Baikeriai: mus irgi erzina triukšmas

Grįžti į straipsnį

Daunai

Daunai portretas
Pasižiūri į jų debiliškus snukius ir elgseną....kai kuriuos galima tieisiai į durnyną vežti...

Patyręs

Patyręs portretas
Manau paradinės kolonos turėtų būti lydimos kelių policijos. Tai pabrėžtų renginio tvarkingumą, suderintumą su bendruoju eismo kontekstu ir ne-išsidirbinėjimą. Darni rikiuotė visuomet gražiai atrodo. Juk ne veltui mergaitės gėles meta!

Highlander

Highlander portretas
Kodėl paradai būna arba baikerių arba gėjų? Juos sieja nieko daugiau tik kompleksai (dėmesio trūkumas) - ir tie ir tie truks pliš nori visiems įbrukt savo gyvenimo būdą ir labai nori kad į juos kreiptų dėmesį bei pavaizduot kad jie kažkuo išskirtiniai. Pripažinkit bent jau sau - riaumojantis mocas skirtas tik kad kažkas atkreiptų dėmesį, piktintųsi.

kovenskas bachūras

kovenskas bachūras portretas
Važinėkit į sveikatą su tvarkingais duslintuvais, leidžiamu greičiu ir aš važinėjau jaunystėje, bet visi motociklistai važiavo normaliai, o ne lakstė užsidegus šviesoforui 120 ir didesniu greičiu sukeldami raketos pakilimo garsą.keliems kvartalams. Jūsų ponai organizacijos ir turi su tokiais nebrendymom kovoti

„Būna atvejų, kai specialiai užblokuoja“

„Būna  atvejų, kai specialiai užblokuoja“ portretas
Neapsimesk durniumi: jei blokuoja, reiškia kažką prisidirbai ar darai ne taip kaip KET reikalauja!

tai

tai portretas
netriukšmaukit, jei erzina.

Dizelistai

Dizelistai portretas
susidekit atgal i savo kledarus katalizatorius ir atsicypuokit kompus nes nera kuom kvepuoti mieste o geriau vazinekit viesoju transportu, nesimaise kelyje nes man reik su motoroleriu vazinet

tegul eina š...

tegul eina š... portretas
Man tie "baikeriai" - tai "baikomis" (niekais, vaikiškais žaidimais) užsiiminėjantys žmonės. O vieša informacija rodo, kad jie susiję su nusikalstamu pasauliu, yra tik priedanga juodiems darbams, triukšmas ir perkeltine prasme, kad maskuotų kitas veikas. Kad jie nesilaiko KET, tai akivaizdu ir kūdikiams (nesilaiko nei greičio, nei eiliškumo, nei triukšmo KET ir kitų įstatymų reglamentuojamų), bet kažkodėl jiems tai nė motais - taip pat akivaizdu, kad ir eismo priežiūros institucijoms tai nė motais.

Kiekvienas už save

Kiekvienas už save portretas
Baikeriu sieja klajokliškas gyvenimo stilius, nepasitikėjimas tradicine visuomene, valdžia ir jos institucijomis, noras ieškoti malonumų, o ne save varžyti ir paklusti visuomenės normoms bei įstatymams.Čia trumpai,tik mažytis punktas. Sakykite gerbiamieji , kas čia stovi fotografijoje? Kas per “ raudonskruosčiai obuoleliai”?

Televizorius vietoje galvos

Televizorius vietoje galvos portretas
Tuok atims iš jūsų tuos automobilius. Kas įpirksite, galėsite džiaugtis elektromobiliais,. Bet tada jau elektros neįpirksite pajlrovimui. Mulkiai jūs, protaukite.

MOCAS

MOCAS portretas
Jei neviršyčiau greičio, tai paklaikę furistai nupūstų mane nuo kelio kaip šiūkšlę.

ll

ll portretas
Tai jau baikeriai ne mato ,nežino kas tokie buduliai ,kurie būtinai naktį pradeda su savo britvomis lakstyti,kad visas miestas girdėtų juk važinėja tuščiagalviia,Galėtų patys juos įspėti ir aišku pranešti policijai,jei tokie teisingi ir geručiai.

Čipuotas

Čipuotas portretas
Jo, mes viskuo daba pikltinamės. Nes mus apgavo valdžiagyviai. Labiausiai piktanamės tais, ant kurių mums pasako televizorius-FASS.

Vaida

Vaida portretas
Kažkas kvailo.Kokius motociklo kriokimus jie matuoja. Tas kriokimas todėl ,kad 98 procentai jodinėtojų ant ožių viršija greitį. Kuo greičiau važiuoja tuo garsiau. Ir dar tik ten laksto kur yra žiūrovų,tokiu pat su atlėpusiom ausim. Galit jiems duoti laukuose važiuoti ir niekas ten nevažinės. Apie kokius vaikus ,kurie žavisi jie kalba. Mano vaikai kai važiuoja gauja tokių tai užsikemša ausis ir net pritupia. Amerikoje jau senai tas motociklininkų gaujas vadina valkatomis ir eiliniais chuliganais. Nieka trn jie neįdomūs

>>>>>siūlau

>>>>>siūlau portretas
Esate labai naivus.Bbd policija ant miestiečių problemų.

Anonimas

Anonimas portretas
kongresas:)))) Mirk iš juoko.

Siūlau

Siūlau portretas
kiekvieną katrą išgirdus netvarkingų motociklų keliamą triukšmą skambinti policijai.Gal užvertus skundais pagaliau policija sureaguos ?

Baikeriai,cha,cha,

Baikeriai,cha,cha, portretas
jažkokie treninginiai su odinėmis liemenėmis apsikarstę ženkliukais kaip rusų veteranai...Tai tvarkykit tuos saviškius triukšmadarius, nesipiarinę...

Jis

Jis portretas
Keletas baikerių sako, kad jie po avelės kailiu pasislėpę vilkai , o visa visuomenė prašo pažabotį ne jų egzistavimą, o tik jų motociklų skeidžiamą garsą. Negi taip sunku įvesti garso kontrolės ribas ir jas vykdyti kiekvieną vakarą ir savaitgaliais, ne tik techninės apžiūros metu, kai praėjus techninę apžiūrą vėl išimami duslintuvo koriai ar kitokie išpjauti iš skarbonkių garso barjerai tik, kad praeiti techninę apžiūrą ir vėl šiurpinama visuomenė. Važiuoja vienas plerpenčiu baiku, kenčia šimtai miestiečių manau tai neteisinga.

Aleksotas

Aleksotas portretas
kiek skambinau 112 del motociklu keliamo triuksmo Veiveriu g. , jokios naudos . Kaip vazinejo keldami dideli triuksma , taip ir toliau vazineja.

Užsienije

Užsienije portretas
Kas yra baikeriai?

Anonimas

Anonimas portretas
Ar baikeris, ar lgbtesnykas - vienas ir tas pats. Abu iškrypėliai. Nes būtinai nori tuos savo iškrypimus pasidemonstruoti paraduose.

Jk

Jk portretas
Kokie dar baikeriai? Kažkokie nususę marozai buduliai, kad dėvi kažkokias liemenes tai nieko nereiškia. Jie nei roko nei metalo nesiklauso. Barzdas paaugintų

Purmaliai

Purmaliai portretas
Anonizme turbūt klausausi tik ruskiu muzika !

Klynabirbiai,

Klynabirbiai, portretas
niekad nesubrendantys....

Purmaliai

Purmaliai portretas
Kamikadzės ant dviejų ratų,aš dirbu vairuotojų,mačiau ne vieną kaip jie krenta,esu palaidojęs ne vieną pažįstamą,baikit bludyti !

Nu,tai

Nu,tai portretas
baikite triuksmauti!

klp

klp portretas
Prisiminiau Palangoje kiekvienais metais vyksta motociklininkų ir amerikietiškų automobilių paradas, tai va, jie ten visą parą geria, o paskui sekančią diena su policijos palyda važiuoja per visą miestą J. Basanavičiaus gatve girti ir pagiringi.

Pritariu Mortai

Pritariu Mortai portretas
Nieko nėra labiau erzinančio - kaip virš galvų besitreniruojantys akrobatiniai lėktuva, ratus sukantys nušiurę komerciniai lėktuvėliai ar zvimbiantys, kojomis maskatuodami, parasparniai. Bet įstatymų leidėjai jiems labai tolerantiški, o savivaldybės pataikauja aviatoriams kažkodėl?..

klp

klp portretas
pirmiausiai tai ne baikeriai, o motociklininkai. Antra jie turėtų dėl triukšmo būti baudžiami kaip ir automobilininkai kai važiuoja su kiauru duslintuvu. Siūlyčiau įvesti triukšmo ribas motociklams, jei viršija negalima tokiais važinėti ir lai sprendžia savo problemas, perkasi normalius duslintuvus.

Manau

Manau portretas
Peiš 40m. buvome paaugliai, Jawų duslintuvai buvo be vidurių, tai tik dėl smalsumo, na o po to ir dėl stiliaus. Niekada nepiknaudžiaudavom garsu miegamuosiuose rajonuose, nors būdavo visko :). Niekas piktavališkai nekontroliavo jei esi savo vietoje. Apiė kokius ribojimus čia gali būti kalba, TAI NEGERA DISKUSIJOS KRYPTIS , kaip tik reikia mažinti apribojimus ar suvaržymus paliekant visą atsakomybę vairuotojui (kaip ir US).

Baikeriai, jus

Baikeriai, jus portretas
Tai kodel triukšmaujate, jeigu jus erzina triukšmas? Kodėl savo agresyvia iššaukiančia išvaizda ir elgesiu siekiate atkreipti visų dėmesį? Matyt daugiau niekuo nesugebat. Išsišokėliai narcizai.Jeigu reikia važiuoti, negi negalima tiesiog - važiuoti? Kodėl policininkų motociklai važiuoja tylia, malonu klausyt tokio garso. O jūs tai kažkokie išsigimėliai, dauguma psichiškai nesveiki su pedėtu dėmesio poreikiu.

Morta

Morta portretas
kokie niekšai su savo nukvakusiais lektuveliais kasdien skraido virš Palangos ir keldami didziuli triukšma erzina kurorto gyventojus, taciau šiu niekšu ir ju beprotybes nesustabdo niekas. Baikeriu triukšmas smulkmena

Anonimas

Anonimas portretas
Tikras debilas lietuvis negali gyventi be triukšmo.Jei nera motociklo kaukimo, tai nors " muziką" ( kokį Amerikos nigerių staugimą) turi paleisti...nors žemėn lįsk nuo to triukšmo, ten tikrai tylu.

Yra tokia salis,

Yra tokia salis, portretas
kaip Prancuzija ir tokie miestai,kaip Paryzius,kur motociklu niolika milijonu. Ir neisgirsite ne vieno riaumojancio net tranzitinese arterijose! Ten priimta mocus nusivezti automobilio priekaboje i nuosaliai irengtas tam skirtas vietas triuksmavimui. Jas irengia patys klubu nariai,o ne is biudzeto! O naktimis triuksmingu TP eismas - draudziamas! Apie Vokietija ir ju tylos istatymus - nebekomentuosiu. Kad infarkto negautumete! Tai kodel del mazumos neceseliu,Lietuvoje turi kenteti dauguma!?

Judame prie kokybiškesnio gyvenimo

Judame prie kokybiškesnio gyvenimo portretas
Kaip nėra skundų, kodėl meluoja, didelė dalis visuomenės nepatenkinta. Turi būti ribojamos jų važinėjimo vietos. Ten, kur labiau saugoma gamta, aplinka, žmonių poilsis, kaip mažesniuose regioninių parkų keliuose ir pan., jiems neturėtų būti vietos.

alio, žurnalystai, a....nia?

alio,  žurnalystai,   a....nia? portretas
O kainos už kurą negąsdina?

super

super portretas
net juokas ima: važiuoja trys "baikeriai", priekyje jų policijos mašina su švyturėliais, už jų, kita policijos mašina

Labai sėkmingai

Labai sėkmingai  portretas
Baikerius gaudau su vinimis ir varžtais

Aha

Aha portretas
Baikeriai turetu buti kieti vyrai ir patys sutvarkyti triuksmadarius savo eilese. Bet gaila visi prisitaukeliai ir bailiai. Jie leidžia triuksmadariams gadinti savo ateiti. Susigadinsit savo laisves nieko patys nedarydami. As uz miestus kurie draudzia mozociklus savo teritorijoje. Patys esate atsakingi ir taskas

Kultūrą pakeiskit !

Kultūrą pakeiskit ! portretas
Motociklininkai, jų "žirgai" netrukdytų, jei kultūra būtų tokia, kaip senojoje Europoje. Baisu, kiek bepročių, degradų važinėja Klaipėdoje..

Galerijos

Daugiau straipsnių