„Kauno dienos“ jubiliejaus svečiai „Pilies sode“ uždainavo su M. Kavaliausku

  • Teksto dydis:

Vakar „Pilies sode“ įvyko vienas įsimintiniausių renginių nuo atidarymo.

Vienintelis Kauno dienraštis „Kauno diena“ kartu su miestu ir miestiečiais linksmai šventė 70-ąjį gimtadienį.

Restorane „Pilies sodas“ „Kauno dienos“ gimtadienio proga vyko pokalbių šou su Justinu Jankevičiumi, Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu ir „Kauno dienos“ direktoriumi Tadu Širvinsku. Pokalbis apie miestą, politiką, „Kauno dieną“, kauniečius, jų pomėgius, įpročius ir kitas pikantiškas smulkmenas.

Į „Kauno dienos“ jubiliejų susirinkusiems svečiams dainavo Martynas Kavaliauskas.

M. Kavaliausko akustinis koncertas puikiai įsiliejo į Hanzos dienų nuotaiką. Įvairaus amžiaus žmonės įsijautę kartu dainavo su M. Kavaliausku.

Taip pat „Pilies sodas“ prisijungė prie Gatvės muzikos dienos, čia savo pasirodymus atliko perspektyviausi miesto didžėjai.

Vakaro kulminacija buvo pažymėta galingu fejerverku.NAUJAUSI KOMENTARAI

lape

lape portretas
dar karta sveikinu "kauno dienos" kolektyva su jubiliejumi. puikus laikrastis ir ziniu portalas. mano nedidelis palinkejimas ir patarimas. Delfi ziniu portalas yra didziulis ir jis orentuojasi i "komerciskai"paklausia informacija. Jus galite uzimti ta kita, "neisnaudota" terpe. Jeigu jus ikorporuotumete regionine informacija, pvz. apie ivykius tauragej, marijampoleje ar kedainiuose, jus taptumete ne tik regioniniu lyderiu, bet ir svieteju tame.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių