Nusivylė Šaltinių taku: apleistas, sunykęs ir aptriušęs

Grįžti į straipsnį

Kačerginietė

Kačerginietė portretas
Ką galima pastebėti einant kiekvieną dieną iki Pyplių piliakalnio.Kas buvo parašyta viskas teisinga, bet labai liūdna kaip pamatai paliktas šiūkšlias atvykusių keliauninkų .Nepastebi,kad trūksta suoliukų,nepastebi kad reodyklės pasene,bet pastebi,kad keliauninkai atvyksta pasidžaugti pušyno teikiama ramybe ir geru oru atsilygina palikta netvarka.juk nesunku paskui save susitvarkyti taip ,kad kitiems pavasarį nereiktų rinkti jų asmeninių daiktų ir tualetinio popieriaus,saldainių popieriukūžų ir skardinių bei butelių ,duokim gamtai tiek kiek gaunam iš jos ir bus viskas gerai.

to nėra ko

to nėra ko portretas
o tau i miesta nėr ko landžioti-prisigeri ,ir šlapinies kaip savo kaime kur papuola.

Mažeika,

Mažeika, portretas
Matėm kokius stendus statote,ir kokius buvusius naikinate-3 klases uredijos maketuotojai baige,ar nelabai?

Nera ko

Nera ko portretas
Zmogeliam is miesto ten vaiksciot , po ju tik siuksliu kalnai

Auksinė krūvelė

Auksinė krūvelė portretas
Čia tas plikis rajono makarūnas kur auksines krūveles įteikinėja, bebras čia sėdi ir medžius graužia...

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Karantino metu buvo išdraskyti kraneliai,vamzdynas šaltinio vandeniu,visur prideta ženklu kad važiuoti,sustoti negalima,net i piliakalnio aikštele ,,plyta,,uždejo-tipo per daug žmoniu iš Kauno važiuoja,užkres. Net okupantai nebuvo įvede tokiu apri bojimu judeti tarp savivaldybiu,kaip ši,,patriotiškiausia,,vyriausybe, Ir negirdejo atsiprašymo,kad persistenge,tik tipo,geručiai,daugiau taip nedarysim-galit daryt-rinjkimai netoli.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Kai sujunge uredijas,ne tik ,,Šaltiu,,bet dešimtys pažintiniu taku Lietuvoje numire,nes buvo nutrauktas finansavimas,Vilniaus klerkai davineja centus.tai ju nuopelnas,kad puoseletos poilsiavietes pavirto šiukšlynais ir kad negadintu akiu,naikinamos išvis.

ALGIS

ALGIS portretas
Tai kas išlikę , tai okupantų palikimas , LIETUVOS LAIKAIS NIEKO NEPADARYTA , Lietuvoje ir dvarai labiausiai sunyko nepriklausomybės laikais , nes buvo grobstoma viskas iš eilės , kas pakliuvo po ranka .

Elytė

Elytė portretas
taip, daug kur apleista Kauno rajone lankomos vietos ir ypač takai, keliai. Jau daug metų nesutvarkomas kelias nuo Raudondvario prieplaukos iki dvaro, nors tiek daug juo atkeliauja žmonės...

kaunietis

kaunietis portretas
kažkodėl rajono bebras čia niekada nesifotografuoja

Che,che...

Che,che... portretas
Visai ne tuo adresu kreipiamasi, čia gi tvartelio teritorija, o kur konservantai ten ir krizė.

Marija

Marija portretas
budavo skanu atsigerti vandenelio,gaila labai kad kazkam pamaise

skiep

skiep portretas
trinkelem isklokit,ES skirs pora limonu.

Rimas

Rimas portretas
Kazkada tame take buvo ir speciali vieta saltinio vandeniui pasisemti: suoliukas, vamzdynas, kranai.Kazkam trukde.Du metus remontuoja.Gal ir vųsai sunaikino.Atkreipkite demesi kur tas saltinis teka ir prateka...Gal kazkas suinteresuotas tuo!?

O tai kas kaltas ?

O tai kas kaltas ? portretas
Daug kam jis neidomus , o turistus turėtų kasnors nuvesti... Niekas juo nesidomi , tai ir apžėlęs. O išasfaltuot , tikiuosi , niekas nesugalvos ...

RD

RD portretas
Kai kam taip norisi įkąsti Matijošaičiui, kad greit jam priskirs netvarką kad ir Šalčininkuose

Anonimas

Anonimas portretas
Svarbu ES pinigus įsisavina, o po to nieko nedaro, kad tą grožį išlaikyti. Nebuvo šioje šalyje gero šeimininko ir nebus. Matijošaitis šaunuolis.Prisiminkit ką turėjot prieš tai. Ką per 24 metus buvę merai gero miestui nuveikė.

Pilietis

Pilietis portretas
Anukas daro bukus stebuklus laukia kada rusai ateis ILietuva

Matjošiaus Pyragas

Matjošiaus Pyragas portretas
Ilgai laukęs, dar palauks. EU pinigai irgi ne begaliniai..

Nereikia visko norėti iš karto

Nereikia visko norėti iš karto portretas
Laimės rinkimus Matijošaitis ir atkreips dėmesį ir į jūsų problemas. Jis gi ne stebukladarys, negali viską iš karto daryti.

Regi

Regi portretas
Prancūzijoje tokius takus prižiūri savanoriai. Pereina taką porą kart metuose su dažų kibiriuku ir atnaujina žymejimą, pravalo kas apžėlė ar koks medis jei užgriuvo. Paskui piknikėlį susiorganizuoja ir patenkinti. Dekoratyvinį žymėjimą, suoliukus, jei tokie yra, tvarko savivaldybės. O šiaip sovietmečiu rasdavom tuos šaltinius ir be rodyklių. Takas būna ten kur vaikšto žmonės. Jei niekas nevaikščioti, tai ne tik takas, kelias nunyks.

žinantis

žinantis portretas
Visi tie pažintiniai takai įrenginėjami per projektus už EU lėšas. Neretai medžiagų kainos jiems įrengti irgi būna išpūstos, nemažai nubyra ir saviems. Iš tų pačių lėšų tie pažintiniai takai ir turi būti prižiūrėti. Bet deja įsisavinus EU lėšas, tų pinigų praktiškai nebelieka ir kelis metus buvę gražūs takai tiesiog nyksta nebeprižiūrimi.

Vartotojas

Vartotojas portretas
Taigi dabar svarbiau gatve, kuria tiesia kacergineje, palauks tas takas:)

Galerijos

Daugiau straipsnių