Pirmoji Kaune Žaisloteka mini penktąjį gimtadienį ir kviečia į koncertą

Penktąjį gimtadienį šiemet mini pirmoji ir kol kas vienintelė Kaune Žaisloteka – žaislų biblioteka, iš kurios taip pat kaip knygas galima skolintis žaislus ir stalo žaidimus. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos įkurta kultūros erdvė į gimtadienio šventę, kurios metu koncertuos vaikų rašytojų grupė „Knygų vaikai“, kviečia gruodžio 9 d. 14 val.

Prieš penkerius metus prasidėjusi nuo poros šimtų žaidimų, Žaisloteka išaugo, plėtėsi jos siūlomų žaislų bei stalo žaidimų asortimentas – šiuo metu jų čia yra daugiau kaip 500.

Bibliotekos lankytojai kviečiami su žaidimais susipažinti vietoje arba skolintis juos į namus. Ši paslauga nieko nekainuoja, tereikia turėti skaitytojo pažymėjimą. Bibliotekos padalinyje, kuriame įkurta Žaisloteka, veikia ir nemokamas Šerloko Holmso pabėgimo kambarys, sukurtas profesionalų.

Žaisloteka. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos nuotr.

Penktąjį Žaislotekos gimtadienį Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia paminėti nuotaikingai – koncertą šventės proga čia surengs bene vienintelė pasaulyje nuolat koncertuojanti vaikų rašytojų muzikos grupė „Knygų vaikai“. Jos nariai, populiariausias Lietuvos vaikų rašytojas Tomas Dirgėla ir jaunimui rašantis Justinas Žilinskas, ne tik pakvies pajudėti, tačiau ir mielai atsakys į visus klausimus apie savo kūrybą. Daugiau informacijos apie nemokamą renginį galima rasti čia

Vaikų rašytojų muzikos grupė „Knygų vaikai“. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos nuotr.

Žaisloteka veikia Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26, Žaliakalnyje. Ji įkurta 2018 metais ir suteikė kauniečiams tuomet visiškai naują galimybę išmėginti žaislus ir stalo žaidimus jų neperkant, taip skatindama tvarumą ir plėsdama inovatyvių bibliotekos paslaugų spektrą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių