M. Linkytė į „Euroviziją“ išskrido iš Kauno

  • Teksto dydis:

Sekmadienį žurnalistai ir ištikimiausi gerbėjai išlydėjo Lietuvos atstovę Moniką Linkytę į „Euroviziją". Alikėja į Liverpulį išskrido iš Kauno.

Iš LRT studijos į Kauną Monika atvyko autobusu. Kauno oro uoste atlikėja nesulaikė ašarų, mat čia jos laukė bičiuliai su plakatais. 

Kaip teigia portalas lrt.lt, prieš palikdama Vilnių M. Linkytė pabendravo su žiniasklaidos atstovais. Ji pasakojo, kad kelionės dieną atsikėlė 6 val. ryto, kad spėtų susikrauti lagaminus, o taip pat pasidžiaugti rytinės saulės spinduliais, puikiai  nuteikusiais prieš prasidedantį „Eurovizijos“ nuotykį.

Į Liverpulį sekmadienį išvykusi M. Linkytė kartu su Lietuvos delegacija ruošiasi įtemptam laikui iki pat savo pasirodymo – laukia pasiruošimas, repeticijos bei susitikimai su čia gyvenančiais lietuviais. Pirmoji repeticija arenoje, kurioje įvyks „Eurovizijos“ dainų konkursas, dainininkės laukia jau kitos savaitės pradžioje.

Visos Europos dėmesį prikaustantis dainų konkursas šiemet vyks gegužės 9-13 dienomis. Lietuvos atstovės daina „Stay“ visai Europai nuskambės gegužės 11-ąją, antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio antrojoje dalyje. M. Linkytė pasirodys priešpaskutinė – jos daina skambės 15-oji tarp 16-os pretendentų.

„Labai laukiame, kol visai Lietuvai įstrigęs „čiūto tūto“ nuskambės per visą Europą ir linkime Monikai kuo didžiausios sėkmės. Kiekvieną kviečiu prisidėti prie palaikymo ir toliau aktyviai jungtis į akciją „Pridainuojam Europą“ ir burtis į didelius ir mažus chorus atlikti įsiminusį dainos „Stay“ priedainį ir siųsti savo palaikymo žinutes. Iki šiol jau sulaukėme apie 100 vaizdo įrašų, kuriuos atsiuntė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenančių lietuvių bendruomenės. Nepamirškime palaikyti Monikos ir toliau – kiekvienas balsas jai labai svarbus“, – teigia Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.NAUJAUSI KOMENTARAI

labai esu susirūpinęs

labai esu susirūpinęs portretas
ar ji nepamiršo nusivežti ukrainos vėliavos, arba nors naują lietuvos penkiaspalvę

reikia išvyt Giržadą

reikia išvyt Giržadą portretas
ir kodėl mes visur siunčiame didžiausią šlamštą-čia šlamštas, į Briuselį irgi tas pat. ojuk Lietuva turi ir protingų, ir gabių žmonių

bus kokia 17 vieta

bus kokia 17 vieta portretas
kad labai nesimpatiška-tai irgi daug reiškia
VISI KOMENTARAI 45

Galerijos

Daugiau straipsnių