Kauno rajono savivaldybė skelbia pilietinę akciją

  • Teksto dydis:

Artėja antra karo Ukrainoje žiema, ypač sunkus metas gyventojams ir kariams. Tačiau jie nepasiduoda, negalime pasiduoti ir mes. Padėkime jiems nesušalti!

Kauno rajono savivaldybė inicijuoja pilietinę akciją „Sušildykime Ukrainos karius. Padovanokime jiems miegmaišių“, kurios metu bus siekiama surinkti kuo daugiau miegmaišių Ukrainos kariams ir perduoti juos partneriams – Užkarpatės apskričiai. Gyventojų prašoma nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 20 d. atnešti naują miegmaišį į specialius surinkimo punktus Kauno rajone: Kauno rajono savivaldybėje (Savanorių pr. 371), kiekvienoje seniūnijoje, o vaikai miegmaišių gali atnešti į savo mokyklas.

Miegmaišiai reikalingi kariams, todėl jie turi būti didesni, bent nuo 225 x 90 cm (tam, kad būtų galimybė tilpti su apranga, ginklu) ir šiltesni, tinkami naudoti atšiauriomis sąlygomis.

Besitęsianti Rusijos invazija ir vykdomas agresyvus karas Ukrainoje ragina susitelkti ir nesustoti padedant Ukrainos žmonėms. „Kauno rajoną pasiekė prašymas iš Užkarpatės apskrities vadovų. Šaltėjant orams kariams būtinai reikia šiltų miegmaišių. Atrodo, paprastas dalykas, tačiau jis gali būti labai svarbus padedant mūsų draugams vis dar nesibaigiančioje kovoje. Todėl kviečiame gyventojus prisidėti prie akcijos ir nelikti abejingų pagalbos prašymui. Parodykime, kad esame kartu iki pergalės“, – sakė Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas.

Kauno rajono savivaldybė nuo pat pirmos karo dienos aktyviai prisideda prie pagalbos Ukrainai, kartu su gyventojais teikė paramą Užkarpatės apskričiai – net tris kartus su humanitarine pagalba vyko į Užgorodo miestą, nuvežė maisto produktų, medicinos priemonių, įrangos, greitosios pagalbos automobilį, visureigį ir kitų reikalingiausių daiktų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių