Pakaunės šventinių renginių pynėje – ir Ramučių gatvės roko festivalis

Prieš aštuonerius metus Ramučiuose surengtas gatvės roko koncertas per keletą metų išaugo į stilingą festivalį, kuriame gerai jaučiasi ne tik roko gerbėjai, baikeriai, bet ir šeimos. Renginys, kuris pritraukia nemažai ne tik Kauno rajono, bet ir Kauno miesto gyventojų, pasipildo parodomis bei kitais meno projektais.

Savaitgalį Ramučiuose apsilankę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius džiaugėsi, kad Ramučių gatvės roko šventė išsikovojo tvirtą vietą tradicinių tarp Kauno rajono renginių.

Šalia Ramučių kultūros centro savaitgalį nugriaudėjo pagrindinis koncertas, kuriame į sceną pakilo „Black Spikes“, „Miss Match“, „Garma“, Justinas Lapatinskas ir Jeronimas Milius bei vaikų grupė „Medutis“.

Ramučiuose organizuotame renginyje buvo galima apžiūrėti Romualdo Požerskio fotografijų parodą „Neramūs keliautojai“. Pristatytas menininkų Šarūno Juknio ir Tado Vincaičio Plūgo Karmėlavos seniūnijoje sukurtas meno objektas.

Ramučių kultūros centro direktorė Živilė Jurgaitienė sakė, kad šiemet festivalis prasidėjo per Jonines ir finišuos liepos 6-ąją, per Lietuvos valstybės gimtadienį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių