Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Didžiausi sveikinimai. Labai džiaugiuosi,kad sulaukus tokių metų dar savam prote,vaikšto ir turi sveikatytės. Na,o kai kurie komentarai nei penki ,nei dešimt...

Norge

Norge portretas
Sveikinu ir linkiu dar geru gyvenimo akimirku siai moteriai.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi mano draugai ir vienmečiai, kurie buvo linksmi, kompaneiski , gėrė ir rūkė, ėjo per mergas, guli eilutemis kapinėse. Dauguma net 50-60 nesulaukė. O tas nerūkęs, negėręs, per mergas nėjęs vaiksto po kapines ir jiems žvakutes žibina. ..

Kiek reikia sumokėti Kauno tiesai,

Kiek reikia sumokėti Kauno tiesai, portretas
kad atvyktų ir straipsnį sukurptų. Pas mano babytę, kuri nugyveno 103 metus tik iš seniūnijos Kaune buvo atėję pasveikinti , nieko nekviečiau , bet spaudos atstovus, pasirodo ,reikėjo kviesti ir gal dar mokėti

antanas

antanas portretas
Makūnai niekada neužmiršti ir neužmiršk nusifotografuoti. Esi labai gražus. Ir prie stalo ir prie grabo. Dar būtinai po spalvių vėliava.

Pens.

Pens. portretas
Nedumkite akis ,tas ilgai gyvena kuris moka saugoti save.O senatvėje turi gerus vaikus, kurie prižiūri savo tėvus.Ji savo dukrai ,artimiesiems gali būti dėkinga, kad taip ilgai gyvena..Adamkienė ilgai gyveno todėl kad priežiūra turėjo gerą.Tas kas ramiai gyvena tas ilgai ir nugyvena..

Galerijos

Daugiau straipsnių