Kaunas siūlo mažesnį viešojo transporto tarifą 100 ar daugiau bilietų perkančioms įmonėms

Kauno miesto savivaldybė registravo tarybos sprendimo projektą, kuriuo siekiama nustatyti maždaug trečdaliu mažesnę metinio viešojo transporto bilieto kainą įmonėms, kai bilietų įsigyjama 100 ar daugiau.

Balandžio 12 dieną registruotu projektu numatoma papildyti 2021 metais tarybos patvirtintus tarifus, nustatant 193 eurų metinio elektroninio bilieto kainą, kai įmonės ar įstaigos vienu metu įsigyja 100 ir daugiau šių bilietų.

Mažesnė kaina metus laiko nuo 100 ir daugiau bilietų pirkimo momento taip pat galiotų papildomai įmonės įsigyjamiems pavieniams bilietams.

Jeigu savivaldybės taryba pritartų projektui, nauja kainodara įsigaliotų šių metų gegužės 1 dieną.

Kauno savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius sako, kad nustatyti mažesnę bilietų kainą didelių įmonių darbuotojams siekiama skatinant judėjimą viešuoju transportu.

Tai yra naujas tarifas, žinoma, jis yra mažesnės kainos su sąlyga, kad bilietų bus perkama daugiau.

„Matome, kad kai kurios didelės įmonės pačios skatina darbuotojus atvykti į darbo vietas viešuoju transportu. Jie sprendžia parkavimo vietų stygių, skatina darbuotojus pigiau atvykti į darbo vietą, miestui tai irgi yra labai naudinga, nes mažiau apkraunamos gatvės individualiais automobiliais“, – komentavo M. Matusevičius.

„Susikooperavus bent 100 darbuotojų, būtų galima nusipirkti su grubiai 30 proc. nuolaida. Tai yra naujas tarifas, žinoma, jis yra mažesnės kainos su sąlyga, kad bilietų bus perkama daugiau“, – teigė jis.

Projektas bus teikiamas savivaldybės politikams svarstyti artimiausiame tarybos posėdyje balandžio 23 dieną.

Metinis elektroninis Kauno viešojo transporto bilietas šiuo metu kainuoja 275 eurus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Didelėms įmonėms?

Didelėms įmonėms? portretas
konkurencijos įstatymo pažeidimas???

Myžnevičius

Myžnevičius portretas
Jei reik važiuot 5 stoteles,einu pėsčias.Jei bilietas kainuotų 50ct.,važiuočiau.O čia tik įmonėms.Paprastas keleivis tuščia vieta.

Keleivis

Keleivis portretas
Kainos uzkeltos tai ir mažiau keleiviu, yra paspirtukai, dviračiai. O ir mažiau į darba reikia kaip yra nuotolinis darbas. O kur dar ivairus konfliktai ir situacijos transporte.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių