Ekologinė nelaimė Kazlų Rūdoje: situacija brendo ilgai, o dabar tenka kalbėti apie pavojų žmonėms

Grįžti į straipsnį

H

H portretas
Runkeliai kur kas atsparesni už žuvis , uosto jie siaubinga smarve ir nė motais , - ba prie jos pripratė ir uoslės atrofavesi , o trucznos smarvė nuo medienos perdirbimo pastovi .

žuvis genda nuo galvos-

žuvis genda nuo galvos- portretas
- ne tik savivaldoj, bet ir ministerijose. Svarbu imti dvigubus-trigubus atlyginimus už sėdėjimą ant kelių kėdžių vienu metu (su čekiukais, kanceliarinėm, priedais ,,už kt. papildomas" funkcijas ir t.t.t..) be jokios tiesioginės atsakomybės už betvarkę (aplinkosaugoj, medicinoj, energetikoj, teisėsaugoj, švietime - visur!) ir dar padūsaujant, kad kaltas kažkas kitas - sausra, karas, maras, vatnykai, šunauja...

ei ei

ei ei portretas
aplinkosaugininkai, aršusis ministre Gentvilai - visi žalintojai, tvarintojai, įvairovės didintojai, co2 mažintojai, aktyvistai, mums smegenis plaunantys portaluose - kur jūs buvote? Kai yra realios problemos, jūs užsimerkę, juk geriau orą virpinti nei investuoti į griūvantį objektą?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kodėl pas mus tik kai jau kas atsitinka, tada visi subėga, aikčioja ir pečiais trauko. O kur jūs buvote, kodėl visi nematė, nešaukė kad bus katastrofa???

jomajo

jomajo portretas
Būsimas Prezidentas su Kazlų Rūdos trenkiniu nesusitvarko, o nori valstybę tvarkyti… Bijau, kad prie tokio - iškrisim kaip tos žuvys

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ir dar toks apsileidęs Kazlų Rūdos meras ruošiasi prezidento rinkimams! Kažkoks košmaras su žmonių protais!

viskas paprasta

viskas paprasta portretas
tvenkinys yra valstybės tai ir jo stebėsena, kontrolė ir būklė yra jos atsakomybėje. Jei karpis nepažeidė vandens nuleidimo taisyklių - kalti biurokratai, atsipirks giliais apgailestavimais baudos už nugaišusias žuvis taikoos tik runkeliams.

as

as portretas
visur tas pats,atsakingu nerasta,vieni nuo kitu stumia atsakomybe.,ir vel bus tik popieriu rasinejimas ir naudos jokios....,o RASEINIAI kaip dvokia nuo norvelitos,visas miestas dvokia kelinta diena ir visiem dzin...

Bardakas

Bardakas portretas
Dar kazkas i prazidentus taiko. Cha cha cha…

tai abejingumo ir betvarkės r e z u l t a t a s ,

tai abejingumo ir betvarkės r e z u l t a t a s , portretas
g ė d a klausytais , jog meras VARAŠKA nesusitvarko su buitinėmis problemomis--siekia prezidento posto-- tik liguistas žmogus gali taip abejingai mąstyti- žinojo , jog UŽTVANKOJE senai bręsta ekologinė nelaimė , laukė kol tai įvyks , sėdėti ir laukti --- būtina turėti velniškos i š t v e r m ė s .--

Sutvarkys skyles

Sutvarkys skyles portretas
Uzpildys vandeniu ,izuvins ir taps privaciu ,o ne valstybiniu Bus kameros ir sargyba .

ko cia

ko cia portretas
tu terbaklyni ir is kur taip turciu tapai, tyciotis graziai moki, tik neaisku ar pinigus moki graziai uzsidirbti

Anonimas

Anonimas portretas
Ir toliau sėdėkit kontorėlėse, popiergaliais apsidengę.Negi jie nieko nemato, negirdi, nesupranta tie valdžiagyviai. Jau šlykštu žiūrėti į tokius, tuo labau klausyti jų postringavimų.

gaila

gaila portretas
kad per toli gyvenu, atvaziuociau pasirinkti koki kibira tu zuvu savo katinui ir suniui, vis geresnis jiems pasaras nei tas ju pagamintas sausas edalas sunims ir katems kuriame tik molis ir kt.sudas, mano gyvunai net jo needa.

visa

visa portretas
ta zuvi uzsudyti backose ir tiesiai im xoxolyna siusti kaip labdara

ko cia

ko cia portretas
dejuojat atpigs zuvis maximoje, bus akcija visi terbaklyniai beksit pirkti ta pastipusia zuvi, arba prigamins daug geros kmokybes zuvu konservu durniu laivo gyventojams

nu jeigu

nu jeigu portretas
sitas zada tvarkyti visa Lieruva, tai zmones greitai isstips kaip tos zuvys toj kudroje

Nepavarkite

Nepavarkite portretas
Svarbiausi Lietuvos darbai: žydam atiduoti ³⁷ milijonus; tankų ir šarvuočių, kitų ginklų pirkimas; pagalba baigiamai pasidalinti ukrainai. Mielieji, nepavarkite būti ukraina. Rusai puola! Kas manot kitaip esat vatiniai ir tautos priešai. (turbūt žydų tautos)

Inga

Inga portretas
Paklausiau vyriškio paaiškinimus dėl įvykio. Jis nieko nesiskiria nuo sėdinčių Seimo salėje. Sausas paaiškinimas kokių dabar imsis priemonių. Manau seniai žinojo kad situacija bloga.

kkkkk

kkkkk portretas
kokia pinigu suma nubaudziamas eilinis zmogelis neteisetai sumeskeriojes keleta zuveliu? tai dabar suskaiciuokit prazuvusias zuvis ir tegul kaltieji susimoka ,uz padaryta zala

A

A portretas
Nelaimė ten gyventi , miestelis senai stabiliai prasmirdes medienos apdirbimo pramonės dvoku , apie ekologija net kalbos negali buti , o burai tyli kaip visada , ponai ten negyvena

Tai spec tarnybų darbas

Tai spec tarnybų darbas portretas
Visame pasaulyje dabar vyksta teroro aktai kur maisto sandėliai, elevatoriai, gyvulių fermos , kur yra žuvų ir kitokių gyvulių, naudojamu žmonių maistui. Juk globalistai paleido ketvirtą Apokalipsės raitelį-badą nuo grandinės.

bp

bp portretas
Ir šitas, su paprasta kūdra nesusitvarkantis liūdnojo vaizdo riteris, nori "tvarkyti" visą Lietuvą ?

QTEYUTUUIOPPPP

QTEYUTUUIOPPPP portretas
naujasis PREZIDENTAS BUSIMAS nuodija zmones KAZLU RUDOS

ogi

ogi portretas
tai samoningai bresta n vyrusas kuris pa sklis visur po pso komandos d ulkiagalviams pppz=0

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
meras nesusitvarko Kazlų Rūdoje, o nori būti prezidentu

"nieko negalima daryti be popierių..."

"nieko negalima daryti be popierių..." portretas
biurokratizmo mastai jau siutina, kaip ir savivaldybės bebrų neveiklumas, tik subines į kėdes trina ir atlyginimus gauna. O savivaldybės gaspadorius- kandidatas į prezidentus, tik spokso nutaisęs kvailą miną..

Joo

Joo portretas
Ir šitoks meras nori kandidatuoti i prezidentus?

klausimelis

klausimelis portretas
Kada sodins atsakingus ir aplinkos apsaugos ministerijos darbuotojus, pradedant nuo virsaus?

senis

senis portretas
lietuvoje kai daug žūsta sankrižoi tada pastato šviesofora,o kai atsitinka nelaimė tada arsiranda pinigu o taip valdininkas kaip kelmas tol kol buldozeris neišverčia atsibunda tada ir rėkia aš skūsiuos.

citrinas

citrinas portretas
Matė, kad senka, bet vis tiek nieko nedarė. Gi reikėjo leisti tas žuvis išgaudyti ir bent simboliškai žmonėms parduoti. Bet ne, leido tiek žuvų išdvėsti ir dabar išmes gi tą sugedusią žuvį. Mūsų valdžios ant tiek neįgalios, kad siaubas, aip toje patarlėje- nei pats ėda, nei kitam duoda.

"Kazlu rudos balsas"

"Kazlu rudos balsas" portretas
Taigi aiskiai pasake nuleidinejam vandeni i savo privacius tvenkinius,tai va jum ir atsakymas del ko isduso zuvys! Buvo sausra pas juos seko tvenkiniai,tai negi leisi saviems karpiams isdusti? kaltas tas kas i visa tai pro pirstus ziurejo!

žvejukas

žvejukas portretas
dažėt visus tvenkinius žaliai, po to raudonai-štai ir pasekmės-dabar dažykit juoda, tai nebus matyti

Priešrinkiminė reklama

 Priešrinkiminė reklama portretas
Ši ekologinė nelaimė atsirado ne vakar ,vadinasi ,nebuvo tikro šeimininko,kuris imtųsi veiksmų.

Anonimas

Anonimas portretas
Graziai atrodo kandidatas i prezidentus prie zuvu gaisenu... Sekme garantuota!skaitytoja

Lietuvė mano,

Lietuvė mano, portretas
situacija dėl lietaus trūkumo labai prasta ,kaimuose šuliniai baigia išdžiūti ,o tai iš kur tvenkiniuose nebus katastrofos .Gaila žuvų ,kiek būtume skaniai suvalgę šviežiai sugautų ,o dabar liko tik atsikratymo gaišenos balastas.

Galerijos

Daugiau straipsnių