Jau netrukus Kaune duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė

  • Teksto dydis:

Dar viena puiki naujiena neatpažįstamai atsinaujinusiame Vytauto prospekte. Jau netrukus verslo parke „Aušra“ kauniečiams duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė. Istoriniame spaustuvės pastate įsikūrusioje aktyvaus poilsio oazėje lankytojų lauks plaukimo baseinas, trijų skirtingų tipų pirtys, masažinis baseinas, sūkurinės vonios ir atskiras baseinas vaikams.

Verslo parko „Aušra“ pirmajame aukšte, beveik 850 kv. metrų erdvėje, įsikursianti vandens ir pirčių zona sukurta sveiką gyvenseną bei aktyvų poilsį vertinantiems kauniečiams.

„Ne paslaptis, jog Kaune iki šiol jaučiamas kasdieniniams sveikatingumo poreikiams pritaikytų vandens zonų stygius. Ypač – galinčių pasiūlyti subtilią, raminančią aplinką. Dėl šių priežasčių naujojoje „Aušra“ vandens ir pirčių erdvėje didelį dėmesį skirsime ne tik sveikos gyvensenos temoms, bet ir jaukumo bei lankytojų privatumo užtikrinimui. Tikime, kad „Aušra“ taps aktyvaus ir kokybiško kauniečių poilsio vieta“, – sako „Aušra“ baseino ir pirčių erdvės atstovė Milda.

Pažangūs sveikatingumo sprendimai

Atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose įsikūrusi baseino ir pirčių erdvė išsiskirs interjeru ir pažangiais technologiniais sprendimais. Dėka inovatyvios „AFM“ filtravimo sistemos, vandens zonoje bus naudojamas itin mažas chloro kiekis. Jis filtravimo sistemose bus pakeičiamas stiklo ir kvarco veikliosiomis savybėms, taip išvengiant nemalonaus kvapo bei neigiamo poveikio jautriai odai.

Naujojoje aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras 25 metrų ilgio plaukimo baseiną, atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat, pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

„Aušra“ sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys. Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

Tikime, kad „Aušra“ taps aktyvaus ir kokybiško kauniečių poilsio vieta.

Aktyvių miestiečių kasdieniniams poreikiams

Greta duris atversiančios vandens ir pirčių erdvės, verslo parke jau veikia sveikatingumo ir laisvalaikio zona, kurioje lankytojai ras visą parą dirbantį sporto klubą „Sportgates“. Taip pat, grožio ir sveikatingumo centrą „Ollo Momento“, integralios estetikos kliniką „Revù Clinic“ bei stuburo ir sveikatingumo centrą „Sveikatos sala“.

Išalkę baseino ir pirčių erdvės klientai galės papusryčiauti arba papietauti neišeidami iš verslo parko teritorijos – čia įsikūrusioje bistro. Pritrūkus energijos ar nespėjus išgerti rytinio kavos puodelio, tai padaryti bus galima pirmajame verslo parko aukšte veikiančioje kavinėje „Coffee One“.

„Lankytojų patogumui naujinama ir gražinama verslo parko aplinka, sukurtos sąlygos patogiai atvykti tiek automobiliu, tiek dviračiu, tiek viešuoju transportu. Verslo parko vidaus erdvėse nuolat rengiamos Lietuvos kūrėjų meno parodos ir ekspozicijos, baseino ir pirčių erdvės lankytojams leisiančios ne tik pagerinti fizinę bei emocinę būklę, bet ir praplėsti kultūrinį kontekstą“, – sako verslo parko „Aušra“ atstovė Milda.

Naujoji baseino ir pirčių erdvė, įsikursianti adresu Vytauto pr. 23, klientus pasitiks jau visai netrukus. Atidarymo naujienas kauniečiai ir miesto svečiai gali sekti adresu http://ausraspa.lt/ arba „Facebook“ paskyroje „Aušra – baseinų ir pirčių erdvė“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Asta

Asta portretas
Kad ir kiekvieną kambarį ar erdvę bepavadintų angliškai, nė vienas europietis antrą kartą čia neapsilankys, nebent svečiai iš Rytų, kurie maudosi su burkiniais.

Juozas

Juozas portretas
Vokietijoje, Hamburge, panašiame SPA centre savaitgaliais 3 val. kainuoja 16,50€, o visa diena 18€. Žmonės be jokio streso pirtinasi, plaukioja, maudosi, skaito knygas, vasarą - deginasi, net nusnaudžia, gali užkąsti ir atsigerti bare arba atsinešę savo automobilinį šaldytuvą. Ir svarbiausia, niekam ten neleidžiama ant kūno skalbti savo maudymosi kostiumų ir po to varvančiuose šortuose ir ,,maudymukuose" nešti chloruotą vandenį į pirtis. Visi poilsio ir rekreacijos taškai pirmiausia būna nusitaikę į turistus. Jei čia bus tokios kainos ir tokios SPA sąlygos kaip ir kitur Lietuvoje (išskyrus Druskininkų Akvalarką), tai geriau ir pigiau nuskristi į Vokietiją ir pasidžiaugti tikru poilsiu.

...

... portretas
Gal už tą kainą ir erotinis masažas priklauso?.. :s
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių