VMVT apie „Penktoje kojoje“ rastus pažeidimus: gyvūnai buvo laikomi net tualeto patalpoje

Grįžti į straipsnį

to-Sara

to-Sara portretas
kam, kam?? O ksaip babkių gauti??? Kas iš tikro myli gyvūnus, taip jų nekankina -kaip šiose fotose. Gal kokia nors tarnyba visgi pasidomės-KAS tie 17 žmonių oficialiai įdarbinti prieglaudoje, kurių vidutinė alga nurodoma kaip virš 1200? Tai nurodo oficiali informacija.

Sara

Sara portretas
Tai kam atiminėti iš žmoniu givunus paskui juos kankinti kad gsut kažkoks parama ir vaidinti kokie mes geri o juk tas šuniukas gal turinio namus savo šeimininkus reikia neatimsi o ugdyti žmones elgtis kitaip kad gyvulys ne sargybai, skirtas o šeimos narys,

toi-brisius

toi-brisius portretas
Daugėliui gyvūnas tik daiktas :(

brisius

brisius portretas
kiekvienas žmogus turi būti atsakingas už savo augintinį,turi būti įstatymas kuris tai įpareigoja ir nereikės ginčytis tarpusavyje

Nu

Nu  portretas
Šiauliuose šeštadienį girtutele darbuotoja pasitiko prie vartų į vidų neleido. Norėjau pažiūrėt šuniukų. Barakas tose prieglaudose.

to-pikta

to-pikta portretas
o KUR buvai TU?? KODĖL nekvietei VMVT???? Ir pati rašai- BUVO. Reiškia-NEBĖRA to, sureagavo VMVT, kažkam pranešus apie tai. išmok gyvenime VEIKT I PATI, o ne tuščias klaviatūrą spaudinėt, piktintis. Tau PATINKA šios sąlygos, kuriomis laikomi šuneliai/?? Jos geresnės už sąlygas pas daugintojus??? Nejaugi???

pikta

pikta portretas
o kur buvo tie patys uolūs tikrintojai kai Vilniaus jaunųjų gamtininkų stotyje buvo kankinami poniai, asilas, avytės ir ožkytės su užsirietusiom kanopom ir iki kelių mėšle? Pažeidimų niekada nerasta !!!! Kodėl pas vienus vis "randama", o pas kitus nerandama

to-Ona

to-Ona portretas
čia ne gelbėjimas, o kankinimas. ,,Gelbėja' ' ne tik begoijančius, bet ir pririštus kiemuose, turinčius šeimininkus. Gal tu irgi nori būti taip ,,gelbėjima''??? Tai įlisk į tokį narvą, pabūk jame ir kai išmatos ant tavęs krįs, , šlapimas bėgs, o tik paskui parašyk čia-nori tokio ,,gelbėjimo''?

Ona

Ona portretas
Teisingai,jie gelbėja Begalobius gyvūnus .Kad nesidaugintu ir nebūtų gatvėje.O kas jiems padeda????¿ Niekas gi. o kad Tualete laiko ,tai todėl kad vietos neturi daugiau.Reikia džiaugtis ,kad dar gelbėja.Nes Lt niekam daugiau nerūpi.Gyvunai paskutinėje vietoje.Pirma Pastatykit normales prieglaudas ir nieks tualetuose jų nelaikys.O baudas reikia dėti ,tiems iš kurių žmonių pakliūna į Tas prieglaudas.Geda!!!!

to-mačiau pasti

to-mačiau pasti portretas
gyvūnų laikymo sąlygas tikrina ir išduoida leidimą veiklai VMVT , o NE Taraškevičius ir t.t. Gal igai GEREI, Taraškevičius jau virš 10 metų NE Klaipoėdos meras. IŠSIBLAIVYK.

to-Mačiau pati

to-Mačiau pati portretas
BAIK MELUOTI !!!!! Kreipkis į žurnalstus, PATEIK įrodymus savo žodžių - foto , MELAGE (-gius).!!!! Eilinė ,Bbūk mano draugas'' pamazgų pylėja, net galimai etatinė, kaip ten tu vadiniesi Rita Be ar pan.???/ Niekaip nerimsti???? Narvuose kates mačiau TIK ,,Būk mano draugas'', be to, kaip lankėmės ten su 1 moterim ji neparodė katukų viename kambareyje- ,,nespėjau susitvarkyti''. KĄ ten tvarkytis??? Katės nuolat tuštinasi, šlapinasi, bet užkasa po savim/., Kas ten poalaptingas kambarys buvo??? ,,Nuare '' katukai laikomi KAMBARIUOSE, NE narvuose. Galėjom tik spelioti-kas jame :(

to-beveik visose gyvūnų prieglaudose

to-beveik visose gyvūnų prieglaudose portretas
o KUO gyvūnų laikymo sąlygos šioje prieglaudoje geresnės už sąlygas pas daugintojus??? NEKUO. NEMATAU jokio skirtumo. Tik daugintojai gauna pinigus iš iš jų perkančių gyvūnus, o čia-iš aukotojų GYVŪNAMS. Vietoje VMVT ,aš NEDELSIANT uždaryčiau gyvūnų kankinimo prieglaudą ir iškelčiau baudžiamąją bylą pagal BK 310str.

to-Anonimas

to-Anonimas portretas
Tau , matau, ant gyvūnų NUSISPJAUTI, rūpi TIK jiems aukojamos babkės. Ar tai normalios jų laikymo sąlygos ?? NE žiaurus elgėsys?? Gal tu nori pabūti jų narvuose ir kai ant tavęs liėjasi iš viršaus išmatos, šlapimas??? Įlisk į vieną tą iš narvų, TIK TADA čia komentuok.

W

W portretas
aukštasis pilotažas , šunininkai šunininkus su šudais suėdė .

įdomus pavadinimas

įdomus pavadinimas portretas
,,Penkta koja'' :) :) :) Yra toks išsireiškimas- ,, tu jam rteikalingas kaip penkta koja''.... Matau kažkokja asociacija su tuo :(

to-o VMVT

to-o VMVT portretas
VMVT jau NE KARTĄ rašė jiems protokolus šakinti trūkumus, NEIMTI gyvūnų. KODĖL nesiklausė jų???? KADA jų gvynėjsaiu ikr ,,Penkta koja'' pradės mąstyti galva???? Taip jums ,,rūpi'' gyvūnai, o gal tik-babkės????

>Dar

>Dar portretas
KOKIO radusio nerodo?? Jūs čia apie ką?? Taip, tas radęs tiri nunešti gyvūną pas bet kokį veterinarą ir jis patikrins čipą ir pamatys-kas gyvūno šeimininkas. Kas čia keisto???

to-O VMVT

to-O VMVT portretas
VMVT tikrina i gyvūnų laikomas sąčlygas. KAIP juos laikyti, NEKANKINANT,-ka matau šiose foto, galvos reikalas prieglaudos VADOVĖS, darbuotojų, o NE VMVT. Jei NESUGEBA suteikti normalių sąlygų gyvūnams, tik kankinimą jų,- NEDIRBKITE, NEUŽSIIMKITE jų globą. Viską GALIMA išspręsti ir greitai ir labai GERAI-viskas-gyvūnų gėrovei, bet tam yra valdžiagyviai, kurie už tai gauna DIDŽIULIAS algas. KAS inicijuos pagaliau šio nusikalstamo Seimo paleidimą, priešlasikinius rinkimus???

to-Nuare dar blogiau

to-Nuare dar blogiau portretas
NUVAŽIUOK į NUarą, PASIŽIŲRFĖK-KAIUIP ten laikomi gyvūnai, o tik po to VAPĖK savo marazmus. Nuvyk į ,,Būk mano draugas'' ir pasiiūrėk. Buivom nuvykę su 1 moterim ir į NUarą ir į Būk mano draugas. Paklausiau-Koks įspūdis?? Atsakė-Dangus ir _ŽEMĖ.NIEKADOS nenoręčiau turėti nieko bendro su G.Kučinskienė. LABAI gaila, kad žuvo NUOSTABUS žmogus-Gintarė Liutkuvinė-,,nuaro'' vadovė '' :( , jai VIENINTELIAI Klaipėdoje iš tikro RŪPĖJO gyvūnai. VIENINTĖLIAI. Kuri bet kokiu laiku, bet kokia valanda neatsisakydavo padėti gyvūnams-gydyti, sterilizuoti-kastruoti, dovanoti ir t.t. VIENINTĖLIAI. Nei vienai prieglauda nepriimdavop sergančių gyvūnų-- ,,mums tokių netreikia''. Visada jiems eikia tik pinigų-supratau :( Net viena moteris iš Gargždū paėmusi katuiką iš ,,Nuaro'', kuriai patariau ten paimti, paskambino man ir pasakė- ,,Negalėjau patikėtil jog gyvūnai ten taip gerai gyvena, net žmonės taip negyvena''.

Všį ,,Penkta koja'' Rekvizitai.lt

Všį ,,Penkta koja'' Rekvizitai.lt portretas
SKELBIA, jovg ten oficialiai registruota 17 darbuotojų, azpdrausti, gauna algas. Vidutinė alga siekia viurš 1292 eurų. Tai va-KUR nueina žmonių suakuoti pinigai KAS MĖNESĮ. Įdoimu- KAS tie per ,,darbuotoijai'', o nebus giminaičiai vadovės ar ,, Мертвые души''??? Pas G.Kučinskienė julk irgi oficialiai registruoti 10darbuotojų, o gyvūnai dėgė, katukai laikomi narvuose, voljerai nepritvirtinti, skraido per didelius vėjus- buvo kasmet po straipsnių apie jų skraidimą. ,,Būk mano draugas'' oficialiai turi 8 automobilius, nors kai senutė verkdama prašė paimti viena akytė aklą benamiukę, jai buvo atsakyta-ATVEŠKITE.NETURIM mašinos. Atvešti už- miesto ??? Ant ko? Ant šluotos??/Kas per CIRKAI???

KODĖL iki

KODĖL iki  portretas
šiol gyvūnų KANKINIMO vieta NEUŽDARYTA????????????????? Po jų postu kažkas komentavo, jog ten įdarbinta net 18 žmonių , tai reiškia jie visi GAUNA (turi gauoi) ALGAS. Tai va- KUR nueina žmonių suakuoti pinigai. VISIUS juos REIKIA uždaryti į tokiys narvus ir vienas virš koito, tegul pagyveno juose, pasidalino įspūdžiais- kaip PUIKIAi gyvena. VADOVAMS turi būti keliamos bylos už žiaurų elgėsį su gyvūnais.

Nuare dar blogiau

Nuare dar blogiau portretas
Kas menesi žudo beveik visus . Ataskaitos pažiūrėkyte

Augis

Augis portretas
Gyvūnų globa dangstomas didelis verslas

Brisius turintis normalu seimininka

Brisius turintis normalu seimininka portretas
Klausykite pseudomyletojai ir pseudoglobejai!Dabar tureti suni ir dar retos veisles -"prestizo"reikalas.Sunis reikia myleti,jie uz dvikojus protingesni.Idiotai vaikosi mados,o pseudoglobejai ciulpia valstybes biudzeta.Ko noreti,cia Lietuva-bezdzioniu salis.

Anonimas

Anonimas portretas
valstybe neskiria pinigu gyvuoja is auku gal tik gustainiene gauna bet ji labai greit gyvunus uzmigdo

O VMVT

O VMVT  portretas
turi pasiūlymą, kur dabar tuos visus gyvūnus priglausti ir kas jais turi rūpintis? Kaip suprantu, tikrintojai po kokius 20 šunelių į namus pasiims ir problema išspręsta?

babyte

babyte portretas
ant tiek supuvusi valstybe,jau prie prieglaudu kabinasi,o kur jiems det tuos visus nabagus,ko tie tikrintojai sau i namus nepaima tu nabageliu,parodytu pavyzdi visiems biurokratams...

Anonimas

Anonimas portretas
atrodo parupo tai kad jiems daugiausiai aukoja todel ir knysasi o kaip puole veislinus tai ju neklause ar yra vietos veze ir grudo o kodel neveze pas ponia Gustaitiene

Dar

Dar portretas
Sužinojau keistą dalyką. Dingo mano katė, pas verinarus paklausiau, gal kažkas rado, nes jo buvo cipuota su mikroschema, ten yra savininko vardad ir pavardė. Tai pasirodo registro tokio nėra, kad rodytų jeigu kažkas ir rado ( t.y. to radusiojo nerodo), Patikrinti ar turi cipa gali tik veterinaras ir kai kurie pareigūnai. Jeigu radęs asmuo nepranešė, nerasite savo gyvūno. Be to , jeigu ir praneša tai tik toje vietoje esančiam veterinarii žinoma. Man pasiūlė apklausti visas galimas veterinarijos įstaigas.

Tam :taigi

Tam :taigi portretas
Gal galėtum žmoniškai parašyti ką tu čia prikeverzliojai ?

taigi

taigi portretas
jei zmonemis /rupinasi/ svab dulkiagalviai vasalai tai analogiskai ju firma turetu /rupintis/ visais kas ir daroma tik del ivaizdzio visos reklamos priesingos kaip ir gyvenimas siu isverstaskuriu kailyje ???=0

Jurgiui

Jurgiui portretas
Uždaryti, o kas toliau ? Kur visus gyvūnus dėti ?

Anonimas

Anonimas portretas
Pradėti reiktų nuo finansavimo.jeigu skiriama pakankamai pinigų ,tuomet už tokią betvarkę reikia bausti.Bet jeigu reikia išlaikyti iš aukotojų lėšų ,tuomet kita kalba.Gyventojai (nors ir EUROPOJE) gyvename visiškai negaili savo augintinių: pažaidė su vaikais ,kol vaikai užaugo, ir laukan išmeta be jokios sąžinės graužimo,išvyksta į užsienį ,laukan gyvūnėlį .Taip gyvūnėliai tampa beglobiai,Kuo toliau tuo daugiau vis jų atsiranda gatvėse.Tai kas kalti,kad visai nebesirūpinama laukiniais beglobiais gyvūnėliais.Apie Nuarą ,tai iš vis nėra ką kalbėti, jų neprisišauksi savaitėm..

Jiesia

Jiesia portretas
Prekyba šuneliais yra geras verslas, o ponia Agnė turi daug įtakingų užtarėjų ir moka apsimesti auka. Dangstytis beglobiais šuneliais labai nesunku, daugybė žmonių patiki graudenimais.

Jurgis

Jurgis portretas
Seniai laikas uždaryti šitą dvokiančią įstaigą, įkaitais paversta visa Linksmakalnio gyvenvietė,

ot užtai

ot užtai portretas
reikia gerai finansuot o prafinansavus gerai žiūrėt kaip ten pinigai vaikšto... Ar nežinot kad gyvūnus veža nuolat į prieglaudas ir gausiai? Taip kad dėt nėra kur. Tai ką daryt? Neateina į krameles mintis kad reikėtų nuolat plėsti ir modernizuoti gyvūnų globos vietas, domėtis būtinais poreikiais ir statyti naujus priestatus ? Į užsienį pasižiūrėkit mulkiai..Ar jau ir to neišstenat

beveik visose gyvūnų prieglaudose

beveik visose gyvūnų prieglaudose portretas
gyvūnai kenčia šaltį, badą, troškulį. Norintieji gyvūnėlio namie, nepirkite iš gyvūnų veisėjų, o gelbėkite šituos nelaimėlius iš prieglaudų.

verslinykas

verslinykas portretas
tai , kad labai jau gera ir strategiškai patogi viečikė ...

Nelabai suprantantis

Nelabai suprantantis portretas
Paaiškinkit nežinančiam. Koks yra finansavimas iš valstybės pusės tų gyvūnų išlaikymui ? Matau, kad tie tikrintojai tik surašo protokolus už blogą laikymą, bet niekur nematau informacijos kiek skiriama tiems gyvūnams pinigų, kiek jų išleidžiama ir kiek tenka vienam šuniui ar katei. Čia ir yra esmė. Jeigu skiriama pakankamai lėšų iš valstybės, bet tos lėšos naudojamos ne pagal paskirtį - bausti. O jeigu tas viskas daroma iš aukotų pinigų ar iš kokių specialių privačių fondų - tai tiems žmonėms dėkoti reikia. Jeigu jei neturi lėšų, tai kaip jie gali padidinti narvų plotą ar suteikti kiekvienam gyvūnui super-puper sąlygas ? Gal kas geriau žino ?

Manau

Manau  portretas
Senai sakau tai gyvunų kalėjimas ir kankinimas,dar pinigu pasisavinimas. Ne kuo geriau ir sunims daugiabuciuose ,tik cia kelejimo salygos geresnes., Suo kencia kol seimininkas susimils isvesti ji pasitustinti. Dar vadinasi sunu myletojai , visa diena suo tik dangu mato pro langa.... Uzdrausciau sunu kalejimus butuose.

Mačiau pati

Mačiau pati portretas
Nuarė viskas žymiai blogiau. Narvelyje laiko po 10 gyvūnų. Be maisto , be vandens be kraiko. Bet Taraškevičius su Gustaičių kartu. Tad neklibina

Viskas gan paprasta

Viskas gan paprasta portretas
Manau kazkam prisireike patalpu kurvisikurus si organizacija

Galerijos

Daugiau straipsnių