Po renovacijos – kamino griūtis, o atsakingų nėra?

Grįžti į straipsnį

tiesa tokia

tiesa tokia portretas
kaip gyventojiai stebejo ir rupinosi ar teisingai vyksta renovacija tai pasekmes nesunku numatyti po renovacijos.

Anonimas

Anonimas portretas
JEIGU BLOKINIUS NAMUS APDES PLOKSTEMIS JIE NEKVEPUOS BLOKAS,JIE SUPUS NUO DREGMES IR SUGRIUS.BLOKAS TURI KVEPUOTI DREGME ISEIT

:DDD

:DDD portretas
Na bet ir vėtros šiais laikais, tiek metų kaminas atlaikė uraganus, o po renovacijos tik šast ir nugriuvo, įdomu.

kaminas ... xernia,....svarbu sienos y sonus nenugriuvo

kaminas ... xernia,....svarbu sienos  y sonus nenugriuvo  portretas
ir balkonai nenukrito

AR NE TAIP?

AR NE TAIP? portretas
Čia vaizdinė priemonė . Ši priemonė parodo mūsų LIETUVOS situaciją...

Klebonas

Klebonas portretas
Knist protą gali kiek nori, bet visur reikia turėt saiką

žilvinai ručyzna

žilvinai ručyzna portretas
krysas gaudai

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
čia vieni juokai . O aferistai-vagys apvogę namo gyventojus , tai iš uab žaidas , uab daita , uab arch ,aferistai teisėjai išsukinėjantys vagis ir sukčius , statybų inspekcija , projektus patvirtinusi valstybės tarnybos , teismo statybos ekspertas vytautas elenbergas pateikęs melagingą ekspertizę , fntt išsukinėjusi vagis , vmi išsukinėjusi vagis , savivaldybės atstovas , policija , prokuratūra . Va čia tai aferistų gauja , kur net lietaus vamzdžius paliko senus o parašė kad uždėjo naujus , kur vienos plytos kaina 10 eurų , kur avariniam namui atlikinėjo eilinius darbus , kad vėl reiktu remontuoti . kur net nepriskaičiavo mokesčių vienam iš savininkų , kad turi mokėti ir jis . Kur krysos mero gauja pardavė valstybinį butą kad vagių netraukti atsakomybėn. Kur aferistai iš kauno butų ūkio prasuko aferą , su durimis kurių kaina 1000 eurų . Matėt kur nors duris į laiptinę už 1000 eurų ? aš mačiau . Prigimdyta atmatų Lietuvoje nuo Lietuvos prezidentų iki teisėjų

tai gal

tai gal portretas
dar reikia ikurti ir kaminkreciu skyriaus ministerija, vis daugiau veltedziu sedes ir dykai algas gaus, o uz nekokybiskus darbus bus kaip visada kalti gyventojai, kad nelipo ant stogo ir netikrino kaip tie prasigere kaminu lipdytojai dirba

Nuomonė

Nuomonė portretas
Pagal viską turėjo būti atliktas kamino remontas ir tik tada atliktas skardinimas. Čia būtų panašiai kaip ant supuvusių lentų prikalti stogą ir kada lentos sulūš aiškinti, kad lentos buvo geros. Tai gyventojai vienareikšmiškai turi susimokėti už kamino remontą nes kamino remonto išlaidos nebuvo įskaičiuotos. Kas liečia skardinimo darbų tai darbus atlikusį įmonė juos privalo atlikti iš savo lėšų nes ar žinodami ar nežinodami kad skardina remonto reikalaujantį kaminą darė broką. Kas liečia atsiradusius nuostolius dėl stogo sugadinimo tai už tai turi mokėti planavimo darbus darę asmenys. Arba jei sugebės įrodyti draudimo įmonėms kad kaminas nugriuvo dėl stipraus vėjo tai stogo remonto išlaidas galėtų padėngti draudimas.

Pirmyn renovacija Skaityti daugiau;

Pirmyn renovacija  Skaityti daugiau; portretas
Pirmyn renovacija. Nekreipkite dėmesio į problemas, svarbu renovuotis, nes tik taip galime sukrauti milijonus bankams, Matojošiui, o per PVM ir konservatoriams

Renovacija

Renovacija portretas
turetu sildyti ir be kamino! O jei nera atsakingu - reikia stegti etata! Kad ir "Valstybinis kaminu ministras prie LR Aplinkos ministerijos".

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Dumai kenkia aplinkai. Greta pries....

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
Kauno butų ūkis suremontavo 2 buto balkonus.Balkonai buvo apdailinti tiesiog nedažytos skardos plokštėm.Ar negalioja butų ūkiui reikalavimas,kad balkono apdailos medžiaga būtų derinama prie visų namo balkonų?

štai

štai portretas
mūsų būsto aferistai mūsų namo kaminą remontuoja jau antri metai ,nes neranda meistrų o plytos ir toliau krenta nuo stogo

na

na portretas
žmonės galvoja, kad apklijuos gražiom plytelėm tai grožis...Kovo 11-sios g. iš vis rūsių langelius užmūrijo skylutes padarė rūsiuose baisinė smarvė...o nuo stogo teka per sienas...ir ką didžiausi pinigai o grožis tik plytelės...nereik tų plytelių galima savo namą po truputį susitvarkyti pasikeisti stogus, langus el. ir taip toliau ...ir visą gyvenimą nenešti slolų bankams šleifą...ta renovacija tep lep, o naudos jokios Petrašiūnuose daug namų renovuotų nei kiek nešilčiau radijatorius sudėjo skardinius tarška barška...kas renovavosi niekas nepatenkintas...pinigų plovimas žmonių sąskaita.

silainiai

silainiai portretas
lygiai tas pats su mano bustu.silainiuose ir gyvatukai vonioje salti ir vanduo vos siltas ir vis vieni nuo kitu.tai administratorius kaltas ,tai kauno energija,o kencia gyventojai.

Tai

Tai portretas
Tokios kainos o atsakingu ner , Mano Bustas santehniku kai buvi i val, 60 e, plius islaidos kai pradejo rekt gyventojai ir skustis sumazino iki 30 e, bet vistiek prirasys islaidu ir papildomai zmoniu ar valandu , cia reiketu daryt gyventojams kaip socialine paslauga ir nustatytu pelnu , servise tai suprantu autoelektriko valanda 60 e, o cia reik isgyvent zmogai ar jau ir cia globalistai mus nori pasmerkt greitai baigciai .

Riomerio g

Riomerio g portretas
Tas pats su Riomerio g. renovuotais namais, daug broko, bet Civinity už kiekvieną pasikrapštymą prašo mokėti ir tempia, kol baigsis garantinis terminas renovacijos darbams. Jei pasakai, kad galioja garantija, tai visokiais būdais išsisukinėja ir remonto išlaidas paslepia po visokiom kitom išlaidom, paima iš kaupimo lėšų.Labai nepatikima kontora renovacijos priežiūrai.

Ha

Ha portretas
Matyt tvariai nutvere stogo tvaruma.

užuojauta gyventojams,

užuojauta gyventojams, portretas
bet nieko jūs nelaimėsit: šūdarankiai pinigus "įsisavino", o jums belieka kentėt, ir mokėt.Mus bandė išdurt su "renovacija", kai devynaukščiui pripaišė "šlaitinio stogo remontą..." Dabar vėl ,gyvatukas vonioje--kaip lavono užpakalis, bet vagys žviegia:" tik renovacija padės". Atėjo gera liga--legioneliozė, ir ką jūs galvojat? Gyvatukas vonioje šiltas, "šiltas" vanduo taip pat šiltas...Nežinau, kurie čia vagys: kauno energija, ar "administruojanti" šaragė..., o gal abi įlenda į mūsų pinigines...Kaip sakė vienas tipelis:" kas galėtų paneigti"? Dar kart užuojauta gyventojams.

Galerijos

Daugiau straipsnių