VDI baigė tyrimą dėl galbūt nelegalaus darbo per čiuožimo čempionatą, išvados – netrukus

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) baigė tyrimą dėl galimai nelegalaus darbo Europos dailiojo čiuožimo čempionato Kaune metu, jo detales tikimasi paskelbti artimiausiu metu.

„Tyrimas yra baigtas“, – BNS nurodė VDI komunikacijos specialistė Jolanta Bielskienė.

Tyrimas buvo pradėtas sausio viduryje, jis turėjo būti atliktas iki vasario 12 dienos, tačiau, anot inspekcijos atstovės, „dėl tam tikrų priežasčių“ to padaryti nepavyko. Terminas galiausia buvo pratęstas dviem savaitėm – iki vasario 26 dienos.

Tyrimo duomenis paskelbti žadama artimiausiomis dienomis.

Situaciją aiškintis dėl galimai nelegalaus darbo čempionato metu VDI ėmėsi po to, kai renginyje dirbusi kaunietė nurodė „Žalgirio“ arenoje buvusi užsipulta, apstumdyta neblaivaus asmens – vieno iš organizatorių Ervino Kvitkausko.

Anot jos, vyras kabinėjosi prie renginyje dirbusių žmonių, keikėsi, išsivysčius žodiniam konfliktui, griebėsi fizinių veiksmų. Moteris teigė buvusi ištempta iš savo darbo vietos, uždaryta į apsaugos kambarį, reikalauta atiduoti akreditaciją, savanoriams duotą striukę.

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis moters elgesį pavadino provokacija.

Anot jo, savanorė buvo ten, kur neturėjo teisės būti, o paprašyta išeiti, atsisakė tai padaryti, „vėlėsi į konfliktus“. Federacijos vadovas neigė, kad su moterimi konfliktavęs E. Kvitkauskas renginio metu galėjo būti neblaivus.

Policija dėl incidento gavo tris pareiškimus: renginio apsaugos, Tarptautinės čiuožimo federacijos atstovų ir minėtos moters.

Atlikusi tyrimą, Kauno apskrities policija praėjusią savaitę pranešė incidento dalyviams surašiusi du administracinio nusižengimo protokolus dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
per sporto varžybas savanoriaujama, niekas nemoka, į olimpines varžybas vykstama savanoriauti. kažkokia neadekvati moteriškė.je neturi ir nepasirašei darbo sutarties, tai koks darbuotojas. matyt gobšė sumanė nusugręžti pinigėlių. įdomu ar dirbtį vairuotoja ši veikėja neturėdama vairuotojo pažymėjimo. aišku kad ne, nes žino kad bus nubausta, o kai nėra atsakomybės, tai kabina makaronus kad prisipildyti kišenes.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
"Nei čia buvo, nei čia ką?"

Nuomonė

Nuomonė portretas
LGBT provokacija nukreipta prieš Europos čempionatą.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių