Ieškomi kandidatai į seniūnaičių pareigas

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
kada renkami tie seniunaiciai niekada negavau jokio saukimo ir jokiu reklamu.kazkas juos isrenka ir pastato dirbt,ka jie veikia nezinau net,kaunietis esu

Vytautas

Vytautas portretas
Kiekvienas darbas turi buti apmokamas. Seniunaitis atpirkimo ozys kuriam net alga nemokama, Skundai priekaistai is gyventoju.O savivladybeje turi keliais eiti kad gyventoju Reikalavimus igyvendintum. Nu jau NE. Tegul pacios savivaldybes dirba geriau ir seniunaiciu nereiks.

Lietuvos \\\\\\...//////

Lietuvos   \\\\\\...////// portretas
tinginių tinginys Zetkinas,-AŠ.

JO JO

JO JO portretas
Ten ir su mazais vaikais ir nepilnameciai dalyvauja sitose orgijose,net kedziu prisinese,greit ir lovos stoves,ir kodel niekas nesutvarko....tai laukia kol ivyks kokia nelaime....SENIUNE AUUUUUU SOS!!!!ARBA EIK VON NUO KEDES,KIEK GALIME KENTETI NUO TRIUKSMO IR BAIMES!!!!

Kokie

Kokie portretas
Rinkimai! Vilijampoleje Stulgynskio gtv prie netoli maxsimos pijokai ir narkomanai renkasi kiekviena diena,geria,soka,musasi,tersia aplinka ir ka...kam idomu,kad zmones bijo i parduotuves eiti ir ka veikia seniunas sededamas pora simtu metru???? Tai ka jie dyrba ir kaip dyrba,ne vienas gyventojas kreipesi,sako mes negalime nieko padaryti,o tai kas tada gali,juk policija ne dievai!!!!

:)))

:))) portretas
ir kokias problemas gali spresti tie seniunaiciai, kai pries garliavos savivaldybe jau 2 metai centrinej gatvej didziausia duobe (ismukes sulinys) ir savivaldybes veltedziai nieko nemato?????

ogi

ogi portretas
viska isgrobe jesko /atpirkymo oziu/ durniu ant kuriu ir uzvers viska gal koki marmaliuota ir isudys ???=0

Nevertinami

Nevertinami portretas
Žmonės, kurie dirba veltui. Dirba iš atsidavimo, skirdami savo laiką. Kas juos vertina? Juk dauguma net nežino kas pasirūpino duobėmis, laiptais, žolės pjovimu ir tt....

taigi,kandidatų į prezidentus, nors su VEŽIMU vežk,

taigi,kandidatų  į prezidentus, nors su VEŽIMU vežk, portretas
o gerai dirbančių SENIŪNAIČIŲ --negalima rasti net su ŠAKALIU, nes privalai tarnauti žmonėms, kitaip n u š v i l p s, o prezidentas gastroliuoja po pasaulį, kaip turistas ,net pamiršta kas jį i š r i n k o, kadangi lietuvaičių gyvenimo rūpesčiai JĮ n e d o m i n a-- o kadencijos pabaigoje a t s i b u n d ę s pradeda pilti gyventojams " gėrybes"--siekdamas II-ros kadencijos ir visa tai matome gyvenimo TIKROVĖJE , kai išrinktas prezidentas dirba ne TAUTAI .kuri išrinko.

Galerijos

Daugiau straipsnių