Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?

Grįžti į straipsnį

nesupratau?

nesupratau?  portretas
tai dbr jau visi kaimai bus kurortai ar kaip?

Zanavyks

Zanavyks portretas
Sovietmeciu Kulautuvoje buvo bufetas-girdykla, teko prisipilti gurkli. Zapyskis turi kavine, ir dviraciu taka iki Kauno !

to Ventus

to Ventus portretas
Pritariu 100proc. ! Turėtų greitai baigtis automobilių judėjimas dviračių taku.

Rigikoku

Rigikoku portretas
Takas nuo Šilelio labai sulaužytas. Na kavinės nėra. Laiko klausimas. Tiesa, dviračio takas ar koks kitas asfaltuotas kelias link Vilkijos jau būtų lygis. Iki kurorto labai labai toli. Nėra tarn kažkokių viešbučių ar spa. Žodžiu-geras kaimas.

Ventus

Ventus portretas
Pradekime nuo to, kad nera jokio dvirtakio is Kauno i Kulautuva. Yra buves dvirtakis, kuris vietiniu zemvaldziu oficialiai paverstas gatve, apie ka byloja ir zenklai jo pradzioje ir pabaigoje. Buvusio dvirtakio danga lauzoma automobiliu, nes paprasciausiai jiems nepritaikyta. Kulautuva dvirtatininkams maziau patrauklesne nei kitame krante esanti Kacergine ir Zapyskis del to paties tako panaikinimo, del patraukliu maitinimo tasku Kulautuvoje nebuvimo, del prastesnes jungties su Kaunu (dali tenka vaziuoti arba intensyvia gatve arba siauru saligatviu)

O

O portretas
Labai trūksta jaukaus šeimos restorano Kulautuvoje!

Anonimas

Anonimas portretas
kur Modesto kalvaicio namas.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Prieš maždaug metus atsitiktinai būnant šiam ,,kurorte" stebėjomės, kad čia dar yra Stalino saulės vežikų L.Giros, S. Nėries, P.Cvirkos gatvės. Tai matyt atitinka šio ,,kurorto" gyventojų mentalitetą... O gal jau pakeitė gatvių pavadinimus?

Antanas

Antanas portretas
Keista, kad nebėra ir gaisrų. Ne vienas pastatas yra supleškėjęs.

Iliuzija ....

Iliuzija .... portretas
"kurortas" tuoj pavirs nekontroliuojama statybų aikštele uzstatant visą teritoriją nuo Kernavės sodų bendrijos iki Pamario gatvės ......... teks pamiršti svajones apie " kurortą "

Pasirodo yra ir mąstančių...

Pasirodo yra ir mąstančių... portretas
Rašoma kad Kulautuvoje gatvės buvo išplatintos iki 6m, siaubas, kas leido. Vilniuje galima tik siaurinti, sužinos konservatoriai tai kaip mat purvais apdrabstys, o Tapinas patikrins ar su čekiukais viskas tvarkoje. Gerai kad ne konservai Kauno rajone, tai ir viskas kaip pas normalius žmones.

Galerijos

Daugiau straipsnių