Šeštadienį Kaune – bliuzo šventė

„Kaunas Blues“ festivalis, įvykęs spalio 6/7 dienomis, padovanojo tikrą šventę žmonėms ir Kaunui. Dar neatslūgus įspūdžiams, festivalis grįžta su šventiniu bliuzu – Kauno sporto halėje pasirodys amerikietiško bliuzo žvaigždė Big Daddy Wilsonas kartu su grupe „The Goosebumps Bros“.

Big Daddy Wilsonas 2023 m. ture žada paimti savo klausytojus už rankos ir parsivesti namo į purvinas šiaurės Karolinos gatves. Būtent to ir laukia didelis būrys jo Europos fanų, o taip pat ir Lietuvos gerbėjai – artėjant šventėms, glamonėjami inteligentiško ir sodraus bliuzo, viduje pasijusti lyg namie. Didžiojo tėčio bliuzo klausytis taip pat malonu, kaip ir šokti pagal jį, juo labiau, kad dėl puikios dikcijos jį gana lengva suprasti.

Pavadinti Wilson bliuzmenu būtų per menka. Jis dar ir folk, funk ir soulmenas. Big Daddy Wilsonas muzika pasakoja jo gyvenimo istoriją, afroamerikiečio patirtį ir jo, kaip muzikanto, augimą, o su charizma persipynęs drovumas nuolat augina Wilsono gerbėjų ratą visame pasaulyje.

Big Daddy Wilsonas gimė daugiau nei prieš 50 metų mažame miestelyje Edentone, Šiaurės Karolinoje. „Mes buvome labai neturtingi, bet aš turėjau gražią vaikystę“. Gyvendamas pačioje pietų širdyje dar vaikas jis dirbo tabako plantacijoje ir medvilnės laukuose, o laisvalaikiu klausydavo gospelo ir kantri muzikos, kurią transliavo vietinis radijas. Big Daddy Wilsonas dainavo bažnyčioje, bet niekada nesvarstė žengti į sceną. „Buvau nepaprastai drovus“. Tačiau Big Daddy sugebėjo savo drovumą paversti sielos kupinu bliuzo balsu. Kai jis pirmą kartą išgirdo bliuzo koncertą, jam buvo 30: „Tą naktį suradau tai, ko labai ieškojau. Bliuzas – mano mokytojas ir gydytojas“, – sakė Wilsonas.

Big Daddy Wilsonas per savo karjerą išleido devynis solinius albumus, kurių naujausią, išleistą 2023 m., muzikantas pristatys šį gruodį šventiniame koncerte Kauno sporto halėje.

„Shernikro Trio“. Organizatorių nuotr. 

Big Daddy Wilsonas apšildys „SHERNIKRO Trio“ (Malaizija/Lietuva). Tai talentingo muzikanto Shermanas Tanas (Malaizija) suburtas trio su muzikos profesionalais Nicku Vintskevichiu ir Robertu Vilčinsku. Shermano talentas jau nuvilnijo ir per Lietuvą: 2023 m. jis dalyvavo konkurso „Lietuvos talentai“ finale bei atidarė analogų neturintį „Lucille Blues Bar“ Vilniuje.

Daugiau informacijos ieškokite www.gmgyvai.lt

Bilietai: www.bilietai.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

> Vladas, Vilnius

> Vladas, Vilnius portretas
Ar geriau kirkorovai su gazmanovais?

Vladimirui

Vladimirui portretas
Jei galite, nekomentuokite.

Vladas

Vladas portretas
Manau,kad geriau būtu nuvykti į džiungles ir ten už dyką paklausytumėte bezdžionių kaukimo.Jei neturite tiek pinigų,tai teks tenkintis zoologijos sodu..Dabar ,kai atnaujintas,tai ir bezdžionių ,,šviežių" padavė.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių