Ukrainiečių menininkas N. Karabinovych: savo darbuose norėjau pašiepti nostalgiją Sovietų Sąjungai

Grįžti į straipsnį

vyt

vyt portretas
lauk suski su savo performansais-valink tevynes gint urode

to matymui

to matymui portretas
kas nesiprašė į tarybų sajunga, tas gynėsi. PVZ Suomija, Lenkija. Lietuva nesigynė,lietuva siuntė delegatus prašytis. Tai dabar tie delegatai labai nepatogūs. Bet jie buvo. Nepatogu litvinam papasakot kaip jie Wilno iš lenkų atvadavo.

bičas

bičas portretas
Visi pro-sovietiniai subinlaižiai šituose komentaruose - supraskit, kad jūsų laikas baigias, kaip ir jūsų numylėtos šūdrusijos. Nusiimkit nostalgijos akinius ir pripažinkit, kad gyvenot po padu ir valgėt kacapų šūdus pusryčiams (: o mes, laisva tauta, mėgausimės laisve ir kalsim kapitalą

Pranas

Pranas portretas
Tu N Karabine apmastyk savo korupcine fašistuojančia šali kol dar liko gabalėlis fašistlendijos Palik ramybėje ta SSSRkuriai tu priklausei dabar yra klestanti rusu tauta ir rusija tai ne tavo nosei ciuckiau Kaip ukrija buvo sssr klestėjo NU IR KAS LIKO IŠ JOS DABAR varyk dirbti savo kraštui o nesivaklkiok po pasauli ten dabas rusijai truksta statybininku matei kaip išaugo Mriujompulis rusu atkurtas nuo menkiausio vamzdžio nes ten viskas jau buvo supuve tik vokta kur blogai palopyta o ne statytaKaip pas mus tiltai griuva pamatai puvaTai dabar žmoniu pinigais paremontuojaO rusai už dyka statė dabar labai puiku bankai už DYKA stato ar ne taip europos rudnosiai ir komuniagos jus ten seime

onute

onute portretas
Ka tas ten budelėje veikia čia kaip musu debiliukas Kasčiunas seime per covida ilindo tupėti budelėje vos iškrapštė seimo komunistai savo šuneli iš budos

JONAS

JONAS portretas
DABAR SUTERŠ MUSU SENOVINI PAŠTA IŠGAMOS SU SAVO ŠUDKURYBA

kauniete

kauniete portretas
Tiesiog baisu kaip toki krikščionu krašta užpuola tokia baisi tauta kaip tie bandercai

Onutė

Onutė portretas
Karabinovych kaip sekasi amsterdame tame iškrypėliu krašte Kad jau esi rudnosius tai aišku to ten ir važevai Tu ne rusija pašiepinėk o geriau sukurk pano kaip Kanadoje tavo tautos prezidentas su ta varna savo boba ploja SS ukrijoje hitlerio divizijos GALICINA esesininkui išžudžiusi tūkstančius lenku ne išžudė o paskerdė žydu ir koks puikus atsinaujinimas tas žydas zelionka dabar skerdia su AZOV fašistėliais ukrus o čia tai būtu tema O faktinai varyk lauk iš lietuvos i savo chachliatina nekelk čia bangu palik ramybėje musu kataliku šali chacholskas baneru palikuoni Kur buvai kaip azovcai žudė Dombaso ir lugansko šachtininkus ju vaikus gal atvežiai nuotrauku apie ANGELU ALEJA fašistėli rudnosiau

juokdariui - asilui

juokdariui - asilui portretas
ir kaip manai - kaip tuos 5 namus būt pridavęs? Ir tada reikėjo popieriuko kiekvienai plytai. Net su vienu namu buvo bėda - o armatūra iš kur? Armatūros metalo bazėj buvo nors traukiniu vežk, bet ne parduotuvėj.

to nu

to nu portretas
Mačiau namų 1960 - 1970 metais priduotų su visais popieriais už 3 - 5 tūkstančius. Dirbau arshyve, Kėlėm duomenis į kompiuterinę bazę.

tu nu

tu nu portretas
1988 metais naujutėlis devintukas turguj Rusijoj 18 000. Ką tik pstatytas namas Rumšiškėse ant marių kranto irgi tiek. Iš algos gyveno tinginiai.Kas netingėjo - tas uždirbo. Tam asilui su penkiais namais - plikam name nepagyvensi. Kadangi litvinai viska vogė ir į turgų - visas apdailas teko vežtis iš Minsko.

juokdariui

juokdariui portretas
tai pagal tave po 50 okupacijos metu dabar kiekviena seima turejo tureti bent jau po penkis nuosavus namus:D

nu

nu portretas
nenusisnekek. nuvarytas, supuves zigulys turguje ~7000 rubliu kainavo, jis namus uzdirbdamas 200 rubliu state, tu plytu be kysiu net nebutum, nusipirkes.

to nu

to nu portretas
iš tų 200 žmonės sugebėjo namus pasistatyt, Be paskolų. dabar už 2 kambariukus Vilniui paskola 50 000 vos ne visam gyvenimui. Mokanččių dirbt labai trūko. Geras mūrininkas per dieną užkaldavo 60 rublių. Padėjėjas - 15 . plius pietūs.

matymui

matymui portretas
nenustebciau jeigu tu galvoji, kad ir Lietuva pati pasiprase buti okupuota sovietu sajungos.

nu

nu portretas
pasigedau vergu, komunizmo statytoju, eiles prie langelio kur buvo mokami vergiski 200 rubliu atlyginimai, kai kiti talkuckese tiek ne per menesi o per pusdieni uzdirbdavo.

pasigendu matymo

pasigendu matymo portretas
kad antra pagal dydį tarybį sąjungos kūrėja buvo ukraina. Ir gerokai pasipelnė teritorijų. Jei ne tarybų sajunga ir Wilno būtų šalia Seinių.

drakas

drakas portretas
tik žingsnelis už kijevo ribų ir pagalvot kad papuolei atgal į sovietu sajungą, pagal esančius vaizdus :D

Rūta

Rūta portretas
Gal pabandykit geriau pašiepti pasibaisėtiną korupciją Ukrainoje, net vykstant karui? Dėl to jums jau žmonės nenori aukoti. Nes agresyviai reikalaujat, paramos, Zelenskis tiesiog reketuoja, neatsiskaitydamas už JAV ir Vakarų paramą.. Valdininkai ir politikai nebaudžiamai grobsto biudžetą, užsienio paramą, ima kyšius ir perka sau vilas Ispanijoje. Kodėl tokiems nesurengiate parodomųjų teismų? Bent jau parodų salėse. Tai būtų kur kas pilietiškiau ir teisingiau negu tampyti nuvalkiotą sovietinės nostalgijos temą. Kurios jūsiškėje Ukrainoje pakankamai daug, ypač rytinėje dalyje.

nu

nu portretas
sovietu sajunga reikia ne pasiepti o tyciotis is jos, kad daugiau niekas nenoretu lysti i to toki shuuuda.

to skiep

to skiep portretas
ko ko? Lietuvoje neprapulsi, kalbos barjero nėra, šiuo metu miestuose, viešajame transporte, prekybcentriuose vėl skamba primiršta rusų kalba, ko gero grįžtam atgal...Beje, kultūra panaši, gyventojai draugiški. Taip, kad atvykėliai jaučiasi saugiai ir ramiai kas karą "pralaukti", kas šiaip vieną kitą eurą užsidirbti ir gal pavyks vieną dieną legaliai išvykti į Vakarus.

skiep

skiep portretas
ko cia lenda visokiu belarusai,rusai,ukrainai?Uzkniso jau,vaziuokit namo.

jojo

jojo portretas
galetu eit i fronta-ten vyrai pasiilge kekso

banderlogas sugalvojo apsikt kitus

banderlogas sugalvojo apsikt kitus portretas
bet kaip visada -apsisiko pats..

Anonimas

Anonimas portretas
Ka sitas hoholu vaflistas zino apie Tarybu Sajunga jeigu tuo metu dar tevo kiausiuose cype???

tik tiek sugeba

tik tiek sugeba portretas
riboto proto žmogelis labai norėjo išgarsėti

taigi

taigi portretas
Rudnosiukas tolerastas Amsterdamę rado įkvėpimą skatinančios žolės.

As

As portretas
Sitas ukropas net gimes nebuvo sovietmeciu...

geras

geras portretas
Norėjo pašiepti nostalgiją , o pašiepė ,, nepriklausoma Lietuvą.

Galerijos

Daugiau straipsnių