„Žalgirio“ arenoje – greiti šaltibarščiai, nišiniai kvapai ir kremai jaunystei atgauti

Iki sekmadienio Kauno „Žalgirio“ arena dalinsis net dvi parodos. Dėmesys jose skiriamas ir grožiui, ir sveikatai.

Specialistų desantas

Šiemet „Sveikatos dienos 2024“ sutapo su  besibaigiančios žiemos ligų piku. Tiesa, varvančios nosys ir ašarojančios akys miestiečių nesustabdė. Vieni į Kauno „Žalgirio“ areną ėjo tikėdamiesi rasti vaistų, kurie padėtų pasveikti, kiti ieškojo priemonių, padėsiančių nesusirgti. 

„Parodoje lankausi ne pirmus metus. Tuščiomis dar nesu išėjusi. Tai vitaminų ar papildų pakuotę nusiperku, tai arbatų, tai kokių odos priežiūros priemonių. Kasmet atsiranda naujovių. Įdomu su jomis susipažinti“, – jei šįsyk ir nieko nenusipirks, kaunietė Erika neabejojo, kad sutiks daugybę savo srities profesionalų, su kuriais tiesiog smagiai pasikalbės.

Penkioliktą kartą vykstančioje parodoje „Sveikatos dienos 2024“, specialistų nestigo – trims dienoms į Kauną susibūrė gydytojai, kosmetologai, psichologai, visuomeninių organizacijų atstovai, sveikatai skirtų priemonių gamintojai, sveiką gyvenseną užtikrinantys ir puoselėjantys paslaugų tiekėjai. Kiekvienas jų kvietė stabtelėti prie savo stendų nemokamoms konsultacijoms sveikatos, sveikatinimo, reabilitacijos ir sveikos mitybos temomis visai šeimai.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Platus asortimentas

Antai,  didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų teikėja „Synlab“ pristatė savo tyrimų paslaugas, pradedant plataus spektro kraujo tyrimais, baigiant išsamia organizmo diagnostika, pagal kiekvieną amžiaus grupę. Pirkėjų pamėgtas, augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus kuriantis prekinis ženklas „Aconitum“ reklamavo savo produkciją ir naujos kartos maisto papildus „Vitalibro“.

Parodoje lankytojai savo krepšelius pildė ne tik vitaminais, papildais imunitetui stiprinti ir sveikatai tausoti, bet ir kitais įdomiais gaminių, tarkim, daržo salotoms paruoštu užpilu, agurklių aliejumi juodųjų ridikų sėklomis, skirtomis skrandžio rūgštingumui ir refliuksui reguliuoti, gilių kava ar greitais šaltibarščiais.

„Tai yra išdžiovinti ir sumalti šaltibarščių ingredientai. Vieną arbatinį šaukštelį įdėkite į stiklinę kefyro ir mėgaukitės nuostabiu šaltibarščių skoniu vos per kelias minutes! Mišinį sudaro džiovinti ir sumalti raudonųjų burokėlių gumbai, agurkai, svogūnai, krapai, druska“, – pabandyti naujieną kvietė „Urbanfood“ atstovai. 

Vieną arbatinį šaukštelį įdėkite į stiklinę kefyro ir mėgaukitės nuostabiu šaltibarščių skoniu vos per kelias minutes!

Negailėjo grožiui

Šalia vykstančioje parodoje „Beauty Expo 2024“ lankytojai, regis, užsimiršo skaudančias nugaras ar po žiemos nusilpusius imunitetus ir šlavė viską, kas susiję su grožiu – kremus odos jaunystei, šampūnus purioms garbanoms, šveitiklius švelnioms pėdoms ir spalvotus lakus nagų grožiui. Ore persipynė kvepalų aromatai, moterų klegesys ir kartas nuo karto pasigirstanti informacija apie tolesnę programą.  Kai kurios lankytojos pastebėjo, kad kasmet produktų kainos auga, o nuolaidos mažėja. Dėl to esą sumenko ir jų pirkinių krepšeliai. Tuo metu kitos be jokių skrupulų taškėsi solidžiomis sumomis ir grožio puoselėjimui skirtas prekes pirko ne tik sau, bet ir savo draugėms, mamos, dukroms.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

„Aš visada sakau, kad gailėti nereikia vaikų mokslams, grožiui ir sveikatai. Nusipirkau kolageno, vitaminų plaukams. Norėčiau įsigyti šampūnų, kondicionierių ir kokios dekoratyvinės kosmetikos“, – kaunietė Roma buvo nusiteikusi neskaičiuoti pinigų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
100g tu saltibarscii misinio virs 8 eur kaina. Raso, kad 100g lygu 1kg nedziovintu. Kosmine kaina

Jadzyte

Jadzyte portretas
Visa tai skirta piniguociams ,o ne biedniokams

vaisins visus

vaisins visus portretas
borsciu ir podkliandkom
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių