Selas apie vienintelį metų koncertą Kaune: mes pirmi „darom“ stadioną!

  • Teksto dydis:

Nepaisant prieštaringų vertinimų, Egidijus Dragūnas-Selas išlieka vienu populiariausių Lietuvos atlikėjų. Antradienį jam pagaliau pavyko susitarti su Kauno miesto valdžia dėl rugpjūčio mėnesį vyksiančio koncerto Dariaus ir Girėno stadione. 

Portalui kauno.diena.lt susisiekus su E. Dragūnu, jis įvardino tikslią būsimo koncerto datą – rugpjūčio 26 d. „Koncertas vyks Kaune, Dariaus ir Girėno stadione. Šiais metais tai – vienintelis koncertas po daugiau nei pusantrų metų“, – sakė Selas.

Atlikėjas neslėpė, jog jam svarbu tai, kad Dariaus ir Girėno  stadionas yra naujas ir  labai didelis. „Jame telpa beveik trys „Žalgirio“ arenos“, – džiūgavo pašnekovas.

Jau šiandien žinoma, kad kartu su Selu koncertuos apšildanti grupė iš Ukrainos „Kazka“, renkanti milijonus peržiūrų „Youtube“.

„Neatsitiktinai pasikvietėme šią grupę. Dalį savo uždirbtų pinigų iš karto pervesime Ukrainos grupei, kultūrai. Mūsų koncertas įvyks rugpjūčio 26 d., o rugpjūčio 24 d. yra Ukrainos nepriklausomybės diena. Taip norėtume ją pažymėti ir prisidėti“, – sakė E. Dragūnas.  

Stengsimės nustebinti žmones, nes kitaip negalime.

„Tai bus masiškiausias renginys per visą Lietuvos istoriją. Mes pirmi „darom“ stadioną“, – žodžių į vatą nevyniojo dainininkas. Anot Selo, jo komanda aiškiai suvokia, kokį iššūkį ir atsakomybę prisiima, todėl jau dabar yra panirusi į pasiruošimo koncertui darbus ir, pasak lyderio, „vaikšto pamėlusiais paakiais“.

„Stengsimės nustebinti žmones, nes kitaip negalime“, – antradienį žadėjo Selas į stadioną susirinksiančiai publikai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nu ne

Nu ne portretas
Aciu, gal apseik jau be Kauno stadiono, tegu koncertuoja kokioje nors metelicoj

L

L portretas
Valinskas galės apšildyt su tapinu už tvoros Šaunuolis selas ir dar su Ukrainos grupe

Viskas ok

Viskas ok portretas
Po koncerto visi narkušos varys į Ažuolyną kaifuoti...
VISI KOMENTARAI 69

Galerijos

Daugiau straipsnių