Įsimintiniausio muzikinio vasaros nuotykio į Raudondvarį – su šeimomis ir draugais

Į Raudondvarį šeštadienį plūdo minios žmonių. Juos čia atviliojo festivalis „M.A.M.A. vasara 2023“ ir daugiau nei 11 valandų žinomiausios muzikos.

Raudondvario dvare, kurio apylinkės – vienos įspūdingiausių,  vykstančio festivalio programoje – vienas už kitą žymesni vardai: Natalija Bunkė, Vaidas Baumila, Gabrielius Vagelis, „G&G Sindikatas“, Rokas Yan, Evgenya Redko, dj nevykele, Vidas Bareikis, Jurijus, Rūta Mur, Gamka, Beatrich bei „Sisters On Wire“.

Tai jau šeštasis „M.A.M.A. vasara“ festivalis.

„Oras pranašaujamas nuostabus, tad tikimės, kad pavyks įgyvendinti savo pažadą – sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį“, – prieš šventę teigė festivalio organizatoriai.

Koks geras oras! Ir kompanija nuostabi! Visi atsipalaidavę, nusiteikę gerai praleisti laiką, niekur nereikia skubėti, stumdytis.

Šiemet atidaryti festivalį patikėta vienam ryškiausių scenos netikėtumų – dj nevykėlei.

Renginyje dėmesio sulaukia ne tik muzikinė programa, bet ir maisto, pramogų zonos. Netrūko ir smalsuolių, besidomėjusių, kas vyksta išskirtinėje VIP zonoje.

Kol vieni šėlo prie scenos, kiti renginio svečiai pavieniui, poromis ar su vaikais poilsiavo įsitaisę ant pledų erdvioje pievelėje medžių pavėsyje ir kartu klausėsi koncerto. 

Justinos Lasauskaitės nuotr.

„Koks geras oras! Ir kompanija nuostabi! Visi atsipalaidavę, nusiteikę gerai praleisti laiką, niekur nereikia skubėti, stumdytis“, – mėgavosi popiete Raudondvario dvare pora iš Kauno, gyrę erdvią renginiui skirtą teritoriją ir renginio publiką bei pačią atmosferą. 

Renginys kai kuriems pasitarnavo ir kaip mergvakario linksmybių vieta.

Iš balionų, sveikinimų buvo galima suprasti, kad festivalyje atšvęsta ir nemažai gimtadienių, draugystės sukakčių.

Koncertui slenkantis link vėlaus vakaro ėmė keistis publika. Šeimas su vaikais keitė jaunimas, tačiau gerokai po vienuoliktos valandos vakaro dar ne vienas pyplys dainavo kartu su scenoje šėlusiu Vidu Bareikiu. NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
Baisiau uz baisuma. Iejus iseiti negalima nes nebeileis, maistas, duona 5 e sudegusi kaip anglis, dainos siaip sau. Zodziu paliava.

Gal jaunimėlis ir pludo

Gal jaunimėlis ir pludo  portretas
Nes pasiziurejus i repertuara, tai normaliam rimtam zmogui nera reikalo ten plūsti...

Stebėtojas..

Stebėtojas.. portretas
Dar pora tokių koncertų ir Raudondvaris iš ramaus , jaukaus, žalio , švaraus miestelio taps smirdančia dykuma...Gal reikėtų tuos koncertus organizuoti atokesnėse vietose,pievose,apleistose teritorijose ,bent niekas nenukentės....
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių