M. K. Čiurlionis, matomas ne tik akimis, bet ir širdimi

Grįžti į straipsnį

Auksė Morta Baltušė

Auksė Morta Baltušė portretas
Skaitau ir širdis džiaugiasi, jog turime įšradingų kultūros atstovų. kad jie neapsiriboja vien kadaise sukurtų kūrinų saugojimų, taip sakant, gražiu įrėminimu. Ačiū Kauno dienai, kad rašo apie kultūrą ir apie tokias iniciatyvas. Šiais laikais tikrai neduag informacijos apie tikrąjį meną ir prasmingus meno projektus - visur tik komercija arba siauram žinovų ratui skirti spektakliai, renginiai ir atatinkamos jų recenzijos. Visiems labai rekomenduoju pažiūrėti "Angelų takais" - Čiurlionies muziejuje VR filmas, sukurtas pagal Čiurlionio kūrinius. NEREALU. Labai labai paveiku.

Girdenis

Girdenis portretas
Nuostabi inciatyva - ir novatoriška, ir atverianti naujas ne tik MKČ pažinimo, bet ir savęs pažinimo galimybes. Nekantrauju, kada šis projektas bus prieinamas visiems. Tik įsiklausykit: MKČ galima pažinti per objektų skleidžiamą garsą. Nerealu.

<<<<<<Bobutė<<<<<

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;Bobutė&lt;&lt;&lt;&lt;&lt; portretas
Nemoku išreikšti savo viduje siautėjančių nuostabių emocijų....Labai pasiilgau šitokio gėrio mūsų gražioje mažoje labai brangioje LIETUVOJE. ,kurios tarsi nėra.. parduota . Iš visos širdies didelis AČIŪ

Muziejininkai

Muziejininkai portretas
Ypač ačiū DIREKTOREI poniai DAINAI K., kuri šviečia muziejaus ponioms kaip saulė ir yra visų musų muziejininkų mama ir globėja ir saugo mus nuo visokio blogio. O jos organizuojamos parodos yra mūsų pasididžiavimas. Labai dėkojame kilmingajai poniai ir reikalaujame jai skirti nacionaline premija.

PUIKU

PUIKU portretas
MŪSŲ MUZIEJININKAI TIKRAI IŠRADINGI,JŲ KURIAMOS EKSPOZICIJOS ĮDOMIOS IR INFORMATYVIOS. AČIŪ.

Anonimas

Anonimas portretas
Reikėtu įsteigti čiurlionio šventujų meno seserų ordiną. Tūla Rasutė A Ž būtu vyresnioji motinėlė ir toliau rikiuotusi vaidilutės. Motinėlė prižiūrėtu. Dar ponia Direktorė MKĆ būtu svarbi

Galerijos

Daugiau straipsnių