Konferencijoje – moterų bendrystė, sėkmės istorijos ir naudingi patarimai

  • Teksto dydis:

Moterų atlyginimai Europoje – vis dar 13 proc. mažesni nei vyrų, o Lietuvoje vyrai užima net 70 proc. vadovaujamųjų pareigų. Pasak lygių galimybių ekspertų, ant moters pečių kur kas dažniau gula šeimos, namų, vaikų auginimo rūpesčiai, o siekiant karjeros susiduriama su įsisenėjusiais stereotipais.

Vis dėlto situacija po truputį keičiasi. Vis dažniau moterys ryžtasi pradėti savo verslą, eina aukščiausias pareigas didelėse kompanijose ir karjerą sėkmingai derina ne tik su šeima, bet ir visuomeniniu gyvenimu.

Pasidalyti savo patirtimi, žiniomis ir padėti viena kitai siekti savo tikslų ir svajonių per 140 veiklių moterų susitiko konferencijoje „neReali moteris“.

Kauno rajone gausu veržlių, drąsių, protingų moterų, kuriančių savo verslus, vadovaujančių didelėms, apdovanojimus skinančioms kompanijoms.

„Visi žinome, kad būdami laimingi galime nuversti kalnus, bet kartais padėti sau pritrūksta jėgų. Būtent todėl kilo mintis surengti tokią konferenciją, nes moterų bendrystė – didžiulė jėga, galinti padėti atrasti save ir įkvėpti siekti svajonių“, – apie šio renginio idėją pasakojo Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Emilė Kaminskaitė-Sutkuvienė.

„Kauno rajone gausu veržlių, drąsių, protingų moterų, kuriančių savo verslus, vadovaujančių didelėms, apdovanojimus skinančioms kompanijoms. Aš labai džiaugiuosi jūsų bendryste ir vienybe, kad jūs ne tik kuriate, bet ir dalijatės: patirtimi, žiniomis, teigiamomis emocijomis. Tai įrodo ir šis renginys, ir jau beveik metus Kauno rajone veikiantis, per 100 moterų vienijantis verslių moterų klubas“, – renginyje kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Pirmą kartą rengiamoje konferencijoje geriausios šalyje komunikacijos ir etiketo specialistės dalijosi naudingais patarimais, o itin veiklių moterų diskusijoje žinomos moterys: Odeta Blažienė (restoranų, picerijų „Jurgis ir Drakonas“, „Brooklyn Brothers“ ir „Detroito sesės“ vadovė), Justė Pinkevičienė (kosmetikos įmonės „Cosmoway“ bendraturtė), Rima Balanaškienė (maisto papildų gamintojos „Aconitum“ įkūrėja), Agnė Vaiciukevičienė (kognityvinės elgesio psichoterapijos praktikė) ir Ugnė Siparė (žurnalistė) – kalbėjo apie tai, kas svarbu kiekvienai moteriai: kaip planuoti laiką ir finansus, nepamiršti savęs, kartu atrandant laiko ir savo artimiausiems žmonėms.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių