Po liūties skęsta Kauno senamiestis – vanduo plūsta į pastatus

  • Teksto dydis:

Po lietaus plaukiančios Kauno gatvės ir šaligatviai – jau ne naujiena.

Po antradienio liūties portalui kauno.diena.lt kavinės lankytojai atsiuntė vaizdo įrašą, kad kritulių gausos neatlaikė kai kurie Kauno senamiesčio pastatai.

Vanduo plūstelėjo į Vilniaus gatvėje esančią „Vero Cafe“ kavinę. Ji – ką tik po remonto.

Žvejybinių batų čia dar nereikia, bet vanduo užliejo visos kavinės grindis.

„Kavinę Vilniaus g. 23 užlieja jau ne pirmą kartą, problema kartojasi po kiekvienos stipresnės liūties, tai turbūt bus jau koks penktas kartas, kada turime tokią situaciją. Problemos prasidėjo po vidinio kiemo rekonstrukcijos. Šiandien kavinės darbas buvo sustabdytas 1 val., bet taip greitai susitvarkome tik dėl to, kad tai jau ne pirmas kartas ir žinome, kaip greičiau likviduoti padarinius. Nuostoliai patirti tiek ankstesnių užliejimų metu, tiek ir šio. Labai liūdna matyti sugadintas naujas kavinės grindis, jos nukentėjo labiausiai: išsipūtė grindjuostės, dalinai atlipusi PVC danga. Blogiausia, kad tokia situacija vis pasikartoja ir su kiekvienu užliejimu patiriame vis daugiau nuostolių“, – portalui kauno.diena.lt teigė „Vero Cafe“ tinklo atstovai.

Apsemtos ir Senamiesčio gatvelės. Kai kurios po liūties – nepraeinamos, tenka bristi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kauno bulius

Kauno bulius portretas
Nepiskit kū*va na**ui proto nemačiau niekur kad būtų vandens senamiestį nususę asilai b*et, trumpai dar lijo. Tai kažkam vamzdis vandentiekio trūko tai po langai ir išbėgo kažkur vienoje vietoje. J*banai čia svaigsta kad vanduo plūstų jūs p*zdinkit k**va na**ui b*et!!!!

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kai tik iškertami medžiai -LAUK BĖDOS , JI NEIŠVENGIAMA , pavyzdys GEIMINO KALNAS, griūva pilys , apsemiami namai , liaudyje yra pasakymas'' KLAIDAS DIEVAS ŽMOGUI ATLEIDŽIA V I S A D A , ŽMOGUS ŽMOGUI - K A I K A D A , GAMTA ŽMOGUI -- N I E K A D A , tai gyvenimo išmonė ,o mūsų bukapročiai NESIMOKO ,

Dzukelis

Dzukelis portretas
Getai . Nuplauna dulkes ir tt. Super
VISI KOMENTARAI 38

Galerijos

Daugiau straipsnių