Išgirdo kauniečių prašymą – judrioje vietoje nubraižė korį

Kiekvieną rytą spūstyse strigusiems kauniečiams trūko kantrybė ir jie kreipėsi į „Kauno dieną“ pagalbos. Vietinių gyventojų siūlymas – nubraižyti geltonų juostų korį Birželio 23-osios gatvėje buvo išgirstas.

Piko spūstys

Į „Kauno dieną“ kreipėsi Dainavoje gyvenanti Simona ir dėstė, su kokiomis eismo problemomis tenka susidurti kiekvieno rytinio ir vakarinio piko metu.

„Nuolat važiuojant iš V. Krėvės prospekto į Birželio 23-osios žiedinę sankryžą tenka strigti spūstyse. Automobiliai viską užkemša ir visi tiesiog stovi. Šimto metrų atkarpą būna įveikiam per 20 min. Tie, kurie nuo sankryžos su Taikos prospektu važiuoja link Savanorių prospekto, stovi žiedinėje sankryžoje ir neleidžia vairuotojams pravažiuoti iš V. Krėvės prospekto“, – dėstė Simona.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Pateikė ir pasiūlymą

Moteris turėjo ir sprendimo būdą, kuris nereikalauja daug lėšų, tačiau pagerina eismo pralaidumą. Vietos gyventoja nurodė, kad jei Birželio 23-osios gatvės žiedinėje sankryžoje būtų nubraižytas korys, tada iš V. Krėvės prospekto laisvai būtų galima važiuoti link Taikos prospekto.

Jie įrengiami tik ten, kur netrukdo eismui ir neblaško vairuotojų. Anksčiau įrengti koriai tikrai pasiteisino.

„Tos geltonos linijos draustų vairuotojams sustoti žiedinėje sankryžoje ir taip užkimšti eismą, tad iš V. Krėvės prospekto antrąja juosta atvažiavę vairuotojai galėtų laisvai įvažiuoti į žiedinę sankryžą, jį apsukti ir tęsti kelionę. Lauktų tik tie, kuriems reikia važiuoti Savanorių prospekto kryptimi, nes čia piko metu būna tikrai daug automobilių. Tikrai korys padėtų pagerinti pralaidumą V. Krėvės prospekte“, – kaip pagerinti eismo sąlygas, pasiūlymą pateikė kaunietė.

Pokyčiai įvyko

Dėl Birželio 23-osios gatvės žiedinės sankryžos eismo pralaidumo problemos „Kauno diena“ kreipėsi į miesto savivaldybės atstovus. Šie patikino, kad artimiausiu metu korys bus nubraižytas.

„Vadinamasis korys artimiausiu metu bus įrengtas siūlomoje vietoje. Kelininkams duotas pavedimas šiuos darbus atlikti“, – komentavo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius

„Korių įrengimo vietos svarstomos pagal individualią situaciją. Jie įrengiami tik ten, kur netrukdo eismui ir neblaško vairuotojų. Anksčiau įrengti koriai tikrai pasiteisino“, – pridūrė eismo specialistas.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Iš tiesų, šį kartą kelininkai greičiau nubraižė geltonų linijų korį, kuris žiedinėje sankryžoje automobiliams draudžia stovėti, nei iš miesto eismo specialistų „Kauno dienai“ atėjo komentaras. Tad vairuotojai turi stebėti ką tik įgyvendintus pokyčius Birželio 23-osios gatvės žiedinėje sankryžoje, pratintis prie naujos tvarkos ir sudaryti galimybes kitiems eismo dalyviams saugiai pravažiuoti žiedinę sankryžą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Juokdariai

Juokdariai portretas
Ar stebejot kaip visi gyvuliai vairuoja :D

Anonimas

Anonimas portretas
kokie čia idiotai nebežino kaip korys atrodo ? :)))) - tinklo nuo korio nebeskiria ? - ar tie patys , kurie tvarko eismą ir prišiktus ant kiekvieno kampo šviesoforus, veikiančius kaip adis abeboj ? gal tie idiotai dar paaiškintų, kokio koto taikos prospekte busų juosta, kai ten per valandą 10 trolikų pravažiuoja ? idiotai, bl, tik per švelniai pasakyta...

Tauras

Tauras portretas
Avinai Taigi vaziuojantys is Kreves uzkis pirma juosta ir vaziuojantys nuo Taikos pr nepajudes ne is vietos O nenoredami stovet jie uzkis pirma juosta ir i zieda ponai niekaip neivaziuosit jiems korio nera
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių