Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai iškilmingai apdovanojo verslininkus

  • Teksto dydis:

Besibaigiant metams Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) verslininkų bendruomenę pakvietė į šventinį vakarą. Jo metu ne tik apžvelgti šių metų rezultatai, bet ir pagerbti tie, kurie net ir sudėtingomis ekonomikos sąlygomis puoselėjo verslus, kūrė darbo vietas ir judėjo pirmyn.

Metus lydėjo iššūkiai

Atidarydamas verslininkų šventinį vakarą KPPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius tikino, kad KPPAR bendruomenė skleidžia socialiai atsakingo ir tvaraus verslo žinią. Jos pasiekimai vis labiau matomi ir vertinami. KPPAR – tai aukštus verslo etikos standartus puoselėjanti aplinka.

„Atrodė, kad COVID-19 pandemijos užkratas jau įveiktas, prireiks tik laiko, kol atsitiesime ir grįšime į įprastą gyvenimą. Tačiau 2022 m. vasario 24 d. rytą visus sukrėtė žinia apie Rusijos užpultą Ukrainą. Šiandien dėmesys jau krypsta į kitus karštuosius taškus. 2023 m. neramus pasauliui laikotarpis, pateikęs daug netikėtumų, išbandymų ir naujų pamokų, vis dar tęsiasi. Kaip yra sakęs Winstonas Churchillis: „Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo.“ Vadovaukimės profesionaliu, racionaliu mąstymu, kad ir kokios aplinkybės susiklostytų, – negalime pamesti savo krypties. Turime koncentruotis į tobulėjimą, augimą, į geresnio rytojaus kūrimą“, – apie tai, kad verslo bendruomenė visada ieško išeičių, sveikinimo kalboje minėjo Z. Dargevičius.

Įvertinimas: vakaro metu įteiktas aukščiausias KPPAR „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas už ypatingus nuopelnus šalies verslui. Regimanto Zakšensko nuotr.

Yra kuo pasidžiaugti

Nors ir šie metai pasižymėjo iššūkiais, KPPAR bendruomenė tikrai turi kuo pasidžiaugti. Naujus metus KPPAR pasitinka jungiantys net 900 Kauno regiono verslų, kurie sukūrė beveik 53 tūkst. darbo vietų.

„Per pastarąją kadenciją KPPAR augo ir stiprėjo, padvigubėjo narių skaičius, padidėjo pripažinimas ir žinomumas. Tai vienintelė verslo organizacija Lietuvoje, kuriai patikėtos valstybės deleguotos funkcijos. Ne tik paaugome narių skaičiumi, bet ir stipriname bendruomenes regionuose. Be jau sėkmingai ne vienus metus veikiančių trijų filialų Jonavoje, Marijampolėje, Kėdainiuose ir trijų atstovybių Šakiuose, Prienuose, Vilkaviškyje, praėjusiais metais duris atvėrė Kaišiadorių atstovybė, o šių metų lapkričio 22 d. buvo įsteigta atstovybė Raseiniuose. Tikimės, kad plėtra leis geriau atliepti verslininkų poreikius mūsų regionuose“, – kalbėjo KPPAR prezidentas.

Ambasadoriai: (iš kairės) V. Butkus, V. Mikalainienė, A. Miceikienė, V. Butkuvienė, E. Sauliūnas, V. Damalakas, S. Čiapas ryškiausiai reprezentuoja Rūmų veiklą. Regimanto Zakšensko nuotr.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad sparčiai augantis verslas pasiekia brandą ir suvokia, kad verslo kuriama verte svarbu dalytis su visuomene. Esame nuolatiniai forumų organizatoriai ir partneriai. Šiemet suorganizavome jau tradicines, beveik 2 tūkst. specialistų pritraukusias konferencijas“, – toliau pasiekimus vardijo Z. Dargevičius.

Naujus metus KPPAR pasitinka jungiantys net 900 Kauno regiono verslų, kurie sukūrė beveik 53 tūkst. darbo vietų.

Ryškiausios konferencijos, kuriose susirinko pilnos salės dalyvių: „Formulė: versli ir laiminga. Taip ar ne dirbtiniam intelektui?“, „Eksporto kodas 2023: Drąsiai / Kryptingai / Tvariai“, „Finansai 2023. Augti kartu su iššūkiais ir dalintis“, „Gervė 2023“, „IQ forumas“, „Perėjimas prie neutralaus poveikio klimatui ekonomikos“ ir kt.

Be to, KPPAR beveik kasdien vyksta įvairūs verslo bendruomenei skirti renginiai: Verslo pusryčiai, Penktadienio kontaktų rytas, Vadovo diena, Nario naujoko diena, Rūmų bendruomenės klubas ir kt. Iš viso šiemet suorganizuota apie 400 renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. dalyvių.

Rėmėjas: generalinis vakaro rėmėjas – Birštono sanatorija „Versmė“, kurios kolektyvas įsiamžino šventėje. Regimanto Zakšensko nuotr.

„Kompetencijas ugdome seminaruose ir Rūmuose veikiančių klubų veikloje. Be to, KPPAR narių balsas vis labiau girdimas ir valdžios institucijose. Teikiame aktualias pozicijas dėl verslo sąlygų gerinimo, nuolat siekiame konstruktyvaus dialogo“, – apie tai, kad per šiuos metus su kone visų ministerijų, valstybinių institucijų, Lietuvos banko atstovais buvo suorganizuota 51 įvairaus formato verslo atstovavimui skirtas renginys Lietuvoje, pažymėjo KPPAR prezidentas, pridūręs, kad verslo interesus bendruomenė atstovavo net Briuselyje.

