Pasigrožėkite: Kauną apgaubė kalėdinė magija

Kauno kalėdinė eglė jau įžiebta, tačiau šventinė nuotaika slypi ne tik Rotušės aikštėje. Centrinė miesto dalis taip pat alsuoja šiluma ir kviečia pasigrožėti jaukiomis spingsulėmis.

 

Šiais metais kalėdinės dekoracijos išdėliotos centrinėje miesto dalyje. Laisvės alėjos medžius išraizgė tūkstančiai lempučių, ties miesto savivaldybe galima pasidaryti atvirukines nuotraukas eglučių parkelyje.

Praeivius džiugina ir šventinė puošmena ant pagrindinio Kauno fontano. Čia vandens skalaujamus burbulus pakeitė šviesos kamuoliai.

Keliaujant Vilniaus gatve taip pat galima pasijusti it pasakoje. Šioje Senamiesčio dalyje auksu tviska eglučių takas. Požeminė perėja po Birštono gatve taip pat spindi šviesoje. Praeiviai gali pasijausti kaip šviesos tunelyje, nes tik išlindus iš perėjos, virš galvų pasitinka geltonų lempučių gaubtas.


Rotušės aikštėje – ne tik pagrindinė Kauno eglė, bet taip pat ir čiurlioniškais kūrybos motyvais papuošti kalėdinio miestelio kupolai, yra įvairių vietų, kur galima pasidaryti gražių nuotraukų.

Pasivaikščioti po magijos pasaulį galima ir Santakos parke. Paprastai čia būdavo įvairių gyvūnų, paukščių dekoracijų, tačiau šiemet čia vaidas kitoks. Medžius miesto atstovai papuošė geltonų lempučių girliandomis, kurios kuria šiltą ir jaukų pojūtį. Tokia spalvų gama neatsilieka ir nuo Kauno eglutės spalvų, mat ir čia dominuoja auksinė spalva.


„Santakos parke yra dekoracijų, bet jos ne tokios gausios, kaip seniau, bet žmonės vis tiek galės ateiti ir pasidžiaugti. Bus papuošta Laisvės alėja, Vilniaus gatvė bei netoli centro nutolę tiltai. Dar paliksime ir „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ papuošimus, tad miestas bus tikrai garažus“, – kiek anksčiau apie miesto papuošimus yra kalbėjusi Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė.

Kiekvienas gali atrasti savo maršrutus ir pasigrožėti kalėdine nuotaika alsuojančiu Kaunu. Svarbiausia, kad einant aukso švieselių takais, širdyje pasijaustų šiluma ir ją galima būtų skleisti kitiems.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taip

Taip portretas
Kaune grazu ir sviesos grazios ir egle grazi, nepalyginsi su Vilniumi, kuriame dar galima rasti senu buvusiu iskabu.... bulocnaja, zakusocnaja ir panasiai.

kaunietis

kaunietis portretas
>>>??/ Kad ir paprastas žmogus, loginis mąstymas gerai, bet daiktus reikia vadinti savo vardais. Vagys, kas yra pavogta turi būti sugauti ir pasodinti. Kas yra nupirkta, jeigu tai yra teisėtai padaryta- neatimsi. Visa kita yra yra emocijos, Jūsų nuoskaudos, išgavoti žiniasklaidoje šmeištai visai nekaltų žmonių, kurie tiek daug padarė Lietuvai.. Jeigu nematote kas gero padaryta Lietuvoje, gal būt Jūs aklas, ar daltonikas? Jau taip mūsuose susklostė, kad vieni aušrą matė Rytuose, kiti viltis dėjo į Vakarus. Dar kai kada vieni į kitus ir dabar žiūri kaip bulius į raudoną skudurą. Prie kurių Jūs- sunku suprasti. Gyvenkime, vietos abiems užteks, bet nesiskūskite, kad blogai, Matysim ką kiti duos. Lietuva niekada taip gerai niekada negyveno (nepavydėk kaimynui, jeigu jam sekasi geriau. Ir "ropė" kaimyno rankose atrodo storesnė

<<<??/

&lt;&lt;&lt;??/ portretas
KAUNIETI,AŠ PAPRASTAS ŽMOGUS,BET TURIU LOGINĮ MĄSTYMĄ...KITAIP ŽIŪRĖTUSI JEI VYKTŲ NE PRIEŠ RINKIMUS....NĖ VIENAS VISOJE LIETUVOJE NEPATEIKĖ NAUDINGO GERO DARBO LIETUVAI PER 30 METŲ....VIEN GRIOVIMAI ,NAIKINIMAI IR BEREIKŠMIS BLIZGESYS....AR VARDINTI KIEK IŠVOGTA PRADEDANT METALU TRAUKINIAIS...KIEK PINIGŲ NE PAGAL PASKIRTĮ....DĖŽUTĖSE....KUR STRATEGINIAI OBJAKTAI---PAVOGTA MŪSŲ NEPRIKLAUSOMYBĖ....KAUNE IR ŠVENČIONYSE MERAI DIRBA LABAI GERAI ,VISA KITA TEISĖTVARKAI.. MERAS PIRKO.....TO GANA...KONCERVATORIAI DAUG KAM SUGRIOVĖ GYVENIMUS..AR KAS NORS AIŠKINOTĖS?
VISI KOMENTARAI 24

Galerijos

Daugiau straipsnių