Vasaros stovyklos: norus riboja kainos?

Grįžti į straipsnį

W

W portretas
Nenoriu aš jokią stovyklą, palikit mane namuose. Pasigulinėsiu ilgiau, pažiūrėsiu kokį "kapitoną tenkešą" ar "keturis tankistus ir šunį" per teliką. Noriu ramybės. Noriu pailsėti. Noriu tiesiog būti namuose.

vydas

vydas portretas
viena vasara leidau i dienine stovykla. Tai ka as zinau, mokytojos tauiruotos visokios, nosi auskarai... neaisku ka ten moko vaikus tokios pacios nebrendylos atsilupe :D Paziurejau, noras praejo.

VAIVORYKSCIU ERA

VAIVORYKSCIU ERA portretas
neleisiu i vasaros stovyklas, nes kaip matome ten knibzda PEDOFILU !!!!

To mama

To mama  portretas
O kaip buvo uzpernai pries tris, keturis metus, kas tada trukde, gal zydai? Viena finansuojama stovykla kainuoja 50eur, kiek geresne nefinansuojama 200. Vaiko pinigai kas men. 86.Tad gal kiek ramiau reiketu reguoti.

>>>Mama \\\\\.../////

>>>Mama  \\\\\...///// portretas
>Mes jau seniai Ukrų atžvilgiu "mūsų" valdžiagalvių pagalba tapome antrarūšiais,savo šalyje.___Jau greitai pirksim parduotuvėse už šekelius ar grivnas.

gryzo

gryzo portretas
Klaustukininkai???

Mama

Mama portretas
tik ukrainieciu vaikai gali atostogauti stovyklose. Nes jiems uz dyka. O musu vaikuciai ne visi turi galimybes atostogauti. Labai brangu

niekada

niekada portretas
girdint ir zinant kaip vesliai lietuvoje klesti pedofilija ir per prievarta skiepijamos visokiu iskrypeliu idejos as niekada neleisiu ir nesiulysiu savo ir kitiems vaikams tokiu stovyklu tevai turetu rimtai pagalovoti isgrusdami juos i tokias istaigas siais laikais vaikus vienus ir pas senelius kaime nedrasu palikti

Kainos kila

Kainos kila portretas
Anksciau nebuvo lytiskumo stoviklu, todel stoviklu vadovai dar ir primokedavo, kad jam duotu vaika nakciai. O dabar atsiradus lytiskumo stovykloms, tevai privalo ne tik uz stovikla, bet dar uz kiekviena lytiskumo valanda moketi, net mokymosi priemones privalo patis pirkti.

Ne \\\\\.../////

Ne  \\\\\...///// portretas
bartusevičius pakūdęs???

GLOBALISTAMS VIS MAŽAI IR MAŽAI PINIGŲ

GLOBALISTAMS VIS MAŽAI IR MAŽAI PINIGŲ portretas
PROTELIO NULIS IR, KAM REIKALINGI TOKIE INDIVIDAI.

Nulis

Nulis portretas
Mano dukrytei per brangu jai nereikia aš paaiškinsiu

Atsargiai

Atsargiai portretas
Stovykla "Mėslita" laukia jūsų vaikų...

Galerijos

Daugiau straipsnių