Sujudimas Suvalkijoje: sukilo prieš nacionalinį parką

Grįžti į straipsnį

Romas

Romas portretas
Niekas nekaltas, kad nemokėjot trumpiau ir aiškiau kalbėti. Kas jau kas, bet Šilkauskas tikrai turėjo laiko išsikalbėti.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Durniams paprastai nereikia nieko.

.

. portretas
Žmonėms aišku blogai, bet užtai keli partiniai klerkai gaus labai pelningas pareigas. Praktiškai nieko neveikia, tik naujus draudimus kuria, ir nosis užrietę pagal savo norą visokius leidimus dalina arba neduoda jeigu klientas nepatinka.

MATYT DIEVAS SIUOS VISUS NUKRYPELIUS BAUDZIA,ATIMDAMAS PROTĄ

MATYT DIEVAS SIUOS VISUS NUKRYPELIUS BAUDZIA,ATIMDAMAS PROTĄ portretas
Laikykitės darbštūs,pareigingi ir sumanūs suvalkiečiai.Gerbiame Jus uz meilę savo gimtinei ir nepasiduokite šių išverstaskūrių provokacijoms.Šimtmečiais mūsų tėvų,prosenelių zemę išsaugojo, .dirbo ir duoną augino kaimų valstiečiai.Neleiskite,kad šie svieto perėjūnai ,būdami ziopliai mokytų Jus tai ,ko patys nesupranta. Šie svieto perėjūnai nesupranta,kad 70; zmonių gyvena zemiau skurdo ribos,o jiems svarbiau kurti parkus.

Aga

Aga portretas
Naujieji liberalūs lietuviai iš Wilno , pinionzų prakuto , bet ne visi pajėgūs nusipirkti sklypelį vilukei , kur arčiau Vilniaus , todėl trenkesi kur tai kad ir labai pavojingą vietą greta kalingrado srities , bi tik prie ežero , bi tik pigiau sklypas . O paskui stumia įstatymus dėl parkų , Nu nenor anie , kad visokie vietiniai ubagai po kojom maišytuos . Taip , sūduvos kraštovaizdis skurdus , maža gražių kampelių , bet kaimiečiai gyvena iš žemės .

kurgi nesukils

kurgi nesukils portretas
nebegalės kotedžiukų statytis kur panoro.

Info

Info portretas
Kuo daugiau dirbamų žemių nereiškia daugiau ir pigiau lietuviško maisto ant mūsų stalų. Tai reiškia tik dar didesnį eksportą ir vis labiau išsipūtusią ūkininko kišenę…

Hail!

Hail! portretas
" Laikas juos atvesti į tvarką"

nugi

nugi portretas
Gamtą reikia ir saugoti ne tik naudoti. Absurdiškos Suvalkijos lygumos, kur nėra vietos niekam gyvam, nes suarta, nupurksta, isnuodyta. Byra nitratiniai grudai vėžio sukėlėjai, pinigėliai godiems ukininkams, kurie naikina kaimą ir gamtą. Laikas juos atvesti į tvarką

populiariausi atsilikę kaimietukai - nemėginkite užkabinti

populiariausi atsilikę kaimietukai - nemėginkite užkabinti portretas
kaimiečių turto - dėl gobšumo tuoj bus išdraskytos ne tik akys...sulaukėjimas populiarinamas

Jonas

Jonas portretas
Bus parkas ar ne,bet labiausiai susirupine tie kurie nori ezero pakrantes padaryti savomis su savo tilteliais,takeliais ir viesai demonstruojamais savais karsiukais.Juk parkuose ne viena Lietuvos teritorija ir jie gyvi.

goule

goule  portretas
> 10-os kartos ,snarskis pamirso padalint is 4 ,ir is vis kodel jis taip kankina zuveles

Kenčiantis dėl draudimo

Kenčiantis dėl draudimo  portretas
Turiu nuosavybę draustinyje ir suprantu žmones kovojančius, nes valdininkų savivalė didesnė už įstatymų parašytus draudimus

tam ar tai nesvarbu skaitau

tam ar tai nesvarbu skaitau portretas
bybegalvi a čia tu ir dar skaitai, tai juk tu ir mokykloj bybegalvis buvai, kaip čia dabar patapes neaišku kokiu ministru dar ir skaityti išmokai ir hata nelegalių statybininkų nelegaliai statai su savo šobla pajūryje, ar girdėjai toki dalyką, kad greit bus potvynis dirbtinis ir tavo bakūže su visom tavo bobom ir tavo įsigalvotais draugeliais nušluos

10 kartos

10 kartos portretas
Kaunietis-mano mociute dalyvavo atrodo 1920 metu gyventoju surasyme,ir tai as tik 3 kartos. Matyt Kauno pyli state.

Praeivis

Praeivis portretas
Gentvilai sudraske Klaipeda, Šventosios uosta, dabar turi galimybe ir sudraskys Suvalkija

> bu t eliui

> bu t eliui portretas
taves, gaidy, niekas neklausia. Tampyk radiatoriu.

nuovokus

nuovokus portretas
skaitau ir nieko nesuprantu...

užingrida

užingrida portretas
Aš edukuota, vakcinuota, lesbo meninykė. Valkjojuos su Šurajevu po Vilnių ir dedu ant savo gimtojo kaimo.

skaitau

skaitau portretas
komentarus ir akyse regiu "Dviračio žinių" personažus kaimiečius, vienas jų su šake, besivalkiojančius po Vilnių... tiesą sakant, man gėda už jus, neraštingus, pagiežingus, žmonių vardais nevadinančius tik šlykščiomis pravardėmis... visiški degradai

ne įdomiausia tai bybiagalvis

ne įdomiausia tai bybiagalvis portretas
visi sėdi normaliai, o tas pedofilų partijos čiulpikas kaip ir jo papaša bybegalvis kvadratu, sėdi rankas sukryžiaves, tai pirmas bailumo požymis

skaitytojui

skaitytojui portretas
pirdašikni, kodėl pamiršti neteisėtą Memellandą? O gal gali nurodyti metus, kada Lietuva jį valdė ir kas karalius buvo iki 1923? Ir nepagalvoji, kad Sralinas galėjo jį prie Kaliningrado ir galėtum švancą čiulpt.

Godus , godesnis

Godus , godesnis  portretas
Suvalkija , Sųduva... Mano tėvelis iš Kbartų, betatleiskit man: tai tikras tik žemdirbių kraštas, stiprių ūkininkų kraštas. dažnai keliaujam su kemperiu, tad išvažinėti visi NP. K Kuo žavėti suvalkijos lygumose, kokį parką kurti??? Mažasis Gentviliukas toliau" nei sėja, nei pjauna"... Liberalas, siekantis tik naudos SAU, protu nesuvokaintis, kad lygumų, auginančių grūdus ir pašarą gyvuliams didžiausia kvailystė paversti parkui..

Anonimas

Anonimas portretas
STREIKAS, SUJUDIMAS, REVOLIUCIJA Suvalkijoje. Jo, reikia bet kuo nukrepti baudziauninku liguista susidomejima valdzios pedofilija ....

skaitytojas

skaitytojas portretas
Kaip bus nacionalinis parkas ..tai rusai gales su tankais marsyruot is Baltaruskyno y neteiseta ruskyna ,,,a va Lietuviai net negales pagalvot su tanku y ta teritorija vazuot ,,nes tai bus didziulis gamtos pazeidimas ,,va kaip daromos pastangos koidoriaus atidarymui , o Gentviliukas su Nauseda ..nu ar kiti nukirps juostele koridoreus atidarymo ceremonijos metu ....???? gal jau darykit uz Kalvarijos akmenynu parka ...tada bus tankams nepravazuojamas barjeras...???

lietuvy

lietuvy portretas
ar jau susimetet šliapinui ant radaro(top casino)

alio, žurnalystai, a....nia?

alio,  žurnalystai,   a....nia? portretas
Menkavertis ale straipsnis pakištas kad pridengtų eiles gydymo įstaigose, vėluojančius atlyginimus, griūvančius tiltus ir t.t.....? Neadvekačiai atrodo toks žurnalistų išsisukinėjimas ir staiga atsiradęs bukas žurnalistinis vištakumas nors visiškas chaosas valstybėje jau akis rėžia.

kaimiečiai kvaili kad bijo nacionalinio parko steigimo

 kaimiečiai kvaili kad bijo nacionalinio parko steigimo portretas
šiaip nacionalinių parkų privalumai akivaizdūs. Štai kad ir kuršikių nerijos nacionalinis statybų parkas, pastaraisiais metais sulaukęs išskirtinių niekšų ir visiškų idiotų valdžios, griauna, knisa, kerta miškus, baravykų augimvietėse pila statybos atliekas, seną, dešimtmečiais švinu prisotintą panaudotą asfaltą, tiesiai ant samanų, prisidengdami rekonstrukcijomis, naujų bildingų stato tiek ir tokio šlykštumo, kad per pastaruosius šmtmečius, nuo vokietmečio, ar prancūzmečio tiek neprišlykštino, kiek per pastaruosius metus. Tad suvalkijos kaimiečiai, nesipriešinkite nacionalinio parko steigimui, nes jeigu jūsų sažinė dar galutinai nesunaikino prigimtinio godumo, tai turėsite neeilinę progą pasišildyti delniukus ir prisigrobti visokio gero ...

parkas , Lazdijų rajonas

parkas , Lazdijų rajonas portretas
smulkus ūkininkas pasistatė kluoną. Gamtopirdžių buvo nubauduotas, turėjo nugriaut. Tada patepė kur reikia ir vėl tą kluoną jau teisėtai pasistatė. Turėjau ryšių, tai tris nelegalias statybas suteisinau. Brangiausia kainavo 1000, bet ten nebuvo nė vienos sienos pagal projektą, net sklypas valdišką žemę užmynęs.

:)

:) portretas
Mafija.

bu t eliui

bu t eliui portretas
gali pateik statistiką kiek miškų per metus iškerta, kiek pasodina? Negali, sėdėk butelį apsikabiunęs. Nes tuos miškus jau prieš dešimt metų kaip iškirto. Pagal tokius bambalinius. O jų vis yra ir yra.

Valstieciu balsas

Valstieciu balsas portretas
Valstieciai: nenorime tenai nacionalinio parko, norime tenai savo karves ganyti.

>Fui...

>Fui... portretas
Jums tas simonas yra valdzia? Cha cha cha...

Budelis

Budelis portretas
Kad miskus baigia iskirst nieko?

Fui..liberalusis ministras Gentvilas

Fui..liberalusis ministras Gentvilas  portretas
Labai apgailestauju dėl ministro Simono Gentvilo. Prieš susitikimą kruopščiai ruošėmės, bet jis mūsų iki galo taip ir neišklausė. Nesibaigus susirinkimui norėjo išeiti. Tai koks valdžios požiūris į eilinį žmogų?“ – apmaudžiai kalbėjo ūkininkas.

skiep

skiep portretas
sita ministeri Gentvila paskiepyt ir issiust i Ukrainos apkasus,daugiau naudos bus.

Galerijos

Daugiau straipsnių