jimiu Hendrixu, šiandien yra garsiausias Australijos Blues / Soul / Rock vargonininkas pasaulyje.

Tai atlikėjas, galintis priversti klavišus leisti pačius netikėčiausius garsus: intensyvius, nuožmus, kartais net transcendentinius.

Nuo 2011 metų, kai scenoje pasirodė pirmąkart, Lachy Doley jau yra sugrojęs per 500 pasirodymų ir festivalių visame pasaulyje, įskaitant Bospop Festival (NL), Monrealio džiazo festivalį (CA), Swiecie Blues Festival (PL), Blues on Broadbeach (AU), Culemborg Blues Festival (NL), Bejar Blues Festival (ES) ir kt.

„Lachy Doley Group“ – unikalus skambesys klasikiniame ir kartais labai tradiciniame bliuzo žanre. Į Kauną atlikėjas atvyksta trio sąstatu – tai galingas boso, būgnų ir, žinoma, paties L. Doley tandemas, kuriame neįtikėtinai dera iš širdies rėkiantis vokalas ir itin retų vargonų skambesys.

Pernai festivalyje „Bliuzo naktys“ sužibėjęs australas Lachy Doley, grįžta į Lietuvą ir lapkričio 30 d. „Oldman Kaunas“ scenoje surengs savo pasirodymą, kuriam sceną šildys Louie Fontaine'as su grupe.

Latvijoje reziduojantis danas Fontaine'as yra dainininkas, gitaristas ir bosistas, rašantis įvairiausių stilių dainas, kurios dažnai pasakoja įmantrias, makabriškas istorijas. Jis tikras „Gen X-er“, o jo scenos įgūdžiai ir vaizdo išmanymas atrodo išplėšti iš „MTV“ eros. 

Jei „Queens of the Stone Age“ būtų „Americana“ stiliaus grupė, o jos lyderis būtų Davidas Bowie, jie skambėtų kaip Louie Fontaine'as.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių