Aukštalipė katė Micė išryškino problemų raizgalynę

Grįžti į straipsnį

patarimui

patarimui portretas
Patarimas: 3,14$t į galvą iš kojos tokiam- ir nebedalina savo patartimų. Ramu ir gera. Amen.

Nu i ką

Nu i ką portretas
tokiai durnei gali padaryt? Čia kaip konserv.landzbergyno eilinė - jai pensija kerpa n x ji vos pusbadžiu išgyvena bet vistiek per rinkimus šliaužia balsuot už savo dievus :D:D

Patarimas

Patarimas portretas
Prisitaikai, pykšt- ir kvaila katė pati krenta žemėn. Nereikia jokių gelbėtojų. Pigiausias būdas nukelti. Kaina vienas euras.

Kiek iš mokesčių mokėtojų kišenės

Kiek iš mokesčių mokėtojų kišenės portretas
škažkokios kvailos katės nukėlimui?Būdamas vaikas kelias tokias laipėtojas nukeldinau ragočiuko pagalba ,dabar gaisrininkus vaiko,ddd..

Ko

Ko portretas
Greit varnas gelbės

Xx

Xx portretas
Juoką sukėlė vadinami gelbėtojai tai ir matosi kad jiems reikia reklamos gerai kad neaukšti nuo šakos nukėlė

Med.

Med. portretas
Silpnaprotyste serga visi ,kurie su katėmis ir šunimis gyvena.Ar susimąstė kad jie pilni kirmėlių nuo tų gyvūnų.Pas tokius žmonės nesivaišinčiau nei arbata ,nei kava.Kur eina pasaulis ???

Onė

Onė portretas
Na visi aukštalipiai nulipa išlipa ir nieko va mano katinėlis įlipa į medį ir šaukiasi kad gelbėčiau,o kai ateinu strykt ir nulipa. Vadinasi ta katė neauklėta .

okjnrftgybhj

okjnrftgybhj portretas
negi neaišku - čia yra žaidimai nukreipti dėmesį nuo tikrų problemų. Kol visi kalbės apie katę, nematys valdžios vagysčių

Zita

Zita portretas
Per amžius katės užlipdavo ant medžio pačios ir nulipdavo.o dabar ....

reiks kviest tarnybas

reiks kviest tarnybas portretas
pas mane baloj karpiai ir karosai plaukioja-bijau kad nenuskestu

Anonimas

Anonimas portretas
Anadien netycia kastuvu perkirtau slieką. Gal reikejo kokius gelbėtojus kviesti ? Bet pabijojau, lad gali nubausti už gyvūno kankinimą.....užverčiau žemėm ir apsidairiau, ar kas nematė. .....

Hm

Hm portretas
Kažkodėl tokio išsidirbinėjimo nebuvo, kol veikė Noreikio vadovaujama LGGD. "Gyvūnų gelbėtojų" cirkai prasidėjo tik tada, kai ir Kaune, ir (beveik?) visoje Lietuvoje gyvūnų gelbėjimui skirtus varganus skatikėlius apžiojo Gustaičių šeimynėlė, sunaikinusi visus bent kiek rimtesnius "konkurentus". Ir kodėl "tie seniai" turėtų susimokėti už iškvietimus? Už juos jau sumokėjome mes, tie, kas skiria procentėlius nuo pajamų mokesčio būtent gyvūnų gelbėjimui, o kurie galim, dar ir papildomai padedam. O gal "tie seniai" irgi skyrė pinigus gelbėjimui, kol dirbo? Pavydintys gyvūnams net tos menkos pagalbos, kuri vargšams padarėliams kartais teikiama, pykstantys, kodėl "ne man padedama", pirmiau galėtų pasidomėti, kur dingsta jų sumokėtas PSD, jei jau greitoji žada baudas už iškvietimą...

Matyt

Matyt portretas
iš kokio Chersono ,kad taip aukštai uzsikore ....... ir nulipti ne , ne ,ne........ miaukia

Žinantis

Žinantis portretas
Susimokėtų tie seniai už iškvietimus tai žinotų kad tie katinai patys išalkę parmintų žemyn.

sdc

sdc portretas
Konservatoriaims pilnai pritariu. Daug pinigų lietuviai ypač pensininkai turi. Dėl to kainos Lietuvoje ypač maisto, elektros ir šildymo kyla sparčiausiai Europoje. Siekiant pažaboti kylančias kainas reikalingi nauji mokesčiai. Nekilnojamo turto mokesčio nepakaks. Reikalingi nauji mokesčiai - savartinų, grežinių, šulinių, kudrų, iškastinio kuro ir daugybė kitų mokesčių.

>>>>>Manau

>>>>>Manau portretas
Tas,kas nemyli gyvūnų nemyli nieko.Netik seneliu.Jis/ji myli tik save

Kodel musu

Kodel musu portretas
salyje gelbejamos kates is medziu,varles,kad nenuskestu,bet naikinamos pagalbos zmogui tarnybos!? Ar zmogus jau zemiau gyvulio,ar per mazai pinigu lieka isisavinimui,gelbejant zmones!?

Audrius

Audrius portretas
kad manu=yt reik ,kad galvoj ne vakumas butu,tai tai\tam "manau" ,o jei mogui nerupi gyvunai,tai kad seneliai rupi ,labai abejotina ,nebent savi seneliai,kuriais reik rupintis ,tai butu smagu kad nereiktu .

manau

 manau  portretas
neturi ka veikti tarnybos, o kas sumokes uz iskvietimus... dabar planuojama jei zmogus kreipsis i geitaja pagalba,jei pusantru metu pasimokes paramedikas nuspres ar uzdeti bauda kad zmogus juos issikviete o ne vyko pats i med istaiga Aisku kates,sunys svarbiau.:( Kiek triuksmo ,del to kad kate iliipo i medi,t dar ilgas toks straipsnis:( Klausimas,kada seneliai bus svarbesni uz gyvius.?

vaje

vaje portretas
kokie visi jautrus tiems gyvunams. kad taip zmonems padetumet ir rupintusi tos viso s tarnybos, o kate mano bent 10 kartu buvo ilipusi i auksta medi, pabuvo ir kai isalko pati islipo, nereikia taip viduriuoti del tokiu dalyku

Galerijos

Daugiau straipsnių