Prie Kauno klinikų planuojama statyti naują LSMU Odontologijos fakultetą

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) netoli Kauno klinikų rengiasi statyti naują Odontologijos fakultetą.

Kaip BNS atsiųstame komentare teigė LSMU Medicinos akademijos Odontologijos fakulteto dekanas Dainius Razukevičius, statant šį fakultetą „šalies ir užsienio studentams užsibrėžta sukurti pasaulinio lygmens odontologijos mokslo ir studijų sąlygas, kurios išliktų šiuolaikiškos dar 20-25 metus“. 

Pasak universiteto, šiuo metu rengiami projektiniai pasiūlymai, o iki 2023 metų pabaigos planuojama turėti techninį projektą, gauti statybas leidžiantį dokumentą ir, sėkmingai įvykdžius viešųjų pirkimų procedūras, pradėti rangos darbus.

Jie, pirminiais duomenimis, turėtų prasidėti 2024 metais, darbų pabaiga planuojama 2026 metais.

Kaip nurodo projekto autoriai, Sukilėlių prospekte planuojamas keturių aukštų, trijų korpusų pastatas – fakulteto, klinikų ir pagrindinių pacientų zonų korpusai.

Greta pastato numatoma antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė 153 automobilių ir viena autobuso stovėjimo vieta.NAUJAUSI KOMENTARAI

vaziuosiu

vaziuosiu portretas
i burkina faso dantus statyt ten pigiau

kapeika

kapeika portretas
bet kai suplanuoja parkavimo vietas tai atrodo kad niekas automobiliu siais laikais neturi... studentu tukstanciai, darbuotoju irgi panasiai o vietu simtas su kapeikom. gal cia tikimasi kad visi privaciais helikepteriais atskirdines, kad parkavimas neriekalingas?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaunas yra jega.
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių