„Regitros“ tvarka piktina būsimus vairuotojus: diskriminuoja neišlaikančius egzamino iš pirmo karto?

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Marijampolė išlaikymas 400euru.Kuris išlaiko ir nemoka važiuot.

jei nenorit ka panasus bajeriai testusi

jei nenorit ka panasus bajeriai testusi portretas
tai stavke 300Eur imoki i katila...ir perlaikinek egzaminus nors ir 100kartu nors ir 10 metu... i zek eiles prie regitros kristu...ir norinciu regitroje dirbt karaliuku sumazetu...ir kulturos lygis pakiltu...

senei reikejo sita kontora gesint...nax...

senei reikejo sita kontora gesint...nax... portretas
regitros biznesmenai senei turejo but gatveje darbo rinkoje ir asmensikai kurt verslus... atvaziuoja klijentas nori popieriuko - davai maneta...sumoka.... aiko laiko ir nesilaiko nes neislaiko...ne todel kad blogai vairuoja a todel kad regitros vadas planuotos sumos i katila nesurinko... a jei surinko tai premijos ismokos paskatinimai....visiems prie katilo.... nieko asmenisko tiesiog grazus lietuviskas biznis...kaip grazu lietuviska sirdziai malonu kita zmogu sudurnint pazemint parodyt kad jis zemesnio lygio, padet ji i vieta kad nesikeltu auksciau turtingo issilavinusio protingo grazaus issimoklinusio kulturingo regitros instruktoriaus lygio...

Duda

Duda portretas
Reike atleist senus darbuotojus regitroje.Ir primt naujus motyvuotus, O jeigu iš 3arba 4karto neišlaiko vairavimo egzamino.Tai reike vyt lauk egzaminuotojus. Ypač Marijampolės regitra prasivalyti turėtų.

Anonimas

Anonimas portretas
Gyvulių ūkis regitroje. Myžinti lauk visokius vosylius.

Mike

Mike portretas
Išlaiko tie kurie susimoka.Ce pasikeis tik tada tvarka kaip darbuotojus pakeis ir valdze pasikeis.

Raimis

Raimis portretas
Kaip pakomentavo Vaidas, esu girdėjęs tą patį apie pardavinėjamus laikus, taip pat apie pardavinėjamas teises. Kažkoks absurdas, kad dar egzistuoja toks bebrynas.

Špricas

Špricas portretas
Šiandienai jaunuoliai ženkliai bukesni, tingūs ir nagli. Tipo sumokėjau pinigus už kursus ir jau vairuotojas esu. O kad glušas iš prigimties juk nesupranta

V ir Gis

V ir Gis  portretas
,,Neišlaikiusis antro karto tolesnius egzamino laikymus turetu apmoketi vairavimo mokykla,nes vadinasi blogai ismokino jei egzamino nesugeba islaikyt. Zmogus pinigus juk mokejo tam kad ji ismokytu vairuot" Įdomu, kiek turėtų kainuoti ir kiek klasių reikia baigti, kad išmokti rašyti? Į kailį įkrėst už pinigus galim,proto deja ne. Kad jau taip atviraujam-kiek kainuoja vidurinio mokslo baigimo atestatas?

Mike

Mike portretas
Tai tiesa kad toke betvarkė.Su geležineis veidais.Gal botokso procedūras dykai daro.

Vaidas

Vaidas portretas
Tvarka toke darbuotojai uzrezervuoja datas ir pardavineje geresnius laikus

Kaka

Kaka portretas
Ko visi tili, kodel bylekam dalinamos teises sedeti uz valdzios vairo?

a

a portretas
Neislaikiusis antro karto tolesnius egzamino laikymus turetu apmoketi vairavimo mokykla, nes vadinasi blogai ismokino jei egzamino nesugeba islaikyt. Zmogus pinigus juk mokejo tam kad ji ismokytu vairuot

Raimis

Raimis portretas
Kaip kažkas jau rašė, Marijampolės Regitra yra kažkoks nesusipratimas, vietiniai vyksta į kitus miestus laikytis. Nepažinodami miesto greičiau išsilaiko, daug kas kalba apie korupciją šioje kontoroje, toks jausmas, kad laukia kyšio norint išlaikyti praktiką. Teoriją išsilaikiusi iš pirmo kart praktika tampa neįmanomas reikalas, nors vairavimo mokytojas sako, kad nebežino ko daugiau mokinti.

Svajunas

Svajunas portretas
Teisybė toke kas išlaiko egzaminą tipo.Tai nesiparkuoja tarp mašinų nes bijo ir va egzaminas išlaikytas.Va ir tiesa visa.

ogi

ogi portretas
ko noret is tos kgb saikos palikuoniu tik d ? ar tai isviso lietuviai nes ir patys tautieciai jau negauna reikiamu ziniu kuriu ir mokytojai ne kazinka moka pz=0

Svajūnui

Svajūnui portretas
Esmė - požiūris. Jeigu į vieną dalyką nusispjaut, tai kitame požiūris nepasikeis.

Svajunas

Svajunas portretas
Ponas Romai ne apie gramatiką kalbama o apie vairavimo egzaminą. Du skirtingi dalykai.Gal mokytojas busit lietuvių kalbos.

Romas

Romas portretas
Matau, kad dauguma naujų vairuotojų net nesivargina naudoti lietuviškų raidžių, nekalbant apie gramatines klaidas. Tai,gerbiamieji, kokie gi jūs vairuotojai būsite, jeigu dabar negerbiate nei kitų nei savęs ? Taip elgsitės ir kelyje. Nusispjaut į kitus, į KET. Kaip noriu, kaip man patogu, taip ir važinėju.

Justinas

Justinas portretas
Tu sonata jei pasako kad neišlaikius egzamino.pasiulyk kad egzaminuotojas parodytų vazevima be klaidų.hi o tiesa yra toke kad Marijampolės žmonės važiuoja y kitus miestus laikyti vairavimo egzamino.ir sėkmingai išlaiko.sekmes tau.

Egle

Egle portretas
Taip Marijampolės regitra korumpuota egzaminuojai jau nukvake pakeist laikas būtų pinigų prisilobe dabar tegul kiti lobe.

tai sonatai is marijampoles

tai sonatai is marijampoles portretas
tu islaikysi vairavimo egzaminus tik kysio arba stebuklo deka

Sonatai

Sonatai portretas
Jeigu darote tiek daug klaidų keliuose sakiniuose, tuomet nenuostabu, kad negalite taip ilgai gauti vairuotojo pažymėjimo.

Sonata

Sonata portretas
Laikau jau 4mienuo Marijampolė tai nusivyliau egzaminuotojais. Patys pasimokyti turėtų.nes atėjo laikas kad tik nepraleisti.eiliny kartą posukei veidrodėlei tiek primala klaidų kad praeina noras laikyti egzaminą.o laukti reike egzamino pusantro mėnesio.marijampole korupcija valdo.kas pamoka tas išlaiko.pasidomekit Marijampolės regitra laikas jau būtų.

Jonas

Jonas portretas
Dar viena korumpuota istaiga

DOLERIS

DOLERIS portretas
Laikiau,buvau zinau...ten gera pinigu darymo masina padaryta ir ji vis dar veikia pilnu pajegumu.

vairuotojas.....

vairuotojas..... portretas
.....ką tai reiškia "nepasisekė išlaikyti iš pirmo karto". Vadinasi neišmoktos vairavimo pamokos, neįsisavintas automobilio valdymas, negebėjimas vairuoti automobilį eisme, ir tai kelia pavojų kitiems eismo dalyviams. Siūlau, visų pirma gerai išmokti vairuoti automobilį, ir tik po to laikyti egzaminą, o ne bėgioti po redakcijas ir skūstis esama tvarka.Mano valia būtų, pakartotiną egzaminą, jei neišlaikė iš pirmo karto, leisti laikyti ne anksčiau po pusės metų.Lai mokosi vairuoti gal tokiu būdu sumažinsime avaringumą, suvaldysime išsišokėlių skaičių gatvėje, išmokysime vairavimo kultūros, pagarbos kitų eismo dalyvių atžvilgiu.

Cha

Cha portretas
jums tas naujiena? Nuo pat šitos pinigų sunkimo kontoros įkūrimo dienos - kuo toliau tuo nagliau..Vietoje to kad vairuotojas pasijustų transporto visumos dalis, ramiai vairuotų ir jaustūsi gerai, šitie žukai jį nuo pat pradžių varo į stresą, specialiai sugalvoja nereikalingas dalykus, specialiai /sunkina egzaminą kiek galima ir per kur tik galima:D) /Ir net apgaudinėja/ Jeigu žmogus neišlaiko per tris kartus vairavimo, tai nereiškia kad jis durnas o reiškia kad jį padarė melžiama karve. Korupcija ir primityvus apiplėšinėjimas visame gražume:D)

Kostas

Kostas  portretas
>... Pritariu del regitros pakaratymo ,dar nepamaisytu ir Tech , apzura sukratyt kaip reikiant ,baisu ,ypac Slabodkej

Ramus

Ramus portretas
Kur ziuri vaiku teises??????????? Ka mano apie tai LGBT? Cia gi grynas rasizmas.

To Vygis

To Vygis portretas
Jei nepatinka musu “monopolistai”, vaziuok issilaikineti i Lenkija, Vokietija, Prancuzija ar dar kur nors ES. Ten bus paprasta kaip tris pirstus apsislapinti.

As

As portretas
Svedijoj is pirmo karto egzaminus islaiko gal tik koki 30% busimu vairuotoju , delto ir vairavimo kultura zenkliai geresne.Lietuvoje 18meciai snargliai skustis mamytems tesugeba...

Visai gal jau kūkū

Visai gal jau kūkū portretas
Tai kaunietei? Pirma rašo, kad išvis negali pasirinkt datos ir laiko, tik tokią, kokią paskiria, o paskui pasirodo, kad gali rinktis iš krūvos pasiūlymų - kiekvieną dieną po 3-7 laikus.

Vygis

Vygis portretas
Kiek galima is zmoniu tyciotis? Pries 10 metu buvo eiles ir dabar eiles. Monopolistai kaip tyciojosi is zmoniu taip tyciojasi. Nesugebat atlikti jums priskirtu funkciju - leiskit tup uzsiimti privaciam verslui, arba priimkit instruktoriu daugiau ir tiek.

… portretas
Senai jau metas pakratyt ta Regitra!!

Diskriminatorius

Diskriminatorius portretas
Hahahaha

Diskriminacija

Diskriminacija  portretas
Užklauskite vartotojų teisių :) greitai uždarys šitą praktika

Regitra afiorugos

Regitra afiorugos portretas
Todel vazineju be teisiu

kiek ta regitra

kiek ta regitra portretas
mokina vistiek kelyje pilna buduliu tai matyt reiketu dar kainas pakelti uz laikyma kokia 100x , o uz atimtas teises 1000x gal butu tada rimciau

Pilietis

Pilietis portretas
Regitra tai pinigų melžimo mašina :(

Kostas

Kostas portretas
Ir aklam aišku,kad visos tos "sistemos" priežastis pinigai.Ko daugiau neišlaikys to didesnis pliusas.

Feikas?

Feikas? portretas
Kurioj cia vietoj diskriminacija?

Galerijos

Daugiau straipsnių