Svečiuose pas „Varpelį“ – choras iš Rygos

Grįžti į straipsnį

Ačiū

Ačiū portretas
Ačiū už renginį. Šaunuoliai!

.

. portretas
.

.

. portretas
,

AŠ IŠ VARPELIO

AŠ IŠ VARPELIO portretas
Puiki mokykla, tik gaila, kad tokia atmosfera ir aplinka šioje mokykloje dabar... Mokytojai, tėvai ir vaikai tai puikiai jaučiai...Ilgamečiai choristai ir jų tėvai mato gi skirtumus ir tvarką bei nuotaikas kaip buvo anksčiau ir kaip dabar. Tikrai laikas keisti kažką, nes kitaip visi vaikai išsilakstys... Koncertinė programa gera, bet su organizaciniais reikalais prastai. Kur vanduo solistams, dirigentams ir t.t.? Vaikų papkės baisios, su lipnia juosta suklijuotos, suplyšę. Vaikai daužosi vieni į kitus su jomis, suspausti visi kaip silkės statinėje, nenuostabu, kad krenta po vieną dėl oro trūkumo. Tikrai trūksta tvarkos..Juk ne pirmas renginys... dar jų bus...Laikas susimąstyti ir keistis VARPELIUI.

AŠ portretas
Puiki mokykla, tik gaila, kad tokia atmosfera ir aplinka šioje mokykloje dabar... Mokytojai, tėvai ir vaikai tai puikiai jaučiai...Ilgamečiai choristai ir jų tėvai mato gi skirtumus ir tvarką bei nuotaikas kaip buvo anksčiau ir kaip dabar. Tikrai laikas keisti kažką, nes kitaip visi vaikai išsilakstys... Koncertinė programa gera, bet su organizaciniais reikalais prastai. Kur vanduo solistams, dirigentams ir t.t.? Vaikų papkės baisios, su lipnia juosta suklijuotos, suplyšę.Vaikai daužosi vieni į kitus su jomis, suspausti visi kaip silkės statinėje, nenuostabu,kad krenta po vieną dėl oro trūkumo. Tikrai trūksta tvarkos..Juk ne pirmas renginys... dar jų bus...Laikas susimąstyti ir keistis VARPELIUI.

Mama

Mama  portretas
Didžiuosi matydama sūnų šio koncerto scenoje. Ačiū už gražų renginį, ačiū choro mokytojai,meno vadovui ir visai mokyklai.

Po koncerto

Po koncerto portretas
Paskaičius komentarus matosi, kad kažkam yra didelis pavydas, jog mokykla gyvuoja. Buvo puikus koncertas, emocijos puikios, vaikai vos į sceną telpa-tai rodo gerus ženklus mokyklos ateičiai.

123

123 portretas
Panašu, jog neigiami visi komentarai rašyti vieno žmogaus.

Ina Vaičienė

Ina Vaičienė portretas
Dirbu ,,Varpelyje" nuo jo įkūrimo. Esu jo patriotė. ,,Varpelio", ne savojo ego. Ar man čia gera? Taip! Ar turiu nuoskaudų? Ne kartą, bet trumpai. Normalu, per tiek metų net ir geriausiuose namuose visko pasitaiko. Išsiaiškini ir pamiršti. O realybėje - tiek prieš 30 metų, tiek dabar, pravėrusi mokyklos duris girdžiu nuoširdų mokinių muzikavimą, jų linksmus balsus pertraukų metu, sutinku besišypsančius tėvus, pačius nuoširdžiausius kolegas. Man tikrai čia gera dirbti ir džiaugtis rezultatais. Kiekvienas ,,rašome" savo gyvenimo knygą. Beje,- iškart švarraštį. Nei vienos minutės nepakartosi, nepataisysi. Galvoju, kokia knyga tų komentatorių, kurie čia taip pasigardžiuodami anonimiškai išsikalbėjo. ,,Varpeliui" linkiu gražios ateities su Muzika!

Kaunietė, susijusi su Varpeliu

Kaunietė, susijusi su Varpeliu portretas
Esu sukrėsta komentarų lygio. Puiki mokykla berniukams, kultūringas kolektyvas, kai kurie komentarai juokingi, jei ne apgailėtini. Kiekvienam kolektyve pasitaiko ir duobelių ir nesusipratimų. Tikiu, kad viskas Varpelyje bus gerai, nes dėl vaikų stengiamasi, kaip ir buvo visada. O jei tokius komentarus rašo buvę kolegos, tai gal ir gerai, kad jie buvę...

Teatro kolega

Teatro kolega portretas
Su visa pagarba, bet Tomai, reikėjo Tau likti ir dainuoti teatre, o ne su tuo Varpeliu tiek gėdos prisidaryt.

Diskutuotinas patriotizmas

Diskutuotinas patriotizmas portretas
Dar vieni bando itališka pavarde sužavėti. Negi Lietuvoje nebėra chorvedžių? Kas čia per mada? Įdomu, kiek tas italas realiai dirba, ko spėja vaikus išmokyti ir kiek jam svarbi ta patriotinė lietuvių muzika bei pats "Varpelis"... Gaila įstaigos su gražiomis tradicijomis.

?

? portretas
Ar Bartoševičius nesiruošia ateiti valdyti šį chorą? Mikulėnienė juk sakė, neva jis seniai norėjo naujų tikslų.

Bortoshewičius

Bortoshewičius portretas
Reikės ir juos pašefuoti. Nu su Meslitos pradukc ija.:D

kas čia tokie sugalvojo

kas čia tokie sugalvojo portretas
berniukų chorą pavadonti varpelėmis

Anonimas

Anonimas portretas
Labai neskaidriai viskas čia funkcionuoja - savo pritarimo ar nesutikimo su nuomone negali pareikšti, ji neatsispindi ( arba dirbtinai nepraleidžiama) patinka-nepatinka vertinime. O juk mes demokratinėje (!) šalyje gyvename, "Kauno diena" !

Mama

Mama portretas
Gerb. Mama- muzikė, jūs 100 procentų esate teisi. Mano sūnus mokosi ir visa šeima galvojame, greičiau finišas, pabaiga su "Varpeliu". Nes tiek metų mokytis ir dabar dėl dabartinės administracijos, dėl vidinės atmosferos atsisakyti savo svajonės, būtų neteisinga sūnaus atžvilgiu. Liko jau nedaug.Tiek mylimų mokytojų savo noru išėjo per tokį trumpą laiką. Labai liūdna, sakyčiau baisu. Klausimas, ar gali tokią mokyklą valdyti, sakyčiau, abejotinos kompetencijos žmonės?

Pastebėjimai

Pastebėjimai portretas
Skaitai straipsnį, po to komentarus ir prisimeni gerą patarlę - "ne viskas auksas, kas auksu spindi"...Gaila. Straipsniai gražūs, o realijos- liūdnos.

Zosė

Zosė portretas
O kokio rezultato galima tikėtis , kai vieninteliu kriterijumi pasirenkant darbuotojus , yra lojalumas administracijai. Slogi atmosfera vyrauja direktorius ir jo pavaduotojos (ha,ha) dėka.

Mama - muzikė

Mama - muzikė portretas
"Varpelis", deja, seniai nebedžiugina jokių muzikos mylėtojų, nebent tik pačią nesusivokiančią mokyklos "vadovybę" ir keletą jų pakalikų. Na, gal dar mokinių tėvus vien ta prasme, kad savo vaiką scenoje matyti smagu. Visi projektai bereikšmiai, pritempti, nekokybiški visom prasmėm - nuo afišų iki choro skambesio. Įdomu, kokią naują kandidatūrą direktorius numatęs į meno vadovo vietą. Nes dabartinis mokykloje jau gana ilgai - beveik tris mėnesius. O tiek išdirbti šioje įstaigoje - nemažas laikotarpis, atsižvelgiant į tai, kad didžiausias rekordas šioje vietoje (prie dabartinio direktoriaus), priklausantis gerb. R. Mišeikienei - vieni mokslo metai... Deja, pasirodo, pasiekus dugną ne visi gali nuo jo atsispirti. Kai kurioms "vadovybėms" pavyksta tik kastis dar žemiau. O reiktų tiek "nedaug": viešai atsiprašyti, sugrąžinti puikius per pastaruosius metus išėjusius mokytojus ir atsistatydinti visai administracijai. Gaila vaikų ir darbuotojų.

Aldona

Aldona portretas
Direktoriaus ir pavadotojos romanas vercia abejoti sios mokyklos skaidrumu

Parodija

Parodija portretas
Ima visus, nes direktoriui svarbu šiltą vietelę išlaikyti. Prie Abramavičienės ir Plančiūno buvo tvarka, o dabar tik parodija..

Liūdna

Liūdna portretas
Kadaise buvo prestižinė mokykla, į kurią norėjo visi savo atžalas išleisti, kad tik priimtų į tokią garbingą įstaigą... na o dabar su tokia valdžia iš prestižo beliko tik parodija, ima visus, net ir priekurčius, o koncertai renka pajuokos ir gėdos ašaras...

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Labai noriu padėkoti Varpelio direktorei Erikai Ilonai!! Ačiū, kad auginate jaunąją kartą, o ne kažkokius Laisvės partijai prijaučiančius!!!

Truksta

Truksta  portretas
To su žaliais akiniais

Rūta

Rūta portretas
Tik laiko klausimas kada ši mokykla bus uždaryta. Kai išėjo gerb. Plančiūnas ir Abramavičienė viskas pradėjo ristis žemyn. Tikiuosi, kad ši nauja Varpelio “valdžia” kuo greičiau apleis patalpas ir paliks šią mokyklą ramybėje kol ji visai neužsidarė…,,,…. Ėjo mano sūnelis,,

Tragedija

Tragedija portretas
Tragedija, o ne mokikla..

Ojej

Ojej portretas
Vel sita saraskino kontora pasauly juokina

Džiugas

Džiugas portretas
Nuostabi mokykla, tik kažkodėl pilna nepatenkintų vaikų ir mokytojai šniūrais eina lauk. Užsakytas straipsnis.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Puiki muzikos mokykla berniukams,

Galerijos

Daugiau straipsnių