KPPAR nariai šiemet dalyvavo net penkiose tarptautinėse verslo misijose: Vokietijoje, Švedijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Omane, Indonezijoje, suplanuota Pietų Korėja – į pastarąją grupė verslininkų išvyksta jau šią savaitę. Taip pat dalyvavo trijose pasaulinėse parodose: interjero, dovanų ir gyvenimo būdo – Vokietijoje, kosmetikos ir grožio – Italijoje, natūralių organinių gaminių – Jungtinėje Karalystėje. Šiemet megzti ryšiai ir su kitomis šalimis, tad tarptautinės patirties pasisėmė šimtai verslo atstovų, kartu turėjusių galimybę keistis kontaktais, ieškoti naujų rinkų ir plėsti savo verslus.

Padėkojo: už bendrystę su verslu padėkojo Kauno ir Marijampolės savivaldybių merai ir vicemerai. Regimanto Zakšensko nuotr.

Šventės akcentai

Pasveikinti KPPAR narių atvyko Seimo nariai, Kauno ir Marijampolės regionų savivaldybių atstovai ir kiti garbūs svečiai.

„Šie metai nebuvo lengvi, kiekvienas širdyje nešiojomės kokių nors rūpesčių, nes matome, kas vyksta aplink. Tačiau norisi padėkoti verslui, kad susitelkus išgyvenome sudėtingus metus. Linkiu, kad kiti metai atneštų daugiau taikos“, – į Kauno verslininkus kreipėsi Seimo narys Aurelijus Veryga.

„Lietuva perėjo į klestėjimo fazę. Nebeturime ko vytis, o turime tobulinti esamas sistemas. Išgirdus, kad padvigubėjo KPPAR narių skaičius, tapo aišku, kad verslas tiki šia organizacija ir Lietuva“, – tikino kitas parlamentaras Valdas Rakutis.

Kolektyvas: (iš kairės) KPPAR prezidentas Z. Dargevičius, KPPAR viceprezidentai dr. M. Misiūnas, V. Damalakas ir jų ponios. Regimanto Zakšensko nuotr.

„Vertinu bendradarbiavimą, diskusijas, kurios kartais būna labai aštrios, bet visada labai aiškios“, – apie tai, kad su verslu nuolat ieškoma geriausių sprendimų Lietuvai, kalbėjo Andrius Kupčinskas.

Šventinio verslo bendruomenės vakaro metu pagerbti ir tie KPPAR nariai, kurie nestokojo iniciatyvų, plėtė verslus. Vakaro metu įvertinti tie verslai, kurie puoselėja tvarumą, inovacijas, įteiktos ir „Darbo žvaigždės“. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai. Šie apdovanojamai – ne tik įvertinimas už atliktus darbus, bet ir paskatinimas toliau veikti šalies labui.

Bendrystė: Z. Dargevičius (kairėje) ir Kauno meras V. Matijošaitis vertina verslo ir miesto bendradarbiavimo ryšius. Regimanto Zakšensko nuotr.

Šventėje įteikti apdovanojimai

Bronzinė „Darbo žvaigždė“

VDU ŽŪA kanclerė Astrida Miceikienė.

Kauno PPAR Kauno finansininkų klubo vadovas, Medicinos banko Vilniaus filialo direktorius Mindaugas Bičkauskas.

KPPAR Tarybos narė, UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ akcininkė Rūta Klimašauskienė.

UAB „Diena Media News“ akcininkas Mindaugas Mickevičius.

Padėka: „Diena Media News“ akcininkas M. Mickevičius už įvertinimą dėkojo ne tik verslo bendruomenei, bet ir visam „Kauno dienos“ kolektyvui, kuris kasdien skleidžia geras miesto naujienas. Regimanto Zakšensko nuotr.

Darbo žvaigždės medalis

KPPAR Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė.

KPPAR TRPS vadybininkė Irma Taparauskienė.

Mažasis eksporto prizas

UAB „Modulit Solutions“.

Padėkos ženklai

Kaišiadorių atstovybės vadovas, UAB „Tango print“ direktorius Remigijus Daugėla, UAB Tranzito paslaugų centras direktorius Giedrius Lubas, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė Eglė Makselytė, Vilkaviškio UAB „Art Glacio“ direktorius Arūnas Simutis.

Rūmų ambasadorius

KPPAR viceprezidentas, AB „Kauno Baltija“ gen. direktorius Vidas Butkus.

KPPAR Marketingo vadovų klubo vadovas, MB „Prokinesis“ direktorius Sigitas Čiapas.

Už svarų indėlį visuomenei

UAB „Doresta“.

Sėkmės žingsnis

UAB „Kormotech“.

Metų investicija

AB „Kauno grūdai“ ir UAB „ABC Nordic“.

Išmanusis verslas

UAB „BTT Group“.

Tvarus verslas

AB „Kauno grūdai“ ir UAB „Mantinga“.

Investicijos: „Kauno grūdų“ generalinis direktorius A.Pranckevičius (kairėje) su kolektyvu atsiėmė net kelis apdovanojimus, susijusius su investicijomis. Regimanto Zakšensko nuotr.

Versliausia Kauno regiono profesinio mokymo įstaiga

Kauno informacinių technologijų mokykla.

Sukurta Kauno mieste 2023

Labai mažų įmonių grupėje – UAB „Vendiplas“.

Mažų įmonių grupėje – UAB „ACALA Group“.

Vidutinių ir stambių įmonių grupėje – UAB „Serfas“.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip gražu

kaip gražu portretas
vieni kitiems tik letenas spaudžia, tik dovanėles teikia.

Juozukas

Juozukas portretas
Visur tie patys snukučiai, dar su savo naujom bobelėmis...atsibodę juodai, kaip jie patys to nesupranta...

Komentatoriui

Komentatoriui portretas
Čia yra marketingas
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių