D. Montvydą Kaune apsupo gerbėjai: koncertas viršijo lūkesčius

  • Teksto dydis:

Trečiadienį daugybė kauniečių ir miesto svečių nekantravo atsiimti savo kalėdinę dovaną iš paties Donato Montvydo rankų, nors gal tiksliau būtų sakyti, kad iš pačios jo širdies.

D. Montvydas ne kartą yra sakęs, kad prieš kiekvieną koncertą siekis tas pats – pastumti savo galimybių ribas ir išlikti sąžiningu prieš klausytojus.

Kiekvienas koncerto „360“ dalyvis garantuotai išsinešė daugybę energijos, pozityvo ir dar kažką, ko iki tol jam garantuotai trūko. 

Žiūrovus pasitiko transformuota „Žalgirio“ arenos erdvė.  Scena įrengta arenos viduryje, tad D. Montvydą minia supo iš visų pusių.

Tokio pasirodymo idėją jam pavyko įgyvendinti tik per kelerius metus. Atsigabentos milžiniškos platformos, siekiančios visą areną.

„Jei trūks dėmesio – sakykit“, – vaikštinėdamas po sceną nuo vieno arenos krašto iki kito kalbėjo atlikėjas. Jis atviravo, kad geriausiai jaučiasi scenoje. Spėjo, kad galbūt todėl, kad joje nevyksta dialogas, būtent todėl išvengiama ginčų. 

„Aš dainuoju, jūs priimat. Man tinka tokios sąlygos“, – kalbėjo D. Montvydas, dėkodamas ir savo šeimai, ir kūrybinei komandai, ir daugiatūkstantinei miniai gerbėjų, užplūdusių areną.

Pranešime žiniasklaidai skelbta, kad koncertui „Žalgirio“ arenoje pasitelkti ir  išskirtiniai techniniai sprendimai, ir savo srities profesionalai, dirbę su pasaulyje žinomais vardais. 

Įgyvendinti koncepcijai prireikė gausios komandos – virš 100 savo srities ekspertų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos, Lenkijos ir Suomijos. Suburti profesionalai padėjo įgyvendinti visus sudėtingus režisūrinius, vizualinius ir scenografijos sprendimus. Vienas iš jų – žinomas režisierius Povilas Varvuolis, tarp kurio pasiekimų – darbas popmuzikos žvaigždės Beyonce koncertų ture.

Sudėtingiausius šou elementus Donatui padeda atlikti ir patirtimi iš Holivudo dalinasi kaskadininkas Tomas Ereminas, kuris dirbo tokiuose garsiuose filmavimuose kaip „Sostų karai“, o viename filme net buvo žymaus amerikiečių aktoriaus Nicolo Cage‘o dubleriu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jo, tuščiagalvių kvailių

Jo, tuščiagalvių kvailių portretas
nemažai .

Cha cha

Cha cha portretas
Įdomu jis ar jį tvarko ... Brrr.... yak...

fk

fk portretas
O tai teisybė, kad jis jau tapo galu varomas atlikėjas???
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių