Autobusų stotyje – saldūs apkabinimai

  • Teksto dydis:

Susitikimų ir atsisveikinimų vieta – Kauno autobusų stotis – pusdieniui virto apsikabinimų ir saldėsių stotele. Keleivių širdys salo ir nuo šokolado, ir nuo artumo.

Nenugalimas tandemas

Kūkčiojantis vaikas mamos glėbyje nurimsta, o pykčio ugnikalnį sutramdo nuoširdus artimojo apkabinimas. Stebuklas? Anaiptol. Anot mokslininkų, apkabinimai mus šildo, suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, mažina stresą ir daro mus laimingesnius. Smaližiai, ko gero, paantrins mokslininkams, tačiau pridurs, kad laimė slypi ne tik apkabinimuose, bet ir saldumynuose – mažuose ir dideliuose, cukruotuose, šokoladu glaistytuose, su priedais ir be jų. Sujungę apkabinimo galią ir saldėsių magiją, KIDDY prekių ženklo ambasadoriai dalijasi šypsenų ir geros nuotaikos receptu.

„Kurdami kokybiškus produktus siekiame skleisti laimės akimirkas. Saldumynai daugeliui asocijuojasi su laime, džiugiomis emocijomis, kuriomis norisi pasidalyti su kitais. Koks geriausias būdas tai padaryti? Žinoma, apsikabinant!“ – stebėdama žmonių šypsenas, akcijos „KIDDY free hugs“ kuratorė, KIDDY rinkodaros projektų vadovė Laura Kukenienė neabejojo, kad, pasibaigus „KIDDY free hugs“ akcijai, Kauno mieste bus daugiau laimingų žmonių.

KIDDY – kokybiški saldūs produktai, kurių jungiamasis elementas yra šokoladas. Šiais metais KIDDY startavo su naujuoju šūkiu – „Share Happiness!“ Jis kviečia kartu prisidėti prie pokyčių ir kiek įmanoma daugiau žmonių papuošti šypsenomis, nes laimę reikia kurti tiek sau, tiek kitiems, ja dalytis ir patirti drauge.

Žmonės ilgisi artumo

Spalio mėnesį dalijusi apkabinimus ir saldėsius Laisvės alėjoje ir sostinės Vilniaus gatvėje, savaitės pradžioje KIDDY komanda stojo Kauno oro uoste ir Kauno autobusų stotyje. Nors reakcijų būta įvairių, dauguma žmonių mielai tiesė rankas apsikabinti, o vėliau – ir į šokoladinį batonėlį, kiaušinį ar kitą KIDDY skanėstą.

Mainai: Kauno autobusų stoties lankytojai apkabinimų dalytojams atsakė taip pat – nuoširdžiais apkabinimais. (Justinos Lasauskaitės nuotr.)

„Kauno oro uoste teko sutikti keleivių po ypač sudėtingo skrydžio. Dauguma jų buvo išvargę, todėl maloniai nustebo išvydę mus su plačiais glėbiais ir saldėsiais!“ – L. Kukenienė neslėpė, kad labiausiai džiaugėsi tie, kurių sutikimo salėje nelaukė artimieji.

Į viršų kilo ir Kauno autobusų stoties lankytojų lūpų kampučiai, kai į savo glėbį juos kvietė KIDDY nemokamų apkabinimų dalytojai. Aktyviausi akcijos dalyviai – mažieji smaližiai ir senjorai. Užauginę ir į pasaulį paleidę vaikus, pastarieji neslėpė retai sulaukiantys apkabinimų, todėl atsidurti net ir svetimo žmogaus glėbyje jiems – didžiulė laimė.

KIDDY – kokybiški saldūs produktai, kurių jungiamasis elementas yra  šokoladas.

„Kartu su KIDDY komanda gruodžio 1 d. lankėmės ir senjorų namuose Vilniuje. Ten patyrėme visai kitokių emocijų. Žmonėms norėjosi ne saldėsių, o tiesiog pabendrauti ir pabūti kartu“, – anot KIDDY rinkodaros projektų vadovės L. Kukenienės, ne vienas Kauno autobusų stoties lankytojas taip pat atsisakė skanėstų, bet ne artumo.

Vis dėlto dauguma neatsispyrė laimės hormonui ir čia pat lukšteno jį iš šnarančių popierėlių.

Atvira iniciatyvoms

Kauno autobusų stoties apsaugos darbuotojas saldėsiui tarė „ne“, užtai žavios garbanės apkabinimui neatsispyrė. Su nuostaba rankas plačiai išskėtė ir kaunietė Vita, stotyje lūkuriavusi iš Šiaulių grįžtančios draugės. „KIDDY Fee Hugs“ akcija maloniai nustebino ir jonaviškę Rugilę.

„Panašių akcijų esu mačiusi internete, tačiau jų dalyve tapau pirmą kartą. Lietuviai – viena mažiausiai emocijas rodančių tautų. Prie to prisidėjo ir pandemija. Žmonės ilgą laiką bijojo tiesti rankas, apsikabinti. Tikiu, kad tokia akcija yra labai naudinga, be to, ir labai skani“, – delne spausdama šokoladuką, jauna moteris džiaugėsi Kauno autobusų stoties įvairiapusiškumu.

Kilnu: KIDDY prekių ženklo ambasadorių misija – žmonėms dalyti laimę ir šypsenas. (Justinos Lasauskaitės nuotr.)

Per pastaruosius kelerius metus čia vyko spektaklių, koncertų, spaudos konferencijų. Tiesa, tokia akcija čia buvo organizuojama pirmą kartą.

„Labai norime, kad žmonės autobusų stotyje rastų įvairių pramogų. Ateitų paklausyti koncerto, pažiūrėti filmo arba dalyvauti nemokamų apkabinimų akcijoje. Beje, ji parodė, kad lietuviai šiltėja, o tai labai džiugina, – Kauno autobusų stoties atstovas Justinas Vadluga vylėsi, kad nemokamų apkabinimų dalytojai į laukimo salę užsuks dar ne sykį, o tuos, kurie nespėjo dalyvauti akcijoje, kvietė sekti KIDDY naujienas socialiniuose tinkluose.NAUJAUSI KOMENTARAI

nemegstu

nemegstu portretas
tokiu dirbtinu apsikabinimu su nepazystamais zmonemis, gali ir kokia liga gauti dykai

aha , kur gi ne !

aha , kur gi ne !  portretas
Parėjau namo , brangiausiai padaviau tą stiklainiuką .. sakau - apsikabinkime ! o jinai - tai ką prisidirbai , kiek išgėrei ? :(

su tais apkabinimais ar prisilietimais

su tais apkabinimais ar prisilietimais portretas
keliauja ir tokios ligos kurios per kelias dienas nuzudo zmogu ypac tai pasakyciau apie pensininkus.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių