Kauno senjorai kviečiami į nemokamus renginius ir edukacijas bibliotekoje

  • Teksto dydis:

Spalis – Senjorų mėnuo. Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka šį mėnesį kviečia senjorus į nemokamus renginius ir edukacijas. Senjorai kviečiami apžiūrėti bibliotekoje veikiančias parodas, susipažinti su išmaniosiomis technologijomis, dalyvauti paskaitose, kūrybinėse dirbtuvėse, klausytis skaitymų ir muzikos, o negalintys ateiti į biblioteką – naudotis knygų pristatymo į namus paslauga.

Senjorai – vieni ištikimiausių bibliotekos lankytojų. Čia jie užsuka ne tik grąžinti ir pasiimti knygų, tačiau prisėda pavartyti spaudą, pabendrauti tarpusavyje. Senjorai nuolat kviečiami į įvairius renginius ir užsiėmimus Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, tačiau būtent spalis – Senjorų mėnuo – puiki proga parodyti vyresnio amžiaus žmonėms dar daugiau dėmesio, skirti daugiau renginių ir edukacijų būtent jiems.

Atsižvelgiant į dabartinę situaciją ir siekiant suvaldyti lankytojų srautus bei išlaikyti saugius atstumus, į visus renginius dalyviai registruojami iš anksto. Taip pat būtina prisiminti, kad bibliotekoje privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

Spalio 6 d. 17.30 val. bibliotekos „Berželio“ padalinyje, Taikos pr. 113B, vyks muzikinė literatūrinė kompozicija „Geriu žalią tylą“, skirta Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms. Poeto eiles skaitys ir jo tekstais dainas atliks Karolis Kaminskas. Rimanto Šavelio atsiminimus apie poeto gyvenimą skaitys aktorė Kristina Kazakevičiūtė. Daugiau informacijos ir registracija į renginį tel. (8 37) 45 24 04.

Dar vienas Pauliui Širviui prisiminti skirtas renginys vyks spalio 9 d. 16.30 val. bibliotekos Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60. Renginyje, pavadintame „Darbščios rankos, dainuojančios širdys. Mūsų kūrybos klodai – Jums“ ir organizuojamame kartu su Eigulių-Žaliakalnio bendruomenės centru, dalyvaus rankdarbių kūrėjos, veiks paroda, dainuos ansambliai „Prie Židinio“ ir „Smaragdas“. Taip pat Parko padalinyje spalio 16 d. 16.30 val. vyks koncertas „Dainuokime kartu!“, organizuojamas kartu su asociacija „Kaunėnų bendruomenė“. Į abu šiuos renginius būtina registracija tel. (8 37) 31 41 08.

Bibliotekos Šančių padalinyje, Sandėlių g. 7, spalio 15 d. 15 val. vyks paskaita „Senelio ir močiutės ryšys su vaikaičiais: abipusė nauda“. Lektorės doc. dr. Loreta Gustainienė (VDU Socialinių mokslų fakultetas, Psichologijos katedra) ir psichologė Ilona Nomeikienė. Daugiau informacijos ir registracija į renginį tel. (8 37) 74 01 67.

Susipažinti senjorus kviečia ir neseniai į naujas patalpas, Baltų pr. 51, persikraustęs Šilainių padalinys. Čia spalio 16 d. 15 val. vyks kartu su senjorų klubu „Berželis“ organizuojamas forumas „Ryšio su jaunimu stiprinimas gerinant senjorų skaitmeninį raštingumą“, spalio 23 d. 13 val. edukacija „Vabzdžių viešbutis“, o spalio 30 d. 15 val. paskaitą „Bitininkystė mieste“ skaitys bitininkas Paulius Chockevičius. Daugiau informacijos ir registracija į renginius tel. 8 615 97345.

Bibliotekos skyriuose ir padaliniuose taip pat veikia įvairios dailės, rankdarbių, skulptūros parodos, kurias visiškai nemokamai galima apžiūrėti bibliotekos darbo metu. Daugiau informacijos apie bibliotekoje spalio mėn. vyksiančius renginius ir veikiančias parodas galite rasti čia.

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka taip pat primena, kad knygas mylintys ir skaityti mėgstantys, tačiau iki bibliotekos ateiti dėl negalios ar sveikatos problemų negalintys vyresni nei 70 m. senjorai kviečiami naudotis knygų pristatymo į namus paslauga. Jiems skaitytojo pažymėjimas išduodamas nemokamai, o knygos skolinamos mėnesio laikotarpiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo. Bibliotekos darbuotojai pas tokius skaitytojus užsuka kartą per mėnesį. Norintys pasinaudoti knygų pristatymo į namus paslauga, kviečiami kreiptis į Jaunimo, meno ir muzikos skyrių, telefonu (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sinjoras

Sinjoras portretas
Nereikia kviesti sinjorus,reikia mokėti garbingą pensiją jiems, iš kurios galėtų garbingai baigti gyvenimą ir kad patys sinjorai galėtų rinktis už savo pinigus kur jiems pabuvoti ar nuvykti,organizuoti kaip kelionės kaip pusprociam ,Nereikia.

Piktas pensininkas

Piktas pensininkas portretas
O kada mus pakvies i kokius mokymus, uzuot kviete ispanu senjorus i kazkokias iedukacyjas?

AAA

AAA portretas
Senjorai, edukacijos ..., o lietuviškai nemokame jau?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių