Džiudžitsu ir graplingo sportininkai sugrįžo į Garliavą

  • Teksto dydis:

Neseniai Kauno rajono sporto centre vyko atviras Lietuvos džiudžitsu čempionatas ir Kauno rajono atviras graplingo imtynių turnyras. Prieš metus vykusiose varžybose dėl asmeninių ir komandinių pergalių varžėsi 70 imtynininkų. Šiemet čempionatas gerokai išaugo ir sukvietė per 160 kovos menais užsiimančių sportininkų iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, JAV ir Turkijos.

„Tam, kad stovėtumėte ant šio kilimo, jums reikėjo ne vieną valandą ruošti savo kūną, įveikti skausmą, nuovargį, išmokti technikos ir taktikos. Tačiau be fizinio pasirengimo ne mažiau svarbus ir psichologinis. Jūsų kelyje pasitaikys įvairių kliūčių: griuvimų, traumų, iššūkių. Svarbu, kad po visų sunkumų rastumėte jėgų atsikelti ir tęsti savo, kovotojo, kelią. Kovokite garbingai ir būkite stipriausi“, – susirinkusius sveikino Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.

Dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: graplingo ir džiudžitsu. Sportininkai buvo skirstomi į devynias grupes pagal amžių ir lytį. Taip pat šiais metais kovotojai galėjo rungtis disciplinose tiek su kimono, tiek be jo.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus medaliais ir taurėmis apdovanojo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, vicemeras P. Visockas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Arūnas Talalas.

Lietuvos graplingo federacija savo veiklą Kauno rajone vykdo jau septynerius metus. 2016 m. ir 2017 m. Garliavoje vyko Europos čempionatai, 2018-aisiais – Lietuvos atviras graplingo imtynių ir Lietuvos braziliškojo džiudžitsu čempionatai, o 2019 m. – Lietuvos atviras GI/NoGi čempionatas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių