„Vičiūnų“ gamyklą Kaliningrade įsigijusi įmonė D. Matijošaičiui klausimų nesukėlė

Grįžti į straipsnį

boba janutienė

boba janutienė portretas
Įsimylėjai Šiliauską?

krabų konservas

krabų konservas portretas
O Šiliauską, pateikusį daug siaubingos informacijos apie Matijošaičių šeimyną, gyvą ar matė kas?

genialus konservas

genialus konservas portretas
O Stepukonį gyvą ar matė kas?

to snaiperis..

to snaiperis.. portretas
tik visiškas kacapiškas idiotas nežino, kad Stepukonis suimtas.

sniperis Aquadžotas

sniperis Aquadžotas portretas
Tai Stepukonis vis dar kariauja Ukrainoje?

to che che che

to che che che portretas
tai Mafijozaičiai prikišo nagus ir prie Stepukonio "praloštų" milijonų ???

che che che

che che che portretas
Jau yra naujos labai įdomios detalės apie Stepukonio "praloštus" milijonus. Wilno, gdze ty...?

keidanskas

keidanskas portretas
Tai matyt Matjošaitis dar turėjo ir su konservantais derint įmonės pirkėjų priklausomybes ir naujų savininkų pavardžių tikimą drg landsbergiui?Matomai maža jiems,kad privertė paklust reketui ir diktatui?

Ilja Erenburgas

Ilja Erenburgas portretas
O kur dingo Rytų Prūsijos gyventojai autochtonai?

kacapui

kacapui portretas
nejuokink, niekam neįdomu, ką du kariaujantys kruvini psichopatai okupantai vienas iš kito "atiminėjo"-"atidavinėjo".

tam žemiau

tam žemiau portretas
Būtent, konserviniai troliai kaip nori gali vartytis, bet istorijos enciklopedijoje būtent taip ir rašoma, cituoju" Klaipėdos krašto atitekimas Lietuvai: Per Klaipėdos operaciją 1945 01 28 SSRS kariniai junginiai užėmė Klaipėdą, 02 04 – Kuršių neriją. 1945 03 krašte buvo likę 10 000 gyventojų. Remiantis Sąjungininkų ir SSRS susitarimais (priimtais Teherano bei Jaltos konferencijose), Klaipėdos kr. buvo prijungtas prie Lietuvos (LSSR), ir Klaipėdos krašto terminas tapo istoriniu." Vilniaus krašta irgi panašiai buvo gražintas Lietuvai.

konservokvailiui to tam

konservokvailiui to tam portretas
Oficialiai istorija rašo (kol konserVata dar neperrašė:))): 1920 m. įsigaliojus Versalio taikos sutarčiai, Klaipėdos krašto valdymą iš Vokietijos Antantės valstybių vardu perėmė Prancūzija.1939–1944 m. Klaipėdos apskritis vėl buvo Vokietijos Reicho sudėtyje, Rytų Prūsijos provincijos Gumbinės apygardoje. Apskrities teritorijos didžiąją dalį užėmus Raudonajai armijai - 1944 m. lapkričio 24 d. Klaipėdos apskritis buvo atkurta senosiose ribose

Reikia mokytis

Reikia mokytis portretas
istorijos mokslo ir kitų tai pat... Ne viskas taip paprasta dėl Klaipėdos krašto ir Vilniaus. beje, kaip ir su A.Smetonos "bėgimu per upelį" ir dar kodėl "Lietuvos kariuomenė nesipriešino rusų bolševikams".

to tam esi amoralus

to tam esi amoralus portretas
kacape, nemanipuliuok faktais, nemeluok. Klaipėdą Lietuva atgavo 1923 m. sukilimo dėka. Vilnių taip pat atsiėmė savo pastangų dėka,- lietuviškoji Vilniaus vadavimo sąjunga nepasidavė, padarė milžinišką darbą ir to pasekoje Molotovo-Ribbentropo pakte atsirado sakinys: “Abi šalys pripažįsta Lietuvos interesus Vilniaus kraštui”. O dėl ruskių dujų padėkokim Matijošaičių tipo verslinykams, kurie dėl rublio Motiną parduotų.

tam esi amoralus

tam esi amoralus portretas
Visas pasaulis neseniai stebėjosi, kad Baltijos šalys pernai metais iš Rusijos nupirko daugiau dujų nei bet kada iki šiol, o daugiau nei latviai, estai pirko būtent mūsų piariškai patriotinė Lietuvėlė. Tu konservošliuže nevapėjęs gal pasiimk kirvuką ir iškapok daugiabučiuose dujų vamzdžius, nes jais rusų dujos teka, arba stovėk su plakatu, kad mums rusų gražinto Vilniaus ir Klaipėdos krašto nereikia, nes juos Lietuvai gražino sovietinė valdžia :DDD

kasdien vis nauja gėdinga naujiena

kasdien vis nauja gėdinga naujiena portretas
15 min: Jubiliejiniam „Poezijos pavasariui“ Kauno savivaldybės akibrokštas – „privatizavo“ Maironio premiją

taikliam komentarui

taikliam komentarui portretas
esi amoralus padaras, užuojauta visiems, kam su tavimi tenka susidurti. Per tokius ir vyksta visos pasaulio nelaimės.

Konservatorius

Konservatorius portretas
Netikek ka krabas suoks… Cia durniukams patikliems krabistams sitos pasakos, nes kiekvienas melagis tiki tuo ka sako.

taiklus komentaras

taiklus komentaras portretas
Jeigu aš parduodu butą - tai aš nežiūriu kas perka, man svarbu, kad man sumokėtų pinigus. Lygiai taip ir su parduodamomis įmonėmis - niekas netikrina kas perka.

to prie

to prie portretas
Tai ką? Vilniuje ar prie jūros dar brangesni. Ką tuo pasakyti nori?

prie Lampėdžio ežero

prie Lampėdžio ežero portretas
9 arų sklypas trečdalis milijono.....

Klausimas žurnalistams

Klausimas žurnalistams portretas
Kokia situacija su Šiliausko duotais parodymais apie stambaus mąsto korupciją vykstančia Kauno savivaldybėje?? Ar vyksta liudininkų apklausos? Ar vis dar nėra nusikaltimo įrodymų?

Kas vyksta Kaune skaitom

Kas vyksta Kaune skaitom portretas
Kaip šitie menkystos už smulkaus verslo pinigus remontavo savo nekilnojamą turtą Kauno centre?? Gal gali papasakoti? Kiaulės akimis dar žiūri...

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Klausimų kyla tada, kai pilnai nežinai

Kaunas to kaunas

Kaunas to kaunas portretas
Stepukonis suimtas, milijonai bus surasti. Kada bus suimta Kauno mafija ?

Fluronai

Fluronai portretas
psichopatams tikrai nesvarbu, kas pirko, nes sąžinė ir moralė jiems neegzistuoja. Silpnapročiams taip pat nesvarbu, nes jie nesugeba susigaudyti suktose amoraliose schemose.

Flurona [TRUMP 2024]

Flurona [TRUMP 2024] portretas
Koks skirtumas kas nusipirko, ligoniai jūs

kaunas

kaunas portretas
Kodėl nekelia klausimo, kur Stepukonio "pralošti" milijonai...

Kaunas- garbingas miestas

Kaunas- garbingas miestas portretas
Ar gali jame sostą užimti taip susitepusi šeimyna ?

čia testas teisėsaugai

čia testas teisėsaugai portretas
labai bloga žinia teisėsaugai, kad pasakė, jog yra ramūs, teisėsauga pasitiki. Stiklainiai ?

protingi ir išgirdo, ir suprato

protingi ir išgirdo, ir suprato portretas
aiškiai pasakė, kad ir Lietuvoje daro tą patį,- įsteigia mažas įmonėles, kurios jau kitu vardu dalyvauja schemutėse. GĖDA GĖDA GĖDA

Highlander

Highlander portretas
daugiausia klausimų aišku kyla konservatnikams - juk tokio svarbaus kozerio neteko

morališkai

morališkai portretas
nepriimktina šita chebra,dėl besotės,bet kodėl tik ,krabų,,negraužti,,-o ,,Snikers,,. Jakobs, snakai net nauja gamyklą prieš mėnesį atidarė-tai kaip su jais ir likusiais?

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,,  portretas
Realiai,iš kacapyno neišėjo 70 procentų užsienio įmo0nių-ką ten darot-vienodai rodo,galit ir į kosmosą ,,išskristi,,-vat kad Kaune žiaurus,,bespridelas,,-matosi be akinių

gg

gg portretas
Jus paneikit faktus, kad Matijosaiciai ne vagys, privatizatoriai sumazintos Vieciunu vandenvietes sklypu, Lampedziu tven. pakranciu ir begales mazensiu sklypu. Sulaikius Siliauska, stadartinis jusu afetistu posakis cia konsevuurovokacija,melas, o po to jau jo Siliauskas vagis. Sita gerieciu seimynele net ES parama susimachinavo, nors ji buvo skirta tik smulkiemes LT verslinkams, o Vici neabejotinai smulkusis verslas.Galiausiai sita mera Zalgirio arenoje nekarta nusvilpusieji, tai tik konservatoriai, kiti ten neina, ane?

Tiems expertams.

Tiems expertams. portretas
Vartykit ,kaip norit, o Kaunas atsigauna po ilgų konservatoriškų valdymo metų, vienareikšmiai. Kur asmeninio verslo pinigai vaikšto ne bobų reikalas, kaip sakoma. Atkreipkit vilniečiai geriau dėmesį į savo miesto "vystymosi pažangą"- nacionalinis vasiukų statybas primenantis stadionas, pasibaisėtina sporto rūmų iškamša, kasmet griūvantis Gedimino pilies kalnas, o kaip vargsta Salininkų gyventojai ? Taigi nevarykit ant Matijošaičių , o geriau pasižiūrėkit į savo visokius kazino lošikus , pedofilus LEO LT statytojus ir kitokius valstybės su asmenine kišenes supainiojusius veikėjus.

cha cha cha

cha cha cha portretas
Pedofilinių konservatorių partijos politinio biuro Gebelso vardo propagandos skyriaus konservuotiems šunims įsakyta loti ant Matijošaičio :))))

kaunietis

kaunietis  portretas
Koks skirtumas, kas perka?? Kas daugiau moka tam ir parduoda. O sankcijos? Dzin tos sankcijos. Mano pinigai man svarbiau už sankcijas, Ukrainą ir valdžios politiką. Kiekvienas turi savo nuomonę ir turi į ją teisę.

Tt

Tt portretas
Tu visa straipsni LRT paskaityk ne 1/3, ten istisas Matjosaiciu melas, jie nori buti laikomais didziausias Lietuvis patrijotais ir ju tevas,meras visur neprieko.Jie noretu suvaldyti pasaulinius geopolitinius reiskinius.Nu eta da..

omg

omg portretas
Koks kvailalas bukalaurų straipsnio pavadinimas. Jeigu aš parduodu butą - aš nežiūriu kas perka, man svarbu, kad man sumokėtų pinigus. Lygiai taip ir su parduodamomis įmonėmis - niekas netikrina kas perka.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaune dar tvyro tautiškumas. Dabar vėl smarkiai perlenkėme lazdą, angliškos dainos, pavadinimai, jaunimas kalba hibridinėmis angliškomis frazėmis. Ar tai ne kaimietiškumo požymis. Jau geriau tuomet emigruoti ir skaldyti angliškas frazes ir bajerius vietiniuose baruose. Paradoksas, sovietai nesužiūrėjo, tautiškumas tiesiog užaugo anuomet. Na juk tarybiniame rojuje niekas negalvojo apie kapitalistinę išdavystę. Kaip ten bebūtų, gyvenime reikia balanso ir sveiko proto. Ne viskas buvo blogai ir ne viskas auksas dabar.

rts

rts portretas
Vagys ir melagiai, o cia bando buti pukuotais. Kiek zemes sklypu privoge, ir bando pasakyti, kad ju nepalaiko tik konservatoriai ir ju jaunimas. Deja daugybe skirtingu zmoniu nepalaiko, nes mato kas per grobuonyd esate. Garbes, teigiamo, ar bent neutralaus demesio norite- be sansu. Jusu godomas verziasi per krastus. Netikiu Matjosaiciu pasakomis, kad pasitrauke.

Kaunas

Kaunas portretas
koks apgailėtinas gyvenimas žmogelių, kurių visi interesai- purvinų pinigų dauginimas. Trumpina savo ir kitų žmonių gyvenimus, kad gautų dar kažkelintą milijoną. O žymiai kokybiškesnį ir prasmingesnį gyvenimą turėtų išsivalę sąžinę ir su daug mažesniu grobiu.

ogi

ogi portretas
si klonu biorobotu saika nor iremint savo saikos /grabo vyciu/ kuris pagaj svaba toliau tes programa tik be grabu nes medziai kertami kas dar neaisku kom /avinams/? z ppp =0

pritariame

pritariame portretas
ES ir kitas įplaukas materializavo savo bedugnėse kišenėse. Amoralumo viršūnė.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitoj vietoj neveikia ta pati melodija rusai puola. Konservatoriai Kauną laiko tik provincija, Matijošaitis savo vadybiniais sugebėjimais materializavo Kaune ES įplaukas. Yra ir kitų gražių miestų, Kaunas gali lygintis su kurortais, žaliomis erdvėmis ir atnaujintais takais. Taigi Kaune gyventi ne tik kad galima (įmanoma) bet ir galima puikiai leisti laisvalaikį.

to Anonimas/Nuomonė

to Anonimas/Nuomonė portretas
kaip gėdinga ploti nagliems prichvatizatoriams ir ruskių kolaborantams dėl kažkiek aptvarkomo miesto, kai po pasaulinės finansinės krizės pinigai liejasi laisvai ir visa Lietuva, kiekvienas miestelis, kaimelis yra puikiai sutvarkyti.

a

a portretas
placiau logiskam pamastymui siekiancio dargi nedamustus zalgyrio saikos likucius ir prasmes /svalku/ koridoriaus kurio lenkiskas terminas reuskia savartyna kuris ir priinms sios saaikos likucius su visom ju /vertybem/ z ppp =0

Anonimas

Anonimas portretas
Kauniečiams niekada nebuvo gėda, dabar miestas tvarkingas ir modernus. Suka varkes kaip ir visi, čia gi bananų kraštas, buvo prastų sprendimų, bet visumoj miestas išsiveržė į priekį, klasiškai modernus, viešos vietos sutvarkytos, visa aibė naujų pastatų pramogoms ir laisvalaikiui. Ko dar daugiau norėti, na kad ne tik centras blizgėtų, bet ir kiti mikro rajonai, kas metai iš metų ir vyksta. Ko dar reikia?

Nuomonė

Nuomonė portretas
O šios kadensijos konservatorių politika ar yra nepalanki Kremliui? Tie baisūs finansiniai ir kt. nusikaltimai Vilniuje, jų gynimas Seime ir nebaudžiamumas - tai yra kas? Rusijos FSB spec. tarnybos pagrindinis tikslas Baltijos valstybėse yra projektas " A Failed State", t.y. "Nepavykusi valstybė".. Šimašiaus, Benkunsko veiklos rezultatai yra konkretus tai pylimas ant Putino propagandos malūno. O V. Matijošaitis yra geras administratorius. Rimtai aptvarkė Kauną - stadionas, autobusų stotis, Laisvės alėja ir kt. ir t.t Be abejo, istorija su Kaliningrado įmone yra dėmė, bet jo verslas iš ten traukiasi. O kaip kitos didžiosios ES kompanijos, ar pasitraukė iš Rusijos ekonomikos? Ar geriau nuskuręs Kaunas ir griūvantis Gedimino kalnas? Kam tai yra naudinga?

pasibjaurėjimą

pasibjaurėjimą portretas
jaučiame dar nuo baisiosios laiptų istorijos. Juk yra žmonių, kurie žino.

kremliaus troliai juos gina,

kremliaus troliai juos gina, portretas
tai iliustruoja, kad turime reikalą su labai koloradiniams žudikams reikalingais kolaborantais.

oho

oho portretas
kacapai kaip šoko staugti, kaip jiems okupuoto Krymo reikia, kai pas save utėlių nesusitvarko.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Šiaip tai mes ir galvojame, kad "ta pati panelė, tik kita suknelė" - ir toliau bus Matijošaičių įmonė! Nereikia "olia-lia"...

Ignas

Ignas portretas
Sukčiai !Nesuprantu,kodėl tiek laiko jie renkami Kaune valdzion.Gatviu balius baigėsi,gražiausios vietos supirktos,Kaunui ragas įkaltas.Ar vėl rinksit?

2014 krymo okupaciją

2014 krymo okupaciją portretas
kuo tu minti, teliukas? Jankio šūdu kad toks bukas? Kaip galima okupuoti tai ką iš tavęs pavogė? Krymo istorijoj buvo net skeltanagiai lit ovcy letenas sukišę. Bet ta istorija seniai istorija. Taigi turkai valdė Krymą, prakišo karą rusam 1783 metais atidavė Rusijai Kryma. Ir buvo Rusijos iki1954 metų kol kruvinas boševikas, kurio nusikaltimų sąrašas ne trumpesni už sralino, priedo dar Vengrijos pavasario sušaudymas jį pavogė iš RF ir prijungė prie kraponaciųlando. Suraskit, pyzdukai, kokiu teisiniu pagrindu jis tą padarė.Tada galėsit aiškint kad Krymas Kraponacių. Tuo pačiu lietuva SSSR perėmėjos Rusijos. Mat stalinas ją prie SSSR prijungė lygiai tokiu pagrindu kaip chriukt ščiovas Krymą.

Ožislovas

Ožislovas portretas
Ožių partijos chalujai, buvę kgbistai ir megztosios berėtės kaip pagal komandą ima loti visokias nesąmones, kurios jiems atrodo kaip didžiausios sąmonės. Durneliai...

pažiūrėjom video

pažiūrėjom video portretas
kritom iš juoko, kalba, kaip su privarytomis kelnėmis. Du pagrindiniai net nedrįso pasirodyti.

prisiminus

prisiminus portretas
Didelį stadioną wilno ir kt, "viarslinykų" varkes, taip ir pakyla patriotizmas.

Po 2014 Krymo okupacijos tureto išeit iš rasiejos

Po 2014 Krymo okupacijos tureto išeit iš rasiejos portretas
Butų ir gera kaina gavę. Lauke , tikėjo, kad bus grušiu ant alksnio , va tau boba ir devintines .... 2 metus žiauraus karo prieš Ukraina metus silkių fabrikas kaliningrade sumokėjo i kremliaus biudžeta 50 milijonu doleriu . Reputacija smuko i dugna, tautiečiai vis mažiau perka krabo produkcijos, tiketina , kad ir prekybos centrai nutrauks prekyba silkėm. Tokia ta kaina, kai nusprendi eit su velnių iš maskalyno obuoliaut !

Kaunas spjauna ant šitų žmogeliukų

Kaunas spjauna ant šitų žmogeliukų portretas
už juos balsavo trečdalis kauniečių (su reklaminiais makaronais ant ausų), du trečdaliai neturėjo už ką balsuoti, nes Kaune neliko partijų. Jauni žmonės net išsitrina feisbuke, kad yra kauniečiai, nes gėda.

Algis

Algis portretas
kaunas DIEVINA situos zmogeliukus.Nuo situ imoniu mokesciu kiek zuvo nekaltu zm.,vaiku.kaunui DZIN jie visvien issirinko ji savo miesto VADU iku

Pasirinkimo reikalas

Pasirinkimo reikalas portretas
Versle sudėtinga. Laviruoti - čia dar nieko, visai įmanoma. Kai reikia peržengti savo padorumo ribas - jau sudėtingiau. Viskas labai paprasta - kas to nesugeba, paprasčiausiai pasitraukia. Tie vadinami silpnais, nors aš taip nemanau.

Rymui

Rymui portretas
niekam nerūpi svetimas verslas, kuris nelenda į visuomenės valdymą. Tačiau, kai godi šeimyna bando prichvatizuoti miestą, tik visiškas lopas gali klusniai linkčioti galvą.

hm

hm portretas
buvo plakatas :MATIJOŠAITIS DŪCHAS. Čia apie kurį ?

Darbuotojai

Darbuotojai portretas
Kas dirbo su šiais trimis veikėjais, žino kokie jie chamai

Juokas

Juokas portretas
Visi jie tokie patys. Čia įsteigia naują imonę ir ale parduoda, landsbergiai už 1 eu sutvarkė. Skirtumas 1 euras. Visi versliūgos svolačiai ir sukčiai.

Darbuotojas

Darbuotojas portretas
Kas dirbo su šiuo veikėju, žino koks jis chamas

Rymas

Rymas portretas
Liguistas susidomėjimas svetimu verslu. Naudingiau rūpintis savu. Neturite? Tada aišku, pavydas.

Žana

Žana portretas
Paskaitykite straipsnį verslo žiniose, labai daug kas paaiškės, ypač konservatoriams rekomenduoju susipažinti. Nebereikės skleisti sąmokslo teorijų, tik va lietuvių ten dirbusių gaila. Bet ar konservatoriams kada nors tikrai rūpėjo tautiečiai?

Anonimas

Anonimas portretas
keistai skamba vadynasi matijošaitis ten turės balsa arba itaka jei jam klausimu nebuvo tur būt po susitarimo ,nes tik tokia man nuomonė susidarė.

cha cha cha

cha cha cha portretas
skelbia, kad verslą nupirko buvusi milicininkė, grožio konkursų dalyvė ! :D Gal su kuriuo guoliais kartu dalinosi ?! :D

įdomu,

įdomu, portretas
kodėl šitą išstumia išsivartinėti ? veidelis mažiau psichopatiškas ?

viskas

viskas portretas
pofig-reikia ,,įsisavinti,,Kauną....

Kowianskai

Kowianskai portretas
golosuitie i dalshe za milicioniera :))

chi chi

chi chi portretas
Taip ir turėjo būti - "išdūrė" visus

Nu

Nu portretas
Nesugeda apvokt, pats rašyt išmok čiūčela kacapska.

kvailas tas rūsas

kvailas tas rūsas portretas
jeigu būtų toks gudrašiknis šakalas kaip lit ovcy - būt užšaldęs tuos kaliningradskus vičiūnus.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada ta šunelių, subinlaižių gauja apsiramins ?. Duokit žmonėms ramybę. Jau per tuos 30 metų visiems pakankamai prišikot, sugadinot gyvenimus, davedėt iki mirties. Lietuvą pavertėt pereinamu kiemu, palikot be kultūros, kalbos, pinigų. Akis bado nesupratimas, nemokėjimas tvarkytis , įžulumas, lėšų švaistymas, vagystės. Net pensijų fondus sugebat apvokt. Purvasklaida jau net nesugeda sakinio be klaidų parašyti. Baikit tyčiotis iš tautos, žmonių, kurie dar kažką suvokia.Šlykštu

Pilietis

Pilietis portretas
Užkliuvo mat vičiunai... O pagalvojot kodel rusai neina gilyn i ukraina? Ogi todel kad ten per ja eina duju vamzdis i europa, iš kurio maitinasi ir prancuzai( 60% viso reikalingo kiekio) ir vokiečiai (45%) bei kitos vakaru šalys. Net patys rusai moka už ta duju tranzita ukrainai

kušinskelis

kušinskelis portretas
komentuto.

hmm

hmm portretas
kvailas, kas svetimas nuodėmes prisiima, kvailas, kas pats savo jėgomis be purvinų pinigų išgyventi nesugeba.

Karma

Karma portretas
Laiptai nepamiršti, niekas nepamiršta, už viską teks atsakyti, niekas nei cento į pragarą nenusineš.

kodėl šitas atsakinėja ?

kodėl šitas atsakinėja ? portretas
juk kiti du ir k. yra pagrindiniai varkių sukėjai.

žiūrovas

žiūrovas portretas
Patinka bobų boksas.
Anonimas portretas
Chaminis su savo peniūkšliais sugalvojo padūchint būdamas pats dūchas, mentas mentei pardavė:D

Cha

Cha  portretas
Koki dar klausimai, jei parduoda savo statytinei, show asilams :)

ĮDOMU,

ĮDOMU,  portretas
o kodėl iki pat šiandien mes nežinome dujų laivo Independence akcininkų? Ar čia tik aš nežinau ? Normalu, tyli visi. Pasakė, kad paslaptis ir niekam nekyla jokių klausimų.

Zrazas

Zrazas portretas
konservai pralaimės. už Vaitkų ir bobos nebalsuos

Rocky

Rocky portretas
dabar oligarchinė LT žiniasklaida negalės ramiai miegot - ilgos knyslės bando sužinot "paslaptis". O gal pasidomėkit kokios G. Landsbergio valdomos akcijos staiga per metus ėmė ir pabrango dvigubai

Joo

Joo portretas
Varkiu mostakai

Dabar

Dabar portretas
Idomu arJuknevicienes seima parduos savo bizni Rusijoje.?

Brazas

Brazas portretas
konservai pralaimės. Bobos balsuos už Vaitkų.

panaši schemutė ir Lietuvoje

panaši schemutė ir Lietuvoje portretas
Plačiau skaitykite "Kas vyksta Kaune", kaip savivaldybė finansavo vargšo Šarūnėlio įmones. Ar Šiliausko parodymai vis dar tiriami prokuratūroje, kada bus teismas ?

Ufa

Ufa portretas
Paimkite didziule paskola ,pastatykite gamykla Rusijoje ir tada atiduokite visa sita veltui ....bet paskola mokekite ir bukite svarus ....nejuokinkit ,tie kurie nera sukure verslo nesupranta tik rekia .....ko dabar noryte juk pardave

Konservuotiems šunims

Konservuotiems šunims portretas
Koks jūsų sup.as reikalas kam? Kad ir kam bebūtų pardavę, vis tiek rusijoje liktų, asilai jūs. Norėjote, kad parduotų, pardavė. Lokite kie norite: Matijošaitis rusijoje biznio nebeturi!

Galerijos

Daugiau straipsnių