Gyvulininkystės parodoje – tūkstančiai gyvųjų eksponatų: lankymas nemokamas

Grįžti į straipsnį

Rūta

Rūta  portretas
ko važiuoti į tą parodą? Visi galvijai sėdi Vyriausybėje, įsijungi Lrt ir matai kasdien. Tiesa,genetiškai jie brokuoti - veisimui netinka. . Iš bėdos tik taukams mėsai, kurią galima panaudoti pigiems konservams arba elitiniam šunų ėdalui.

Vio

Vio portretas
Pauksciu tai gausu, triusiu taip pat, bet visa kita liudnokas vaizdas.Prekeiviu minimum,turgelis...Prisiminus buvusias parodas - sita labai susitraukus...

ONTĖ

ONTĖ portretas
Tokiu šiltu oru prekiauti buvo galima tik sodinukais iš didelių vazonų. Atpažinau Malinauską ir Garliavos vynuogyno atstovę. Praėjau uždarus paviljonus. Nesigailiu. Pamačiau, kuo kvėpuoja gyvulių augintojai. Jiems buvo skirta ši paroda. Kas norėjo gerinti bandą, galėjo susitarti dėl veislinio bulio, ožkos ar avino pirkimo. Dabar akyse stovi vaizdelis: prie ožkų aptvaro stovėjo maža mergytė su tėvais. Staiga miela ožkytė per aptvaro plyšį iškišo savo galvutę ir mergytė tą galvutę glostė. Abu buvo labai patenkinti.

vaikuciam pabiruciam

vaikuciam pabiruciam portretas
atvaziuokit-parodysiu kaimyna-tikras gyvulys-pamatysit ko nemate

Kągi

Kągi portretas
Paroda maža, atrodo niekas Lietuvoj labai gyvulininkyste nesidomi, o ir sodininkų vos trejetas. Parodos dalyviai sako, kad užkėlė tokią nuomos kainą už vietą, kad net nejuokinga. Keisti tie organizatoriai, ar tikrai nori, kad paroda ir mugė atspindėtų kaimo verslus, ar tik paukščiuką užsidėti nori savo veikloje. Nusivylimas, nieko gero ir įdomaus.

jojo

jojo portretas
mano kaimynas is virsaus tikras gyvulys- atvaziuokit-pravesiu nemokama ekskursija

triušiai tai narve

triušiai tai narve portretas
o kur nuosėda su savo draudimu?

vftyu

vftyu portretas
vargšai gyvulėliai, panašūs į nemažą dalį žmogelių

tam tai

tam tai portretas
Agresyvus beraštis

nu

nu portretas
cia visai ne tas "gyvuliu ukis" i kuri noretusi paziureti.

tai

tai portretas
paskutynis susipazinimas su naikinama gamta kuria keis svetymos mums agresyvios rusys ????

Galerijos

Daugiau straipsnių